Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość ROKSI 16 fifi
ubierac sie skate to cos zajebi***go........... u dziewczyny to cos extra. Podoba mi sie to jak holera! Mam 16 lat,zaczelam robic hh i ubieram sie baaardzo luzno... Hm.. wyobrazacie sobie raperke na scenie w obcislych spodniach? A moze jeszcze na staniczku w panterke i wychodzacych czerwonych strinach??? He he albo tak samo jak laska na desce... Tak? Bo ja nie e... Ludzie kazdy ma swoj styl..... Bez tego swiat bylby nudny! Inni wola luzne,odwazne ziomalki,inni seksowne kotki,inni jakies rockowy...Badzcie tolerancyjni. ELO ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani dobra rada xDD PP
Każdy ma swój styl i bardzo dobrze ... innym sie to podoba a innym nie ! Ja np. sie ubieram w stylu skate i jest mi bardzo dobrze w tym stylu...! najgorsze jest to jak osoba zmienia co miesiąc styl ! z EMO na skate !! przesada ^^ Pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaston jestem dziewczyna
hm tak sobie poczytalam wszystkie posty i nie rozumiem tych ktorzy sie zle o skate dziewczynach wyrazaja. STYL JEST STYLEM KURDE I TAKIM POZOSTANIE!!! czasy gdzie dziewczyny nosily krotkie kiece i lataly za chlopakami minely. uwazam ze ci ktorzy nas krytykuja nie potrafia w nas zobaczyc normalnych dziewczyn ktore nie chca byc jak wiekszosc nie chca podazac za moda. ubieram sie jak mi wygodnie ja np. czesto spotykam sie z krytyka O PATRZ ONA MA MESKA BLUZE WYGLADA JAK ZNIEWIESCIALY CHLOPAK.. a mi to wisi bo to moj styl ubieram sie jak chce i ci co mnie znaja wiedza jaka jestem i nie oceniaja mnie po stylu ubioru tylko po charakterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaston jestem dziewczyna
do ludka o pseudo na 100 sam jestes z gimnazjum ja juz uczeszczam do szkoly sredniej i jakos mam takowy styl a nie inny:) dam ci dobra rade... NIE ZNASZ TO NIE OCENIAJ.. bo dla naszej wiekszosci skate dziewczyn nie licza sie tylko szerokie spodnie ale cos wiecej.. my mamy pasje a ty tylko gapisz sie w ekran pozdro600^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.O.M.L.
Nie rozumiem o czym wy tak pieprzycie . . . sorry ale jak jestes skate to nie wierze, ze jak jakies 12 letnie dziecko napsize ci ze tojest zjebane to nie wiem zaczniesz chodzic w szpilkach litosciiii. . . ile wy tu macie lat cooo;>???? czy moze to tylko taki poziom intelektualny:>??? nie chce nikogo obrazac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan xxx
wporzo temat ale co wy chcecie od skate dziewczyn co nosza szerokie spodnie kazdy ma swoj styl mi tam sie osobiscie w choj podoba taki styl kreca mnie dziewczyny ktore nosza szerokie spodnie oczywiscie sam takie nosze jakby ktporas miala ochote pogadac na ten temat blizej nie da znac na forum pozdro wszystkie skateciary jestescie zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona91 ha.
