Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość donvazyl
siemka wszystkim a zdanie mam takie dziewczyny w szerokic hopuszczonych sa zajebiste widok dziewczyny w takim stylu powala mnie na kolana szkoda tylko ze malo jest takich w moim miescie niema takich tak wiec jakby ktoras chciale pogadac dajcie znac forum pozdro skateciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penera
siema donwazyl a ty jaki masz styl luznie i grubo....... pozdro dla prawdziwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokainka =*
Hey :) Od jakiegoś miesiąca jestem skate girl. Spodobał mi się ten styl baaaardzoooo. Od ok 2 tygodni ucze sie breek-dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koki14 =*
Hey :) Od jakiegoś miesiąca jestem skate girl. Spodobał mi się ten styl baaaardzoooo. Od ok 2 tygodni ucze sie breek-dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_skate
Siema! Chętnie popisze z jakąś skate girl chciałabym się poradzić piszcie na gg1149889 z góry dzięki ja osobiście jeżdżę na skateboardzie i czuje się z tym zajebiście pozdro dla wszystkich skategirl bo my jesteśmy wyjątkowe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonbi
Chce powiedzieć że też jestem skejtką i tesz jeżdze na desce .Wyfóle kocham ten styl.Zresztą wystarczy popatszeć na stare zdjęcia Avril Lavigne zeby stwierdzić ze ona też kiedyś była skejtówą :* Pozdro dla skaetów i fanów Av!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nta52
sory ale was nie rozumiem jak można być skejciarą czy jak tam w na to mówicie od 2 tygodni od nie wiem 3 dni ??> normalni jesteście?? zmieniacie sie co miesiąc czy co?? nie jesteście sobą??? h**j was wie ja od urodzenia miłam do tego posiąg a z czasem to juz tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wf19
hm.... stylu tak hop siup nie da sie odrazu zmienic. To ze sie tak ubiera zalozymy od 2 tyg to juz zaraz jest \"skejciara\"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_skate
zgadzam się z wf19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh
Elo ^ Skate to przede wszystkim deska, taniec i graffiti :D Co do ubioru.... Luźne gacie to noszą zmelinowane cwelki xD Prawdziwe skejciary chodzą w rurakach, dużych bluzach i bluzeczkach najczesciej długich :P nO i oczywiście zajawkowe czapeczki ;] ah ^^ Najczesciej sa to firmowe ciuszki (Femi, DC, CLTN. Roxy, Adio). Lans ? Jest ok, ale bez kolczykowania całej twarzy i peta w buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam P
Oh napisalas "Prawdziwe skejciary chodzą w rurakach" chyba Cie zjebało xD juz widze jak zapierdalam w rurkach :P Ludzie a wy to chyba troche przesadacie piszecie ze np od 2 tyg jestescie skejterką a za rok napiszesz ze w balecie tanczysz :] no ale spoko loko, ale nie wymyszajcie mi tak tego i nie połamac sie na desce heh :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
Ja kocham Hip-Hop jestem skate dziweczyna od chlopakow nie moge sie opedzic a to czy sie to komus nie podoba jak sie ubieram mam gleboko w d*upie bo nie mam zamiaru sluchac innych jestem jaka jestem jak sie nie podoba to wypad. A wy co sie na tym nie znacie to wezcie sie nie odzywajcie bo czasem jak cos palniecie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Od zawsze sie chce nauczuc break-denca ale nie mam z kim a samej to widomo ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet tańczy break`a i ma zupełnie inny styl od mojego, lubi hip-hop, a mnie to w ogóle nie rajcuje. panuje taki stareotyp ze skate dziewczyna przeklina, pali i pije(tak jak punk w sumie), ale to oczywiście zależy od człowieka. ja nie będę skate dziewczyną, nie trawię hip- hopu i chociaż czasem On podsuwa mi jakieś kawałki to tylko nieliczne wpadają mi w ucho. Kocham styl punk i tego się trzymam. muzyka regae, metal, alternatywna, to jest to. trochę to śmiesznie czasem wyglada bo ja wybieram trampki i rurki, do tego ciemna bluzka, ciemny makijaż,tapir na głowie i jak to wszyscy mówią dużo dziwnych rzeczy:P a On szerokie spodnie i bluza. ech...dobrze, że nie wybiera tych typowo szerokich spodni. każdy ma swój styl i powinien go wyrażać, niezależnie od wszystkiego. Hip-hop moja druga milosc--------każdy może się nauczyć tego całego break`a, mój chłopak uczył się sam, trochę z chłopakami z zespołu, a teraz jeżdżą po Polsce na jakieś występy czy walki, takie tam dziwne...i zbierają puchary. poradzisz sobie, trzeba tylko chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pała ..
