Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pistacja*

Nowoczesny wzór kafelek do łazienki

Polecane posty

W maju robię remont łazienki..ale nie mam na nią żadnej koncepcji., tzn jeśli chodzi o kolor..to myślałam nad stonowanym pomaranczem , zółcią ..tylko nie wiem jak by ułożyc kafelki zeby byl efekt...moze macie jakies linki ciekawych wystrojów lazienek..z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na strony www.cersanit.pl, www.paradyz.com.pl tam jest duzo ciekawych aranzacji i pomysłów. Ja z cersanitu wybrałam kolekcje tenera do łazienki, z paradyza junona/genius do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpolelum
teraz najmodniejsza jest mozaika mozna nia wylozyc wybrane elementy albo zrobic pas dookola lazienki efekt super tylko jest to drozsza sprawa niz tradycyjne kafelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mozna
spytac to ile kosztowały cie karol_ina te kafelki do kuchni i łazienki . Ijaki masz metraż, bo własnie jestem w trakcie kupowania domu i mniej wiecej chcialabym wiedziec ile bede musiala zaplacic za kafelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFELKóW a nie kafelek
nauczcie się polskiego idiotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienke mam małą bo 1,95 x 2,75 i kafelki kładziemy do sufitu. Cersanit kosztował 1400 na całą łazienkę, ta kolekcja kosztuje chyba 42 zl za metr2. Kolekcja z paradyza jest drogasna, ale poniewaz ściennych płytek potrzebowałam tylko 4 metry to zaszalałam i kupiłam, ścienna kosztuje 100/m2, mozaika 150/m2, ale tak jak mowie: po 2 metry kupiłam wiec nie tak straszliwie. podłogowe są w \"normalnej\"cenie, 44 za m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, do kuchni na ściany generalnie niewiele trzeba KAFELKÓW, bo tylko przestrzenie między szafkami sie obkłada czyli pas szerokości 60 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mozna
pytam bo przerazaja mnie te ceny. A gdzie tam jeszcze robocizna. Kupuje dom o powierzchi uzytkowj 200 metrow. W stanie surowym zamknietym. Mysle ze 150 tys ktore zaplanowalam na wykonczenie na pewno mi nie starczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to surowy otwarty? bo jesli tak to moze nie starczyc, zalezy od materiałów jakie wybierzesz. ale jesli masz w rodzinie fachowca który za mniejsze pieniadze moze cos zrobic to zawsze pare groszy w kieszeni zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mozna
To stan surowy zamkniety , a niestety nie mam nikogo kto moze mi pomoc. Mam do dyspozycji 150 tys na wykonczenie. A nie ma jeszcze ogrzewania na pietrze , schodów ... Nie wiem czy za te pieniądze wykoncze dom łacznie z umeblowaniem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wielkopolski czy co
u nas mowi sie glazura a na podłoge terrakota a kafeli to takie do pieca chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terakota to wyrob z gliny
a glazura to pokrycie ( najogolniej to rodzaje materaialu). A kafle to forma . Terakota moze byc w formie kafli. Kafle mozga byc pokryte glazurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
no co ty nie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
Kafle są wyrobem ceramicznym służącym do wykładania powierzchni pieców grzewczych, kuchennych i kominków. Kafle po uformowaniu z gliny są wypalane, ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest szkliwem. http://www.mikama.com.pl/wiki/link-Kafel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaa
zróbcie sobie kobity kafle ze szkła bo to teraz modne przecież a jaki efekt!!! SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Mi strasznie się podoba, gdy w łazience połozy się takie malutkie płytki w 3-4 odcieniach tego samego koloru. Coś w tym stylu, tylko ja myślałam o zieleni albo niebieskim. http://dom.gazeta.pl/czterykaty/51,57596,2829892.html?i=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha....
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wies tanczy i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm z tymi luksferami nie jest wcale tak łatwo ;) W sumie - jeszcze jakieś dwadzieścia, trzydzieści lat temu były one mega popularne i w wielu domach pojawiały się w łazienkach, kuchniach a nawet w salonach... Obecnie w pewien sposób sie do tego wraca ale już nie w takiej formie jak było to niegdyś... Wszystko trzeba zrobić z głową i bez przesady - wtedy na pewno wnętrze będzie wyglądało stylowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, luksfery wracają do łask ;) A co do kafelków łazienkowych - faktycznie paradyż ma piękne wory - wyszukałam je też na multizakupy.pl - są tam też ofkors inne płytki, innych firm w różnych wzorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat płytek nie jest mi obcy, bo latem odbieramy klucze do naszego mieszkania i już wybieramy:) W kuchni na podłodze będą panele,a między szafkami chcemy pomalować na jakiś fajny kolor. Łazienka nie jest za duża(4,4m) i płytki nie będą na wszystkich ścianach dlatego zakochałam się w tych płytkach i pomimo ceny około 200zł za metr będziemy je mieć. http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/sensual/sensual-coral W salonach łazienkowych zrobią projekt i wyliczą potrzebną ilość poszczególnych płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glazura i terrakota
A nie kurwa kafelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzory KAFELKOW
tepoto jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×