Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość Fred_kam
Ja byc z Częstochowy ;] a wy xF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Wrocław. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
DeskStory a ty grasz w jakims klubie w pilke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skater_girl
ja z nad morza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Eyia niestety nie,ale myślałam o tym . Jednak nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
Aha ale zajawka jest :) wazne zeby sie trzymac tego co sie lubi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaskate
Hejka stanowczo się zgadzam ze skate-angel. Nie rozumiem też ludzi,którzy skate styl porównuja z workiem na ziemniaki żal poprostu takich ludzi!!Pozdrawiam wszystkich co cenią skate:P:P musimy pokazac,że skate jest góra xD.Prawda laski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa *
Hej dziewczyny tu na forum porusza sie temat stylu SKATE!! Niektorym ludziom on przeszkadz atak jak jest w moim wypadku; ) Jeźdźę na rolkach i desce ucze sie wykonywac roznych trikow i kocham moj styl!! Moja rodzina twierdzi ze powinnam byc bardziej dziewczęce ale co ja mam na to poradzic ze czuj sie niekonfortowo w sukienkach ?? Ja swojego stylu nie zmienie i nie obchodzi mnie opinia innych was tez nie powinna bo kazdy piękno ma w srodku pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
No i tak trzymac=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Hah! Się wie. Dzisiaj miałam wyjść na dsk, ale byłam taka wkurzona, że nie chciałam się na niej wyżywać. Szkoda, żeby na tym ona ucierpiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam P
bo by zostały dwie połoweczki hehe xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Dokładnie tak a ciezko jezdzic na dsk w dwoch polowkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em2211
kocham ten styl to jest całe moje życie bo tu nie chodzi tylko o ciuchy ale o coś więcej o zachowanie o styl o muze o to kim jesteś nie rozumiem ludzi którzy uważają ze to nie dla dziewczyn mamy taki samo prawo się tak ubierać jak chłopcy, ja tam im nie zabraniam nosić spudnic jak im to pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VueLKa
"pod szerokimi spodniami niespodzianka się kryje", najbardziej denerwują mnie typy i typiary piszący, że reprezentantkom tego stylu nie widać krągłości, widocznie nie zostaliście ludzie upoważnieni do ich oglądania, patrzeć na nie mogą tylko wybrani i godni :)) wg mnie nie ma lepszego stylu, łączy ze sobą szyk i luz, patrzysz na osobę i widzisz co kocha w życiu, co ceni i że jest pewna swego, szerokie spodnie jak najbardziej popieram, dziewczyny, które preferują ten styl są inteligentne, często mające zdolności pisarskie i bardzo oczytane, więc nie pierdolić mi tu więcej, że styl jest żenadą, bo krew się we mnie gotuje, szacun i hałas wszystkim "szerokim" piona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam P
DskStory e tam tasma klejąca i masz rolki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
xD Hah Fred-kam no co Ty :D Ja mam zajawkę na deskorolkę i to kocham... rolki zostawmy innym xD Nie wydaje Wam się,że na rolkach łatwiej się połamać? W końcu z deski jeszcze zeskoczysz,czy coś a na rolkach? ... masz to na nogach i lipa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam P
W moim wypadku to ja czy jestem na rolach czy na desce to upadam tak samo hehe jak schodze z rampy chociby na butach to moje jebnąc i zaryc nosem hehe łaa i pełno czerwonego soku mr xDD hmm to chyba niezle napierdala bo jak zarylam nosem w lód to widzialam pełno motylków w zime haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Ja bd musiała w końcu się wybrać do sp xD Tylko to tak głupio ... jedna dziewczyna i sami chłopacy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
