Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

Gość piotrek skype
jesli beda tu kobiety dojrzale prosze o kontakt.... jestem piotrus i lubie was..... piotrek26_80@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o tak nieprzyzwoitej porze. rozkosznie rozkojarzona --------->fajnie było?tak tylko pytam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,trochę ci zazdroszczę.Te moje kamienne zasady nie pozwalają nawet na \"niefizyczne\"doznania z obcymi facetami.Czasem czuję się jak ufolud :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thom 30
To, że młodsi mężczyźni lubią starsze od siebie kobiety wynika z tego, że obecne młode dziewczyny i młode kobiety zatracają w większości swoją kobiecość. Noszą ciagle spodnie, palą papierosy itd. Natomiast kobieta dojrzała (35 - 40 lat) jest inna, bardziej kobieca, jej ta głupota i durnota młodzieńcza już peszła. Stąd chyba zaintereosowanie młodych panów straszymi od siebie paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK,MASZ RACJĘ,ALE W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW TE DOJRZALE MAJĄ RODZINY,MĘŻÓW.JA MĘŻA KOCHAM I TO BARDZO,ALE CIĘŻKO BYĆ OBOJĘTNĄ,GDY MLODY MĘŻCZYZNA,CHLOPAK WŁAŚCIWIE PATRZY NA CIEBIE I ZŻERA PUBLICZNIE.NO TO JAK ZACHOWAĆ OBOJĘTNOŚĆ???JA ZACHOWUJĘ,ALE TO MNIE TYLE KOSZTUJE,ŻE.....SAMA NIE WIEM....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
Kusicielka. Jak Ty dajesz sobie z tym rade?Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
nawet nie chce sobie tego wyobrazac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
ojjjjjj dziewczyny,cos macie w Sobie ze tak nas ciagnie do Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
hmmmm tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita smietana
od 8 let zyje i nadal jestem z mlodszym o 8 lat facetem.I w naszym zwiazku to ja jestem ta "starsza".On jest bardzo powazny jak na swoj wiek.A w lozku nie ma zadnych problemow-typu zmeczenie ,czy nie moge dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym byla sama samotna pewnie nie odmówilabym sobie,ale mam fajną rodzinkę ,kochanego męża i wystarcza mi to co mam. Na mlodego mam wielką ochotę,ale musialabym być nienormalna,gdybym powiedziala,że mi to wisi.To tak mile łechce mą próżnosć,gdy on takie miłe słowka mi mówi. A może to ta wiosna....tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
to nie wiosna Kusicielko....pragnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam męża(wprawdzie wyjechal chwilowo)ale go kocham ,mam czego pragnę.Kochamy się kiedy tylko mamy ochotę(czasami dzieci nie dają....wiadomo),nawet jak mnie glowa boli:)a on jest zmęczony.Nadal jak go widzę to dziala na mnie.....:) A tu taki mlody,co dziala jeszcze bardziej.... jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
zakazany owoc kusi.....nie namawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×