Przeczytałam tu, że dziewczyna po 16 rokiem życia nie ma takiego stylu... ja mam 17 :) i bardzo lubię ubierać sKejtowskie spodnie:) . .. heh nie interesuję się tym, ze ktoś coś będzie o mnie gadał.!! mam ich w pupie;-) JA ŻYJĘ TAK JA JAK CHCE WIĘC WY.... :):) . oczywiście mam poza skejtowskimi spodniami 'normalne' spodnie..[nie sugerując, że szerokie są nienormalne] :). POZDRO ZIOMY . :* . !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate
tancze troche hip hop ale moja pasja i calym zyciem jest snowboard , mozna powiedziec ze jestem troche skaterką , ale jednak nie ubieram spodni z krokiem w kolanach, dla dziewczyn bardziej polecam obisłe na tyłku bojówki z szerokimi nogawkami tez wygląda skate i jest seksownie wejdzcie na strone www.skateshop.pl tam sa spoko ubrania, nie widze nic zlego w tym ze dziewczyna tak sie ubiera mysle nawet ze to jest super a ten kto uwaza ze to nie dla nas porostu dyskryminuje dziewczyny i tyle......ale najwazniejsza jest pasja.......nie liczy sie styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sk8 xD
Hej. Ja chcialam powiedziec, iz bycie skatem to nie ubior. To cos co jest w glebi. Myslicie ze zaczniecie sie tak ubierac i git? Posluchacie jeden 8L (hahahahaha) i bd super? Ja jestem sk8 ale ubieram rurki (jestem dziewczyna xDD) i luzna koszulke. Zupelnie odwrotnie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnia
Według mnie skejci mają po prostu odjechany styl, nie to co jakieś... Barbie w 2-metrowych szpileczkach...:/ Żenada... A jak komuś się ten styl nie podoba, to co tu jeszcze robi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skategirl
Ja osobiście sama jestem skate ;) I nie jakąś amatorką tylko że tak powiem "prawdziwą" :D Moim zdaniem styl skate u dziewczyn też jest bardzo sexy i w ogóle ;] Baaaardzo mi się podoba ten styl ;] Ale bez przesady, istnieją też inne style. Ja osobiście ten pochwalam i myślę że skate (szczególnie U DZIEWCZYN) jest supcio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.W.E.
Ludzie, każdy robi tak jak uważa. Ja mam 20 lat i jakoś z tego nie wyrasłam;) od wielu lat żyję HIP HOPem. Raz to podkreślam ubiorem, a to bluza a to szerokie spodnie, a czasem zupełnie zwyczajnie. Wszystko zależy od tego w czym Ci akurat dzisiaj będzie wygodnie. A najważniejsze jest to co gra w duszy! Więc róbmy tak żeby się dobrze czuć i żyjmy tym co daje nam siłę a nie opiniami innych które są czesto rzucane nawet bez sekundy zastanowienia nad sprawą!!!!!! N.O.J.A. Pozdro dla tych dziewczyn które nie boją się wyrażać samych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skate Girl
chyba was gnie.. jednej sie podoba drugiej nie.. mi to wisi co sadza inni.. lubie deske i "obwisle ciuch" tak?? pss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinaaa XD
Siemka jestem dzieczynka xD Nie zagrzeczna (^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewka
kiedys moja kolezanka nosila szerokie spodnie i wygladala w nich sexy mowila ze jej wygodnie w te dni gdy ma komplexy teraz przewin skarbie sobie znane z rapu texty za szerokimi spodniami niespodzianka sie kryje wiec zamknijcie wasze ryje chocby dlatego bo zadna z was napewno niemiala stosunku sexualnego wiesz skad to wiem bo co deskorolka ma do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchcn
Ja osobiście popieram ten styl, mam 17 lat, nie ubieram się na skate codziennie, ale bardzo często... Nie rozumiem tych co pisali, że z wiekiem "to" przechodzi ja jestem zakochana w tym stylu od dziecka, choć zaczęłam tak się ubierać w wieku 14 lat, ze względu na "ukochanych" rodziców.... I nie ubieram się tak bo tańczę breaka, hip, hop, czy jeżdżę na desce, a dlatego, że podoba mi się ten styl!! Może ma na to trochę wpływ muzyka- hip-hop, którego kocham i który mnie wychowuje Chciałabym robić hip hop ale chyba nie mam talentu O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ty...hip hop Cię wychowuję? :| A gdzie mama? Jak więcej ludzi będzie przez hip hop wychowywanych to będe bała się wyjść z domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaAND1
osobiście kocham hip hop i rowniez ubieram sie w tym stylu .Nie tancze breaka ani nie jezdze na desce ale gram w streetball i to moja pasja .POZDRO dla szytkich parwdiwych dziecwzyn a nie technognitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaAND1
