Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

zaszalałam

Polecane posty

hej! nie dzięki, jak może czytałas, nie zdecydowałam sie na buty z allegro mimo że bardz mi się podobają, bo boję się ryzyka tak na marginesie - strasznie mnie to męczy, otwieram i gapię sie na nie codziennie widziałam podobne w River Island, ale niestety były za małe pozatym w sklepach żółtych butów brak, tylko czerwień i złoto, a to już mi się przejadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja cos ostatnio spasowalam z zakupami. Juz nawet 50% obnizki nie zwabiaja mnie do sklepow. Sama sie sobie dziwie ale i ciesze sie, ze chwilowo mi przeszlo. Moze dlatego, ze zastanawiam sie nad tym, co mi bedzie potrzebne w sezonie jesienno zimowym. Pewnie wtedy zaczne szalec jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeść!!! Jaaaa,ależ dłuuugo mnie nie było!W wolnej chwili poczytam co się działo,puki co powiem tylko,że bluza nie dotarła,mają mi oddać kase,na zakupy idę jutro,więc napisze co i jak :) jakiś tydzień temu kupiłam sobie świetne bikini, z którego jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuuuuuu alez sie tu zmieniloo :P a ja pracuje i sie bawie, i randkuje, i tak w kolko. tak wygladaja moje wakacje... ...chociaz wolalabym gdzies pojechac, nawet na jakis glupi domek z ekipa. no ale nie ma tyle wolnego czasu :/ ..... I POGOOOOODYYYY :/ :/ co za szit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×