Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość skate_girl
Ja ubieram się tak jak skate i wszyscy uważają mnie za osobę, która tańczy hh i takie tam rzeczy a ja np. nie tańcze tylko czasem sobie posłucham hh ale tak to wole rock.....jestem bardziej skater'ką bo jeżdzę na desce. Ubieram się i jeżdze na desce bo mam zajawkę. Teraz w ogóle people nie rozróżniają w ogóle skate od skatera a jest to wielka różnica xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
a na czym polega ta różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelek
heh zauważyłam że skatowskie dziewczyny maja zajebisty język, a te lalunie to... brrr.... szok normalnie jak taka różowa wyjdzie i faceci za nią gwizdają ....... to mnie dobija... a jeżeli chodzi o emo, moja koleżanka jest emo, ale ona tak dla szpanu to robi i w ogole ale ja bym np nie włożyła czegoś co mi się poprostu nie podoba ;/ ale te duże bluzy są zajebiste i buty, strasznie mi sie podobaja ;p a jeżeli chodzi o duuuuze spodnie to ja szczególnie nie przepadam kiedy mi sie nogi plątaja o spodnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate_girl
skaterzy jeżdżą na desce a skate to bardziej hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
No faktycznie, róznica między skate a skaterem jest. Najbardziej wkurzają mnie ludzie, którzy wypowiadają się na te tematy,a nie mają o nich pojęcia :/ nie jest powiedziane,ze każdy ma wiedziec wszystko o skate itp, ale jak sie nie wie to sie nie trzeba wpieprzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
a ja sie nie ubieram dla szpanu czuje ze tak musze bo w np w obcisłej koszulce wygladam jak debil xD choc tak czy tak wygladam jak debiil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
adelek to co napisłaś to miała być ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
język mrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia co ty
hehe chodzi ci o ten jezyk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelek
mi chodzi o to ze różowa ci nie przeklnie, a jeżeli już to dla "szpanu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
kam spadła z krzesła i nie moze ze smiechu haha kto mnie podniesie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
a tak po zatym to i wszyscy klna rózowe szczegolnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Czasami to mam wrażenie, że my aż tak bardzo nie klniemy... ale barbie dosyć często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred- kam P
to zalezy od człowieka bo np ja klne duzoo a nie robie to dla szpanu tylko sie tak juz przyzwycziłam. A i wyszyscy mowia ze wygladam tak groznie a jak mnie poznaja to sie dziwia ze jestem nastawiona pozytywnie ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate_girl
ja klnę jak nie potrafie wyrazić swoich uczuć xDD jak to brzmi i jak jestem wkurwiona nom ale raczej nie jestem tego świadoma xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelek
no dobra juz sie nie smiejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred-kam
adelek spokooo ;] juz wstalam z ziemi hehe ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaterka
hmm...ja jezdze na desce i tancze hip hop...czasem tez sie tak ubieram bo uwielbiam ten styl ale to nie znczy ze jestem inna.czytalam wiekszosc tych postow i zgadzam sie ze raczej rzadko mozna sie spotkac z dziewczyna ktora jezdzi na desce itd.ale tacy ludzie sa wporzo.mysle ze to jak kto sie ubiera wcale nie swiadczy o zachowaniu...choc sa wyjatki:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred-kam
zadko spotkac dziewczyne w luznych ubraniach z deską ;] a jak juz są to takie robiace to dla szpanu ehh w moim skate taka jezdzi i ma rozowy kask zygac sie chce ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaterka
blee...fuj rozowy;/ ja np.dla szpanu nie jezdze tylko tak po prostu bo to lubie;];]nie robie nic zeby mnie zauwazyli albo tak tylko zeby sie popisac...uwazam ze to glupie.poza deska itp. kocham taniec nowoczesny wiec nikt nie moze mi wmowic ze jestem jakims babochlopem:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred-kam
ej ej faceci tez mogą tanczyc heh ;] Dobra a co do tego .. mi wmawiają ze jestem jakims facetem ale... chyba nie znają mnie do końca ;d ps. ej ludzie piszcie czesciej bo ja całe forum zapisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
No mnie najbardziej rozśmieszył txt mojej mamy kiedy zobaczyła,że kupiłam sobie koszulkę [taka bardziej elegancka]. ZAwsze widzi mnie ubraną w luźne T-sherty i luźne spodnie i kiedy jej sie pokazałam w koszulce "No Magda nareszcie wyglądasz jak dziewczyna". W odpowiedzi usłyszała "Nie przyzwyczajaj się" xD To sobie porozmawiały. A co do deski to moja miłość. Wkurzają mnie ludzie którzy robią to dla szpanu. :/ I co z tego mają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred-kam
mają wieciej znajomych, myślą że są kimś. Ale to mi zaczyna podchodzic pod rózowe paniusie . Kurwaaaa a ja na rozpoczęcie roku muszę isc w sukience, bo wystepuje ja pierdoleee jak ja będe wygladac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
JEj... współczuję Ci, że musisz w sukience... Ech.... spódnice, sukienki.... brrr.... no ja rozumiem czasami sie ubrać w spódnicę no,ale kurde są jakieś granice, a nie ze ubierzesz mini zalozysz do tego rozowa bluzke z dekoldem do pepka a do tego szpilki i myslisz,ze jestes fajna... te rozowe pustaki sa ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
hmm a jakie jeszcze sporty upawiacie oprócz dechy ja np kocham kosz mrr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
Ja np gram w pilke nozna:) ale na desce juz nie moge jezdzic musialam jedno wybrac ze wzgledu na stawy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna skate
jestem skate dziewczyna i mam szczerze daleko w dupie co o mnie mowia bede jezdzila na desce a jak komus to nie pasuje to ... mam zajawke i to kocham a nie tak jak inne dziewczyny pije i cpam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred_kam
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Lubię grac w piłkę nożną i siatkówkę,ale to przy okazji. Jak jest zajawka. :D A na dsk to chyba musze sie w końcu wybrać tylko grip trzeba wymienić . a Fred-kam skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×