Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość anizeeee17

No własnie co sadzicie o dziewczynach które ubierają sie w stylu SKATE, nosza spodnie które wisza im np. do kolan, duże bluzy i koszulki, chodz powiem sama ze to jest tez w swoim stylu troche kobiece... ładnie to wygląda jak kobieta, dziewczyna, czy tez nastolatka ma skatespotnie i obcisła koszulke... co wy o tym sadzicie??? albo np. jeździ na desce, czy tańczy break-dance????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie działa to działa
ludzie jej naprawdę o scat chodzi tylko się boi wprost zapytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za luźne ciuchy
wyglądają u kobiet jak worki, nie pochwalam tego, czasami można ubrać się luźniej ale bez przesady. Poza tym prawdziwe skejtki (piszę po polsku :P ) a znam takich pare to wysportowane fajne dziewczyny,inteligentne, a nie szpanery, które widze na codzień na mieście. Są takie ,które faktycznie lubią ten sport ale też takie, kóre tylko sie kreują na wyluzowanego babochłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizeeee17
własnie, popieram to podam tu swój przykład... ja tancze mało znany break dance- tanic... kocham go, poprostu wiem ile dzieki swojej walce, sile i wytrwaniu zawdzieczam, bo wiem że jestem w tym dobra i może dlatego pisze na tym forum... bo jak walcze tz. tańcze na parkietach z przeciwnikami to musze jakos wygladac i własnie dlatego zakładam styl "uliczny" tz. własnie na skate;] poprostu taniec ten tego wymaga... ale bardzo lubie ten styl i chodze tak ubrana, ale ludza to nie przeszkadzal.. lubie siebie taka a inni lubią mnie taka jaka jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skte styl
:) jestem za!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA NIC GORSZEGO
zero kobiecosci , typowa chlopiara, jeszcze dla jeskies 12-13 latki moze byc, ale tak powyzej 16 lat _ DZIEWCZYNY NIE OSMIIESZAJCIE SIE - zacznijcie ubierac sie jak kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kiedyś tanczyłam troche breaka.. ale to bylo dawno i czasem mam jeszcze ochote założyć moje szerokie bojówki :) Moim zdaniem ladnie wyglada kiedy góre masz obcisla i szerokie spodnie :) chociaz teraz ubieram sie zupeeelnie inaczej troche tego stylu pozostawiłam wiec nie przejmuj sie pierdolami i tancz dalej ubrana tak jak Ci najwygodniej i najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_k
to znowu Ty? aniu z krk? nie obrazaj tego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothki w obcisłych skórzanych
spodniach sa bardzo seksowne !!! (w przeciwiennstwie do skatówek z krokiem w kolanach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate-angel
Boże, ale mnie wkurzyły laski, które obrażają ten styl, chociaż nie mają o nim najmniejszego pojęcia!!! Po co się wypowiadacie, skoro nie macie nic ciekawego do powiedzenia?! Anizeeee17, olej tamte dziewczyny i ubieraj się skate-ciarsko. Ja tańczę hip-hop, chociaż od dziecka marzę by nauczyć się break'a, ale boję się, że nie dam rady, dlatego Ciebie podziwiam! Naprawdę SZACUNEK...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze dziewczyny ubrane skejciarsko moga wygladac fajnie, oczywiscie jesli nie ubieraja sie jak chlopaki skejty. na pewno sa skejciarskie ubrania dla dziewczyn. fajnie wygladaja troche luzniejsze spodnie i top na ramiaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj mało pociagajace
te luzne ciuchy nie widac ani pupy ani sylwetki.... dobre dla brzydkich dziewczyn ktore chca robic za "kumpli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksowne to byc nie moze...modne tez nie, ale moze...w jakis sposob pociagajace ewentualnie, ale komu sie to podoba? chyba tylko im podobnym chlopcom w spodniach do kolan ...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrekówna
o rany, kazdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze
styl skate dla dzewczyny jest ok, ale jesli jest to nastolatk ai jesli zachowuje umiar. to znaczy, ze nie zaklada wielkich t-shirtow tylko bardziej dolagajace. duzo ludzi cche sie utozsamiac z jakas subkultura wiec czemu nie? poza tym to z wiekiem przechodzi a jak by nie patrzec taka 20latka ubierajace sie w stylu skate to juz nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullett-skate
ja mam 12 lat i jezdze na desce chociarz jestem dziewczyna mnie sie to podoba np.szerokie spodnie ale rozumiem ze dziewczyna powyzej 16-nastki juz chyba raczej niema takiego stylu ale to jej sprawa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka26
jak bylam mala tez sie bawilam w skate,ale po czasie stwierdzam ze wyglada to nie ciekawie,nie kobieco,nie widac gdzie sie dupa konczy a gdzie zaczyna,ale kazdy ma swoj styl,jezeli sie to komus podoba to prosze bardzo,ale niestety, w polsce jest tak,ze jezeli ubierzesz sie inaczej niz "inni" to wtedy kazdy patrzy na ciebie krzywo. mniej to gdzies i ubieraj sie jak tobie wygodnie.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysia
