Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

Gość a golisz sobie cipeczkę
a golisz sobie cipeczkę dojrzała kochanko :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
To nie tak. statystycznie kobieta w związku jest o 4 lata młodsza. Instynktownie faceci takie wolą (natura podświadomie podpowiada że ta da więcej potomstwa) A dwudziestoparolatki wolą trochę starszych (bardziej doświadczony, ustawiony itd - Instynkt gniazda, bardziej zadba o potomstwo). Natura programuje podswiadomą psychikę pod kątem przetrwania gatunku, czyki z motywów prokreacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kochanka
a tak....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
Mojaq natura ciągnie mnie do ziwrząt parzystokopytnych. Gdy tylko takie dojrzę swoim sokolim okiem, biegnę wylizać mu zwieracz. Taka natura :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
He, he. Znowu ty podszywaczko pod cudze nicki???? widze ze działam ci na nerwy. He, he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
Z ułańską fantazją i wrodzonym wdziękiem ciężarnego ślimaka winniczka przemierzam kręte meandry życia poszukując istoty, która jest na tyle głupia, że pomyli mnie z mężczyzną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki_27 latek
do odjrzałej kochanki: są oczywiście wyjąteczki gdy kobieta trochę starsza, to owszem młodszy zię z nią nie zwiąże Ale jeśli ona dobrze wygląda a on jeszcze jest kawalerem to zdarzają się przelotne sex-zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki_27 latek
to było do "dojrzałek kochanki" Przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
jestem piotr1979 tylko się ukrywam- p.erdolę w kółko o tym samym i teraz muszę ściemnić, że to niby ktoś inny buhahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki_ktoś.
Teraz widzę że lepiej nie zakładać stałego nicka (a myślałem o tym) :-) Dzięki za przestrogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
Jakbyście przeczytali tylko jedną książkę w życiu to też byście się chcieli pochwalić... Ponadto mi nie staje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki_witam_znwou
ciekawe kim ty podszywaczko jesteś. Jeszcze panną? Taką która przez lata tylko robiła karierę a teraz się wkurza tym że czas leciał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczki bajeczki
Odurzam się bączkiem śmierdziuszkiem mojej tresowanej tchurzofretki i czochram bobra podczas orędzi prezydenckich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
ja mam 35... i na oku 26-latka..i kusi on mnie i kusi..oj chyba mam na niego ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
A jam ma tak samo jak taka jedna.Mam 36 lat ,a on 24,ależ on kusi i już tak długo nie daje za wygraną.Skusić się,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to przyrząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajeczki bajeczki
ale ty piotr gupi jesteś, mam firmę, męża, skończone studia i wiele propozycji pracy po nich, ale się obijam w swoim biznesie i jeszcze zarabiam na innych a z tą panną to niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajeczki bajeczki
a twoja laska jeszcze jest z tobą? wątpię masz zryty beret, a w nim możesz przynieść 11 kilo ziemniaków, chociaż wolisz się nie przemęczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TonyCruz
hmmm...ciekawy temat:) mam 28 lat i skusiłbym sie na dojrzałą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajeczki bajeczki
jesteś strusim klopsem, niczym więcej, umysł masz na poziomie 6-latka, idź się nie pokazuj na tym forum bo już cię babcia po szufladach szuka i popłakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest 18stolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TonyCruz
Dodam, że mam już pewne doświadczenie w tej materii. Miałem już dojrzałą morelę, brzoskwinię a ostatnio nawet lekko przejrzałą dynię :). Są chętne na konesera? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest 18stolatek
taki o czarnych oczkach, czarnych na żel w igiełki włoskach ja mam 29 lat i takich wypatruję byłam już z niejednym i nie żałuję to mój typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego chcę chłopaki
Jest taka amerykańska strona www.whatboyswant.com Polecam: "Babes" (na górnym pasku) i tam "Babe Gallery" (szczególnie Naked Babes) ŻADNYCH MODELEK Same zwyczajne i naturalne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego chcą chłopaki
taki miał być nick Barhroom Babes też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoly jakies ;-) klepia w ta klawiature klepia i na tym sie konczy. Milego dzionka zycze tym co jeszcze cos pod tym beretem maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna stronka
co w tym złego? Strona jest fajna www.whatboyswant.com Modelki są nudne jak flaki z olejem (są jak klony) A ta stronka to dowód że w naturalności i różnorodności tkwi największe piękno kobiecej cielesności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana9
A może szubrawiec ma 80 lat i ciężko mu znaleźć dojrzałą,zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×