Dokładnie xP raz bylam z kolezaną ale ją to ne kręci . Albo są dziewczyny ale dziewczyny tych chłopaków takie kurwy wymalowane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Jak ja nienawidzę tych lasek. Znaczy ja się maluję,ale niektóre to już przesada... A może Fred_kam gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
11095074 ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treelaa
Jooł (czy tam Yo jak wolicie xD). Nie jestem sk8em ale kreci mnie ten styl xD Nie mówię o desce bo bym sie predzej zabila niz ujechala kawalek ale ubior jest spoko ;']]zawsze wygladalam bardziej jak chlopak :) no, w przedszkolu nosilo sie jakies kiecki i czerwone geterki ale potem juz coraz mniej... mamuska sie wnerwiala bo chodzilam w powypychanych portkach xD lubilam je i tyle xD te wszystkie 'male damy' ogladaly katalogi lalek barbie i sie podniecaly jak nie wiem, a ja oczywiscie byłam 'z boku' bo nie lubilam tego co one. I tak roslam w swojej odmiennosci :] i mnie wnerwia obecna moda na rurki . Bo sie wyglada jak w tych geterkach z przedszkola i wystarczy ze ma sie troche cialka i juz sie wyglada jak baleron. A ja do najszczuplejszych nie naleze :D a luzne spodnie, bluzy z kapturami, szersze adidki sa po prostu super xD i wkurza mnie gadanie tych wszytskich laluń że nie jest to KOBIECE. A mi wlasnie na tym zalezy aby nie było . Chce sie czuc jak chlopak przynajmniej jesli chodzi o ubior. Wątpię czy na prawde bd "skate dziewczyna" ale jesli widze taka na ulicy (co niestety nie zdarza sie czesto) to od razu dobrze sobie o niej mysle. To jest osoba z charakterem. A nie te wszystkie nieudane EMO z tonba tuszu przy oczach i chudymi przekoslawionymi kolanami pod krotka spodnica. Te paralityki z kolczykami gdzie popadnie i podziubanymi od cyrkla rekami. I przyznaje racje: skate dziewczyny sa z pewnoscia inteligentne, no co do zdolnosci literackich to nie wiem, przeciez rownie dobrze moze pasjonowac sie fizą ^^ Nie wiem jak jest z chlopakami skatami, ale oni mi sie kojarza z wulgarnymi 'bykami' straszącymi wieczorem przechodniow swoim zachowaniem, siedzeniem na ławkach etc. Być może się mylę. Ale dziewczynom skatom chyab chodzi o cos wiecej niz chlopiecą pokazówę spodni z krokiem do kolan i zakaprurzonym łbem. Tak wyrazaja swoją 'innosc' (chociazby od tych rozowych lalun albo niby mrocznych emo), ale nikomu nie szkodząc. Maja swój styl i tyle. I są the best. Pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treelaa
toną tuszu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treelaa
*zakapturzonym lbem Sorry za te przekrecenia. Szybko pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
"Maja swoj styl" ok,alle mowiac o emo tez mozna powiedziec ze "maja swoj styl" tylko,czy nalezac do jakiejs subkultury mozna mowic ze ma sie "swoj styl" ?? Wydaje mi sie,ze "sweoj styl" oresla bardziej osoby nie nalezace do zadnych subkultur i nie utożsamiających się z nimi. Odbiega ubioremm, powiedzmy,ze tworzy "swoj styl" i całą reszte ma w dupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
Treelaa ee hmm ten fajna litania ale sie zgadzam i czasem tez jak facet sie czuje xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenage angst
treela,zapewne jestes natolatka,jak bylam mlodsza,myslalam tak jak Ty.ale teorie typu:skate dziewczyny sa inteligentne ,a emo juz nie,to zwyczajne szufladkowanie.to tak samo,jak teksty w stylu:laska ubrana na czarno jest madra,a ta na rozowo nie.a tak naprawde ciuchy nie maja tutaj znaczenia,ja mam mnostwo ciuchow,ubieram sie w stylu vintage i od kilku lat zuplenie nie zwracam uwagi na to,w czym kto chodzi,moge sie kumplowac z kazdym.bo zycie mnie juz kilka razy zaskoczylo.traktujmy ciuchy jak zabawe,przeciez po to sa,nie trzeba sie tak emocjonowac tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
buu napisałabym cos ale mi sie ne chce heh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×