moim zdaniem scate dziewczyna moze byc spoko, tylko duzo zależy od jej charakteru napewno, jeśli jest odważna to do niej bedzie to pasowało, zresztą mi sie podoba to co orginalne a to jest orginalne bo od razu kojarzy mi się z orginalną Ciarą i jej teledyskiem "Like a Boy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nta52
ale pierdolicie styl jest spoko sroko ja jestem skejciarą i co kocham hip hop i tym żyję ..." rap według życia a nie życie według rapu"... no i co gówno mnie obchodzi czy wyglądam seksi czy sreksi po prostu czuje sie w tym najlepiej i w innym nie mogę bo jest mi nie wygodnie a poza tym strojem reprezentuje siebie i gdy ktoś widzi mnie na ulicy odrazu wie że kocham hip hop a nie dla szpanu moim zdaniem to nie szpanowanie jak coś nie jest prawdziwe .............. pozdro dla prwdziwych skate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliv
dokladnie popieram Cie nta52 ja tez ubieram sie na szeroko bo to lubie, podoba mi sie to i kocham hip-hop i mam to w d...e ze komus nie pasuje jak sie ubieram. A z tym ze nie widac gdzie zaczyna a gdzie konczy sie tylek to stwierdzam ze moj tylek to nie obraz i nie jest na pokaz. A i oczywiscie nie ubieram sie dla tak dla szpanu ani dla zdobycia kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Beznadzieja- taki styl nie podoba mi się w ogóle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka17
Styl skate jest super...bardzo mi sie podoba i nie waznie ile sie ma lat czy 10,13 czy 17 kazdy ubiera sie tak jak chce i jak mu wygodnie...a to ze dziewczyna ubiera sie skate to nie znaczy ze jest brzydka i ze robi za kumpla:/:/chlopca tez sie podoba styl skate u dziewczyn:) mam duzo takich kolegow ktorzy uwazaja ze dziewczyny ktore ubieraja sie w takim stylu sa naprawde pociagajace...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poisooon
Break dance mało znany? Od kiedy? A dziewczyny ubierające się w wory, dla mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnapazzesca
Jak zobaczyłam to większość postów jest tu po prostu żałosna. Chciałabym przybliżyć wam moje osobiste zdanie ... Ludzie ... jest tyle problemów a wy skupiacie się na takich pierdołach za przeproszeniem że to jest żal. Jeżdżę na snowboardzie od 6 lat , kocham zarówno free ride jaki freestyle ,od trzech lat jeżdżę na zawody zarówno w Polsce jak i za granice ( często są to Włochy i Austria ) nie wydaję mi się by decha miała cokolwiek wspólnego z ubiorem skate'owskim . To jest styl i tyle , odosobniona subkultura która łączy się w jakiś sposób tez z muzyką ,tu rapem czy hh . Mimo że posiadam szerokie spodnie bluzy czy szerokie buty to potrafię ubrać na siebie sukienkę czy zwykłe jeansy. Nie uważam się za skate'ciare bo to pojęcie wg mnie jest trochę bez sensowne. To że słucham hh reggae czy rapu nie znaczy że robię się na " kumpele skateów "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamii
takie dziewczyny to dziewuszyce gorsze cwele niz faceci :o jedna taka se mysli ze jak sie buja to jest boginia i kazdy ma jej sie bac. takie klientki sa daremne. ciekawe czy gola cipy, pod pachami i nogi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego
niz skate dziewczyna , a fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelkaa
eLO:* ja uwielbiam styl hip hopowy ale nie mam odwagi założyc szerkich spodni i boje si e,ze mnie wysmieją :(( a ten styl bardzo mi sie podoba... Nosze bluzy spodnie rurki ale ja chce te szerokie ! chodze do szkoły tańca streetdance i kocham to porostu!:) ale najgorzj mi z tym ubieraniem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelkaa
aaa i gdzie kupujecie ciuchy ? chodzi oczywiście o moj kochany styl hip hopowy :)) bUźka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSkate girl
Elo Angelkaa Takie ciuchy możesz kupować w skateshopach i naprawdę jak podoba ci sie taki styl to nie przejmuj sie tym \"co oni powiedzą\" i olej to wszystko ubieraj sie tak jak Ty chcesz. To normalne ,że spotkasz sie z krytyka, ja miałam to samo, ale również dożo osób pochwaliło mnie i na pewno Ciebie tez pochwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha17
hmm tak czytam wasze wypowiedzi i zagadzam sie z jedna. Po co ktos sie wypowiada na ten temat jesli nic nie wie o tym stylu bycia o tym siwecie? TO tak samo jak widzisz pierwszy raz człowieka i go oceniasz z gory na dół nie pogadajcac z nim.. prawda? Ja to się chyba urodziłam w spodniach hi jesli wymaga tego sytuacja ubiore sie w obcisłe ciuszki. Ale co z tego jesli w tym sie nie czuje soba.? Kocham jak mam lużno w kroku i tyle:) Zresztą nawet jak nie masz szerokich spotdni a robisz cos w stylu hh to jestes skate girl:) JA kocham szerokie spotdnie i w miare dopasowane choc luzne bluzy zluzki.. lubie mieszac ciuchy strasznie:) I pierdole czy ktos zwaraca na mnie uwage czy nie jestem soba w tym.. tancze.. break dance.. słucham funku hh rap i nawet britney:D pozdro kobiety:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×