Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

Gość anita4444
Kusicielko, znam ten ból. Przed kilku laty wdałam się w gorący romans. Dziś cieszę się, że znalazłam swoją wartość i moje zycie jest warte duzo więcej niż kolka chwil mocnych wrażeń. Zauważyłam, że tak mocne emocje niszczą - rozwój i zadowolenie zostają gdzieś daleko od nas. Taki związek daje więcej smutku niż radości. Zauważyłaś? Czy Ty sama wiesz czego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele przeszlam w życiu,w malżeństwie i wiem czego chcę i co jest najwazniejsze.Jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżywalam jak z tym Młodym(do niczego nie doszlo,nie,nie),ale jakiś diabeł mnie kusi.....i ciągnie tak mocno.Chlopak jest taki wytrwały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita4444
Kusicielka, najbardziej kusi niemożliwe. Umów się z gościem na gorący sex, niech się młody postara - będziesz miała co wspominać w fatelu babuni.... Najbardziej bolą grzechy nie popełnione. Wolę prawdziwe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po swietach :) kusicielko..ja non stop mowie ze to juz koniec,nie bede odpowiadac na smski...ale podswiadomie czekam az napisze..no i oczywiscie odpisuje..nie potrafie tego skonczyc :( juz nie wiem niestety czy stety :( pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię mu,ze to bez sensu i widzę jak on skonsumowuje mnie wzrokiem,pożąda ,rozbiera....tak,ze mam ochotę rzucić się na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita4444
Można się załamać jak się czyta to jak lubicie się umartwiać. Czego się boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a ja poszlam dziś na randkę:) piątek trzynastego... jeszcze nie wiem,czy cos z tego będzie:) Miałam cichą nadzieję,ze go zniechęcę do siebie,ale stało się inaczej.......:))) 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie doszlo to byla prawdziwa randka. Było superrrrr i bosko.... Coś mi się zdaje,ze on nie odpusci tak łatwo! zobaczymy...co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 seth
zglaszam sie na ochotnika..........starsze kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphi
szukaleś karmiącej!!!przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshnujbd
kusicielka krowa co duzo muczy mało mleka daje :-) jakbys miała takie powiodzenie to bys na kafe historii swojego zycia nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ja... przestań już marudzić,ja mam jeszcze opory,ale coraz mniejsze....... Mój maż nie miał,wiec będzie 1:1 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshnujbd
kobieta ktora ma udane zycie seksualne nie obnosi sie z tym nawet anonimowo :-) za duzo sie chwalisz koteczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mówilam,ze mam udane zycie seksualne?mówiłam,ze mam ochotę na mlodszego,najpierw poczytaj a potem wyrażaj opinie!!!!! albo najlepiej idx sobie i nie zamulaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshnujbd
kusicielka pewnie,ze ide stad na spacerek :-) a ty siedz i sobie pomarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty27
nie widze problemu kobitki chcecie mlodszych to macie mnie ja uwielbiam starsze wiec zapraszam moj mail PAK-REM@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechu8888
jestem chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×