Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

zaszalałam

Polecane posty

legalna- a jki rozmiar nosisz? moze cos pokazesz, co nam sie spodoba :) czego sie pozbywasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zarejestrowanie go tutaj - co za karuzela! i ile oplat! szok tyle pieniędzy za kupę bezuzytecznych papierków zanizyłam oczywiście drastycznie warość autka napisałam, ze za 100 EURO kupiony, byście widziały minę urzednika od akcyzy jak na mnie spojrzał no co kurde, jak akcyza wynosi 65%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philton: no ja czasme ogladam.. jak mam tvnstyle przed oczami. u mnie w pokoju cos niezagaja :( niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e dziewczyny, a mozecie polecic cos do deakijazu?? byle nie mleczko, bo niecierpie mleczek :/ ja mialam teraz maybelline- solution micellaire. swietne bo plynne, ale moze cos innego jest dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajerka to mialam na mysli ciuch hehehe z niemca to ja umiem tylko lliczyc, wiem jak jest drzewo, fajny, duzy, kielbasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przy okazji, dzis sa moje urodziny :) zrobilam sobie w pracy labe i przegadalam caly dzien na skype, a teraz z Wami :) musze juz pedzic, bo zaraz idziemy ogladac te graty samochodowe :O No i juz upatrzylam sobie prezent :) aukcja konczy sie wieczorem :) ech... :) trzymajcie sie dziewczyny, milo bylo Was poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie odp, bo jak pisalam jestem alergikiem i uzywam tylko aa, nie moge eksperymentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to alles Gute zum Geburtstag tez było miło ja tez bede uciekać niebawem, bo o 16, ale bede tu zaglądać, bo to w końcu mój topik - pierwszy który udało mi się zalozyc z sukcesem normalnie na każdy inny temat zostałam zjechana jak tylko sie odezwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wednesday, he he dobre :) dzieki phantonme :) nie martw sie, to normalny los na kafeterii. Wiele ludzi przychodzi tu po prostu aninimowo wyladowac frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no tak sie zlozylo hahaaha dobree sto lat stoo lat i fajnego wyboru!! :) ja tez ide na miasto :D moze cos se znajde fajnego, po taniosci, bo jestem rpzed wyplata hehehe. no to do pozniej kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejd ziewczyny uuu widze ze zadnej niebylo do tego czasu hmm... bylam na miescie i kupilam cos co, napisze jak sie jaaks w koncu pokaze heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze, ze topic sie rozrosl ;) ja wybieram sie na zakupy w przyszly poniedzialek, bo w niedziele wyplata. moze to i dobrze, ze nie mieszkam w duzym miescie, bo chyba bym wydala wszystko od razu;) gdzie najbardziej lubicie robic zakupy? ja kiedys lubilam colloseum, ale teraz przerzucilam sie na niemiecki h&m. we wrzesniu wyjezdzam do wroclawia \"na swoje\" i boje sie, ze bede wpadala w szal albo nie bede miala co jesc, bo ostatnie pieniadze wydam np na kolejna pare butow...tak, wariatka ze mnie, jestem zdolna poswiecic prawie wszystko, byleby tylko wydac ostatni grosz na jakis ciuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agawerka :) no rozrosl sie rozrosl, ale dziewoje wspolkomentatorki gdzies sie posialy i sie niepokazuja :/ ja lubie h&m, vero mode, cubusa i tego stylu sklpey, gdzie jest spory wybor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,niestety wczoraj musiałam szybko zwiewać,nawet nie zdążyłam się pożegnać :( Ja na szczęście nie mam prawka,więc nie musze się martwic kupnem samochodu,chociaż jak miałabym kupować,to wybrałabym duuuże terenowe auto,najlepiej hummera.....ehhhh,marzenie... wednesday do demakijazu niestety uzywam mleczka,także nie podpowiem Ci nic :( co kupiłaś wczoraj?? Legalna-fakt,płaszczyk bardzo ładny. agawerka witamy,witamy :D philtonme nie martw się,zjadzy na kafe to częsta sprawa,ale nie ma co zwracać na to uwagi 🌼 Kurde,ale miałam sen paskudny!!Snilo mi się,że pojechałam na narty,spadała jakas lawina kamieni,narty mi się odpięly,a w ogóle obie były prawe,poza tym jakas puma mnie gonila,kuuurde,miazga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Mnie mozna spotkac zawsze miedzy między 8 a 16 na kafe hahaha Tak jak mówiłam byłam wczoraj w mieście. ale byłam bardzo grzeczna, zrobiłam zakupy tylko w pasmanterii i nie wydałam majątku :) Za to jutro wybieram się z mężem przepuścic większa kasę, bo lecimy kupowac prezenty a mamy mnóstwo dzieci. Tzn. nie naszych własych - własne mamy 1, ale pozatym jest jeszcze 4 szkrabów w rodzinie. A nasz synek ma w kwietniu urodziny i imieniny, ja podobnie. Także kwiecień to okres uszczuplania portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję opamiętania :) Nie moge się doczekac ciepłych dni,bo dostałam supr bluzkę!Białą,bez ramiaczek,odciętą pod biustem,wyszywaną perełkami.Do tego mam białe bawełniane,cienkie spodnie.Jeszcze jakiś sandalek,kopertowa torebeczka i bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....ale rozwinęłyscie temacik :)miało byc przeciwko zakupom a wyszło chyba odwrotnie co ?:):):) ja strasznie cierpię bo we okolicach wrocławia nie ma w tej chwili zary zamknęli w końcu roku i ma byc od 4 kwietnia w nowym centrum a to sklep od którego ja jestem uzalezniona ale wczoraj przypadkiem przy okazji zakupów dla syna znalazłam sobie fajne rurki z americnosa ale jako ofira mody ( przyznaje się ) zastanawiam się teraz czy one na pewno sa takie modne , bo były przecenione na 200 zł :) i to jest mój problem -jak kupie z przeceny to od razu zastanawiam sie czy zdążę pochodzic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołzen -------> bedzie bardzo elegancko :) arrakis ---------> ja bym nie mogła życ bez ZARY, jak by mi ja zabrali to bym chyba nago chodziła :( nie mam też nic przeciwko przecenom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×