Acha i jescze jedno do Nens -to ze hip hop ja wychowuje to matafora idotkoa jak ci cos nei pasuej to spadowa i nie wypowiadaj sie na temat z ktorym nie ams znic wspolnego .Peace V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jesli coś do mnie piszesz to postaraj się robić to bez literówek.I nie łącz słów \"spadówa\" i \"peace\" bo trochę się to ze sobą kłóci i sens się gdzieś gubi. Wiem czym jest metafora,Ty nie wiesz za to czym jest cynizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2oOagaOo2
a mi się podoba i ch*j, sama tak się ubieram i je*ie mnie opinia innych.no styl jest zaje*sty! :D w koncu moj no nie? hahaha SK8 rlz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwisS
Dokładnie! Rap nas zmienia, kreuje, ocenia, wibruje! To chyba jasne! Muza HH i wszystko w tym temacie. Nie jestem biedna czy cos ale ubieram się w takim a nie innym stylu i już! Już mam szacun na ulicy w mojej dzielincy - mam więcej kolegów niż dziewczynek - takie laleczki to ja pie****e!! I Hugo to kogo co o mnie sądzi! Ja jestem SOBĄ i to się liczy!! Pozdro Skejciory! Hey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzd19
No niezle niezle sie roziwja temat.Niech kazdy ubiera sie jak chce i tyle, tez jestem w sredniej, hm.. luzny styl dobra sprawa sama tak lubie sie ubram.Ale w duzej mierze zlerzy to tez od otoczenia w jakim sie przebywac.pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHForever
skate sty jest zaj***sty, najważniejsze, żeby czuć się dobrze z sobą samym, a skate dziewczyna tez może być sexxxi, szerokie spodnie dopasowana krótka bluzeczka i jest gites// takie dziewczyny walą na ryja spalone solarką tpsowane blondies heh;P szacun i pozDrOoo dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreber
ten styl jest zaaaajebisty!! tylko zazwyczaj jest problem z zakupem takich ciuchów dla dziewczyn przynajmniej jak dla mnie;/..... i zazdroszcze dziopom ktore tak chodza ubrane xD a i jeszcze breakdance!! ktora z dziewczyn to tanczy??? ja tez bym chciala.. wlasnie zaczynam sie uczyc ale jestem chyba za slaba bo nawet "scorpiona" nie umiem zrobic:( na rekach ustoje ale nie w poziomie... respekt dla tych ktorym sie to udało!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreber
A i moim zdaniem takie dziopy sa bardziej pociagajace i przykuwajace uwage facetów niz jakies wypindzone lalusie!!!!! wiec prosze nie zalamujcie mnie dziewczyny... sory... w tym wieku ubierac sie jak 30 letnie kobiety:/... przesada...ja wymiekam. 16 lat to jeszcze młodosc!!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byc hiphop
ja sie ubieram w baaaardzo luzne ciuchy ale nie moge dostac np zajebiscie szerokich spodni bo wszedzie sa tylko te wąskie rurki... :(( a ja nie chce wygladac jak dziecko emo... poza tym nie intereuje mnie bycie kobieca bo ten ubior wyraza to czym jest cale moje zycei- hip hop. denerwuje mnie ze jezeli sa mode rurki to w kazdym sklepei sa takie spodnie. powinien byc caly asortyment a nie tlyko te badziewne spodnie dla pań tirowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeNa17
Siemka:) Według mnie styl HH jest super:) Sama tak sie nosze i jest mi z tym extra... Nie rozumiem ludzi, ktorzy nic o tym nie wiedza a dawaja tu jakies glupie, beznadziejne komentarze...;/ Looz kazdy ma swoje zdanie. Rozumiem, ale bez przesady.. Naprawde trzeba poznac ten swiat aby moc cos na ten temat powiedziec... A odpicowane laski w rozowej mini i szpilkach 15 cm... Hmmm... PozDro Skate giRl\'s;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nta52
ja chodzę w dresie w szerkoich spodniach slucham hip hopu i nigdy sie nie zmienie. a wy so pierdo**licie o tym niby stylu to huaj wiecie kazdy lubi chodzić w tym co jest mu wygodne dl mnie dres jest najwygodniejszy i co ztego ze jaestem jakaś groźna przynajmniej mnie nikt nie zaczepi i nie odwarzy sie pobic bo sie boji. Nie to co jakies idiotki co nie umieją się obronic przed jakimś pedalem co ich chce zgwalcic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeNa17
Kurcze wlasnie nta52 masz swieta racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×