` Mam 15 lat . Ubieram się w stylu skate ,noszę szerokie spodnie , luźne koszulkiitp. ludzie na moim osiedlu wkurzają mnie , poniewaz jestem jedyna dziewczyna na osiedlu , która ubiera sie tak . krytykuja mnie ; co Ty na sobię nosisz itp . wali mnie ich opinia . oni nie maja stylu w ogole .. wszyscy dogadywali mi jak sie ubieram i jak zobaczyli ze jezdze na deskorolce , to nagle połowa osiedla zaczęła ; / nie słucham muzyki jak Wy czyli hip-hop . bo kazdy ma swój rodzaj . ja słucham np. reggae .. Uwazam , ze kazdy nosi to co lubie . I mam szacunek do dziwczyn , które mają styl skate . naprawde jest to fajne .. Pozdro .. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-Hop moja druga milosc
pudełko--- Dzieki za slowa otuchy:), staram sie uczyc sama ale jest troche ciezko moze kiedys sie naucze i tez bede po Polsce jeżdzic jest to moim marzeniem i mam nadzieje ze sie spelni. :) Pzdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hip-hop moja druga milosc
Zapomialam dodac ze jak komus by sie nudzilo i chcialby popisac ze skate'm to to moje gg. 10644584 :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Widzę,że różne macie tu definicje dla "skate", czy dla dziewczyn,które się tak noszą. Ja osobiście "siedzę" w tym. Szerokie koszulki, luźne spodnie [ale nie z krokiem w kolanach] i rurki też mam...uczę się jeździć na dsk. I tak można też wyglądać fajnie i sexy.Ważne,żeby w tym czuć sę dobrze... ja to po prosu kocham. Ale jeśli się tak ubieramy,to chyba nie dlatego,żeby się wyróżnić, czy po to,żeby "być sexy" tylko dlatego,bo to się czuje. Zresztą nawet w worku po kartoflach można wyglądać sex-y jak się postara i się w to uwierzy. A jak to jest z make-up?? Gdzieś kiedyś przeczytałam,że dziewczyny w stylu skate malują się naturalnie,albo wcale... Może niektóre nie lubią,albo jeszcze z innych powodów się nie malują. A jeśli któraś będzie miała ciemniejszy makijaż to już nie jest "rasowy skate" ? Śmieszne... stereotypy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtusia93
Hm styl skate? Dla mnie to trochę przesada. Wolę styl ubierania hip hopowy. W sumie tańczę hip hop, mam grupę więc nic widznego ;dd. Kocham taniec,i uwielbiam się jakoś fajnie ubierać. Oczywiście tak,by wyrazić to co robię. Lubię się wyróżniać od innych. Nigdy nie założyłabym zwykłej koszulki i yeansów. Zawsze musze dodać jakieś dodatki czy coś :P. No to na tyle. Pozdrawiam PEACE Zapraszam ; www.fotka.pl/profil/majtusiaLoFF ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
No majtusia93 jak to jest styl hip hopowy to ja jestem zakonnica. :) nie to,zeby cie obrażać,ale nie powiedzialabym patrzac na twoje zdj,ze masz cokolwiek wspolnego z tym stylem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate_girl
Majtusia93, przepraszam dziewczynoo "HIP-Hopowa" a co ty masz takiego w sobie co Cię wyróżnia w Twoim "hh" rurki(?) faktycznie nie znam hh w rurkach Moim skromnym zdaniem nie ubierasz się jak hh, wyglądasz jak przeciętny człowiek idący po street ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Więc widzę,że ktoś się ze mną zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta145
skate dziewczyny sa super mysle ze ten styl jest fajny i to nie prawda ze dziewczyny traca kobiecosc kazdy jest kobiecy na swoj sposob.SKATE DZIEWCZYNY GORA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nta52
bla bla bla ... wiecie co mnie najbardziej wkurza ze taka lalunia przyjdzie i wyglasza swoje madrosci nic nie wiedzac o calym swiecie blokowisk pffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
a teraz tak szczerze sie przyznac kto nosi rurki? bo widze ze takie skejciary z Was a w rurach zapierdalacie hehe . Oczywiscie zeby nie było nic do Was nie mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaskate
Hej styl skate jest bardzo wyluzowanym stylem i bordzo wiele dziewczyn lubi się tak ubieradz. Ale gdy ja się tak ubiore to inne osoby tak sie krzywo lampia i to jest straszna. Ale ja kocham ten styl i nawet gapienie się na mnie takim strasznym wzrokiem nic nie zmieni. Czasem moje znajome mówia ze mi to nie pasuje ale ja sie z tym czuje dobrze i koniec nie obchodz mnie to ze innym się nie podobam ja się ubieram dla siebiea a nie dla innych:P. Ja nie umiem tańczyc brak dance ale chciabym bardzo się nauczyć lecz w mojim mieście nie ma takiej szkoły:(:(. Jedynie tańcze hip hop i jezz . Ale te tańce nie wpływają na moj wyglą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
A u mnie jest tak ze wszyscy sie przyzwyczili ja sie ubieram i np nie wyobrazaja sobie mnie w sukience. zresztą tez nie widze sie w tym stroju heh :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
ja jak wyjde w moich szeeeerokiiiich spodniach na miasto to wszystkie lalunie w kawiarniach mnie mierzą wzrokiem.. i do tego biała bluzza z kapturem i adidasy.. włosy krótko ścięte hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Widzę,że większość z Was pisze tylko o wyglądzie, a można ubierać się w szerokie gacie i być pozerem,albo w ogóle nie należeć do skate. Ja czasem noszę rurki chociaż częściej szerokie spodnie,tylko nie te z krokiem w kolanach. Skate to nie tylko ubiór ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
ja po prostu lubie ten styl :) nie mówie ze jestem skatem..(choć też słucham hh) i oczywiście też nie raz nosze sukienki. Za to nie nawidze rurek i TOP panienek, które to spojrzą sie na ciebie jak na jakiegoś stacha na wróble gdy ubierzesz coś anty TrEnDi. hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×