Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

zaszalałam

Polecane posty

wednesday--------> rozumiem :) kiedys lubiłam Promod, teraz moim zdanim sie skiepścił wszystko takie przeładowane - koronki, falbanki, kwiatuszki, kokardki, zabociki H&M - kiedys poprosiłam ekspedientke przy kasie, zeby zapakowała moje produkty, a to czego nie biorę - odwiesiła a ona: \"niech pani sama odwiesi\" powiesiłam byle gdzie, może dlatego taki bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam kombinezon madonny, ten sam co pojawia się w reklamie yves rocher - mialam kiedys perfum, byl ok, czesto kupuję tam prezenciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philtonme,masz racje,troche tego dużo,ale można wyszukac jeszcze kilka przyzwoitych ciuchów.Moją największa dumą z Promodu jest komplet-spódnica i torebeczka,sa tak urocze,ze chyba nigdy mi się nie znudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philtonme uwazaj z tymi zakupami.Jesteś madrą kobietą i wazne,ze zauwazylaś,ze to już staje się problemem.Oglądałam na jakiejś amerykańskiej tv o kobiecie,która zaczęła robić przekręty w swojej firmie na grube miliony.Miala wynajęte magazyny na swoje zakupy,niektórych rzeczy nawet nie rozpakowywała.Kupowala nawet samochody,którymi nie jeździła,tylko tyle,żeby dojechać do magazynu,miała kilkanaście kart kredytowych,problemu nie zauwazył nawet mąz .W koncu wszystko się wydalo(jak dla mnie to i tak jakos późno,bo po kilku latach) Zgłos się profilaktyczne do psychologa,celem rozpoznania problemu.Ja z wydawaniem kasy nie mam problemu,bo po prostu jej nie mam(3 dzieci na utrzymaniu).Głównie kupuję na ciuchach,ale jak zbliżam się do ciuchlandu i mam parę groszy,to serce wali mi jak oszalałe.Potrafię od czasu do czasu kupić coś fajnego w czym po zalozeniu czuję się jak gwiazda filmowa,ale później ,gdy to zakładam to nie wiem ,co w tym widzialam.Głownie chodzę do takich,gdzie sa rzeczy markowe,wybrane i trochę droższe,ale oczywiście nie sa to zawrotne ceny.Dlatego nie szkoda mi potem komuś oddac,czy wyrzucić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomiana wdowa --------> dzięki :) wracając do H&M - kolezanka mi mówiła, ze lustra tam ponoć są wyszczuplające, zeby wszystko lepiej na człowieku wyglądało wiecie coś na ten temat fajnie tak pogadac o pierdołach, bo normalnie to czuję sie jak pustak jak próbuję z kims o tym pogadać nie żebym nie miała innych zainteresowań ;) bo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tymi lustrami,raczej nie kupuję w H&M,raz tylko coś mierzyłam,ale normalnie wyglądałam (tak mi sie wydaje). Tez lubię pogadać o takich duperelach.Po prostu cieszy mnie dbanie o siebie i tyle,ale w życiu codziennym nie paplam tyle na ten temat (przynajmniej tak myślę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez odnośnie tych luster trudno stwierdzic bo nosze rozm 34 i raczej nie oczekuje od lustra wyszczuplenia wkurza mnie za to brak lustra w tally wejil w kabinie zasze musisz wyjsc na zewnątrz i wszyscy patrzą a przedawczyni pyta: i jak? i jak? nijak kurde czasem mam stanik co nie pasuje do tego co mierze albo bardzo seksowne nylonowe podkolanówki i wstyd sie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexy
philtonme >>> ja tez tak mialam, wydawalam na ciuchy, buty i torebki kazda zlotowke, ciagle mi brakowalo kasy, bo ciagle cos chcialam kupic ;) Obecnie jest juz znacznie lepiej, jak jestem na zakupach i czuje ten dziwny scisk w dolku, to poprostu wychodze i uciekam jak najdalej, a najlepiej do auta i do domciu ;) Pozdrowionka dla poznanianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam.. jadlam sniadanie :) hehe no z tymi lustrami to prawda... przynajmniej w gda takie sa w przymierzalniach... fakt, pokazuja mi obraz jaka bym chciala byc... nosze 38 a wolalabym 36- wiekszy wybor jest z 36. wkurzaja mnie tez takie opalizujace lustra! kurde, nie mozna zobaczyc jaki kolor naprawde ma np bluzka, wiec muszisz wychodzic na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo i prawda z tym tally!! co za tandeta. u mnie w gda sa lustra w przymierzlaniach, ale o wymiarach :szerokosc 10cm. dlugosc: 40cm. takz emozna se zobaczyc twarz i dekold buahahah co za wsiurski pomysł ja tez ide na zakupy :) tylko teraz musze umyc okna w pokoju hehehe. bo slonce sie nieprzedziera hihi (zartuje hehee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja mam 180 :) i to samo. niektore wysokie dziewczyny maja długie nogi, a niektore dlugi tłów osobiscie uwazam ze lepie wygladaja dziewczyny z tej pierwszej kategorii- czyli my. te ktore maja glugi tłów (czy jak to sie pisze) wygladaja jak labedzie, gesi czu inne kaczki no tak mi sie kojarza. a jaki rozmiar nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobieta w miniaturze - 160 cm, wszystkie nogawki wleke po ziemi rozmiar tez wolalabym wiekszy, bo malo jest rzeczy 34, zwykle sklepy maja po 1 sztuce, a 36 jest juz wiecej ja po pracy lece do miasta z moja mama, ale po materialy i dodatki pasmanteryjne wiec chyba duzo nie wydam poprosze mame o kontrole nade mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe ja tak samo. 38 czasem cos 36. i spodnie tak samo czasem 40 :/ wiesz co... polecam ci spodnie z diversa. ja kupuje tam tylko bo maja wersje: LONG i malo tego- EXTRA LONG. ja kupije te drugie! i naprawde depcze po nich. a jescz eu mnie w gda jest takie centrum :fashion house, gdzie sa koncowki serii roznych sklepow,. i jest tez tam diverse. a spodnie tam chodza wiesz po ile???? 69, 79 i 89 zeta. no ja tam kupuje najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio ci mowie!! i sa niezniszczalne te spodnie. ile ja juz je mam czasu, to mala bania. nawet mam do nich telefon, i dzownie, i oni mi odkladaja moj rozmiar z xlongów jak jest, to wtedy jade :) teraz szukam rurek... bo na miescie generalnie bida jest. musze zadozwnic tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee najlepiej ma philtonme :) latwiej skrocic niz przedluzyc heh. zawsze chcialam miec choc o te 6cm mniej wzrostu :( z checia oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię mój wzrost,ale jak przychodzi do kupowania,to jest problem,no ale nie można mieć wszystkiego :) Nie nosze rurek,chociaz ostatnio zaczeły mi się podobać.Mój typ to proste i takie w kształcie litery A,rozszerzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cotyy.. fajnie wygladaja niskie dziewczyny w rurkach. naprawde, ja niewidze tego by niepasowaly. (a generlanie uchodze za osobe z gustem, wiec chyba dobrz emowie :P) czołzen a skad jestes>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×