Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

zaszalałam

Polecane posty

sss a: no to nas odroznia. bo ja jescze studiuje, w rodzinnymmiescie, wiec mieszkam z rodzicami, a pracuje kilka razy w tyg, wiec zarobki sa glownie dla mnie. jak bede np w twojej sytuacji, ze bede juz na swoim, bede cos wynajmowac, to tez nie bede tyle kupowac,- tylko martwic sie czy mi starczy. narazie jestem w dogodnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss a ----------> nie feruj wyroków za szybko dobrze pracuję skończyłam 2 kierunki studiów sama póki co zarabiam na własne \"fanaberie\" jak Ci nie starcza do pierwszego to może zamiast się uzalać poszukaj sie nad lepiej płatnym zajęciem u nas podobne buduja teraz największe centrum w europie no to sobie nie wyobrażam tego jakie bym musialo być wielkie ja mam manie na bluzki, sweterki, generalnie \"góry\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak mam, ze mam duuuzo, ale jak sie w jedna wsadze, to nie ma bata, i ją ciagle katuje az sie wyciera material. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorry - zachowałam się gwiazda, którą wszyscy znaja Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotychczas jak budowano jakies centra, to ..ze tak powiem.... na teren trójmiejski nie wkraczały sklepy ktore sa warszawie :/ np zara. ale teraz ma byc w tej GB i cale szczescie, bo w warszawie czesto niejestem :/ ciekawe czy bedzie c&a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
To ja też się przyznam, nałogowo kupuję balsamy do ciała. W chwili obecnej w szafie mam chyba z 13 sztuk.....hmmmm gdy tylko zużyję jedno opakowanie napada mnie obsesyjna myśl by kupić następny, no więc idę do sklepu i kupuję 3 bo nie byłam w stanie wybrać jednego :-( weźcie mnie dobijcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne a tak w ogole mnie to nowe Skrzydło Browaru rozczarowało sklepy z totalnie górnej póły, ceny w tysiącach z takich tańszych był MEXX, ESPRIT, KappAhl i taki włoski, którego dotychczas nie znałam - MOTIVI, ale super był, bede tam zaglądać napewno (niestety) ale podobno p. Kulczyk badała rynek i tak własnie miało być architektonicznie mi sie podoba - cudeńko, naprawdę zdobi miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Mąż już łapie mnie z arękę jak w markecie przechodzimy obok półek z chemią....bo wie, że jak mnie puści to spędzę tam 45 minut wybierając balsam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne to było o lokalizacji sklepów w trójmieście a macie taki sklep który idealnie trafia w wasze gusta i mogłybyście sie tam ubrać od stóp do głów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czołzen , to powiedz w takim razie jaka odzywka jest niezla :) mam suche koncowki ;/ popsuly mi sie wlosy od klimatyzacji w sklepie :( i teraz chce je jakos zregenerowac. mam brazowe proste wlosy , nigdu nie farbowane ja lubie balsam z serii AA malinowy , mniam mniam i tez uwielllbiam korale!! mam ich chyba z 15 roznych. glownie kupuje je w swoim sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Normalnie się wstydzę, ale przynajmniej nie kupuję preparatów Diora czy Clarinsa tylko takie w "ludzkich cenach"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam całej lini fructis nutri gładki,kosmetyki na prawde godne polecenia. Przed wyjściem spryskuję włosy płynnym jedwabiem. Tez nie farbuję włosów,też mam brazowe,tylko falujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. ktory trafia w nasze gusta. napewno h&m ma zroznicowane działy, wiec kazda tam cos napewno znajdzie. choc ja nie zamykam sie w jednym sklepie, zasilam budzet innych :) osobiscie nie przepadam za Reserved... i za Croppem, i za Hausem. obsluga natarczywa. a to przez to ze maja tam okreslony budzet na osobe, za ile musi sprzedac!! naprawde!! aaaa, powiem jescze ze ktoras wyzej wmienila moj sklep. czuje sie zaszczycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timbim ---------> nie ma sie co przejmowac, w końcu zuzyjesz zapas a przynajmniej masz zadbane cialo no i skoro nie kupujesz Diora to majatku też nie stracisz na zwykły balsam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wednesday ---------> więc tak... H&M ma fajne ciuchy, ale bajzel w wystroju i to mnie denerwuje house i cropp to nie mój styl lubie reserved ale obsługa do bani mój absolutny top to zara przyznasz się? podaj chociaz pierwszą literkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołzen: a jaki jedwab polecasz? ja mama w tej chwili jakies profisilk :/ slyszalam ze dobre jest z avonu takie serum na koncowki (jest zielone i pomaranczowe opakowanie) i niejest drogie! timbim: ja tez kupuje w ludzkich cenach. jak widze bluzke za 150 to masakra, skreca mnie, bo spoleczenstwo polskie niejest za bogate przeciez, a takie wysokie ceny spotyka sie coraz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philtonme- nie, nic nie powiem :P hehehe timbim: tez mam tej j&j. taki rozowy? fajny jest, i oszczedny cropp i House tez nie moj styl- ale mozna tam znalesc fajne spodenki dzisnowe krotkie, czy cos takiego na lato. niestety obsluga do bani, fakt. bahaahhahaha!! niewierze!! w koncu ktos zauwazyl ten burdel w h&m!! w innych miastach. u mnie w gdansku to masakra!!~a najlepsze ze oni maja przyslowie: \"opiekujemy sie ciuchami\", czyli niezwracaja sie do klientow,czy w czyms pomoc, z łaczą poszukaja ci jakiegos rozmiaru, bo oni maja ukladac zeczy i wogole. narawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ile błędów. sory :) to klawiara :) ja tez nieuzywam praktycznie avonu! ale kolezanka mowila ze te serum super, i fakt, widze po jej wlosach poprawe. z avonu polecam jedynie-- oliwke z serii SSS, w sprayu, taka rozowa, swietna!! no i moze balsam czereśniowy! pycha zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×