Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

Gość taka jedna ja...
z tego co wiem to masz chętke na starsza..a my jestesmy w twoim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,wiem że macie bo o nich piszecie. A widzę że jesteście zorientowane w tematach....tak mam ochotę na starszą . Niektórzy żle to rozumieją....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 44
Jak widać - mam 44 prawie skończone i od jakiegoś czasu o 8 lat młodszego przyjaciela ... Nie narzekam - dostaję czego chcę ( a chcę wiele) ! On ma potrzeby, ja mam potrzeby więc ... jest ok ! Oboje jesteśmjy wolni i taki układ bez zobowiązań zaakceptowaliśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I JEST PROBLEM,JA CHCE,ALE NIE MOGE.TO WSZYSTKO NIE TAK,ON JEST TAKI MŁODZIUTKI I WSZYSTKO PRZED NIM. JA MAM RODZINĘ ,MĘZA I DZIECI.NIE CHCĘ GO KRZYWDZIĆ,....ANI JEGO ,ANI SIEBIE.ALE TAK TRUDNO BYĆ OBOJĘTNĄ,GDY ON JEST TAKI WYTRWAŁY,MILY ,ŻE CHCIALOBY SIĘ GO ZJESC.CZASAMI MAA OCHOTĘ RZUCIĆ SIE NA NIEGO I ZJEŚĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 44
Kucicielka - znam to. I chciałabyś i boisz się. Pytanie brzmi: co będzie gdy ci się sp[odoba ? Co z rodziną ? Co zmężem ? Nie odradzam i nie zachęcam - twoja decyzja i twoje konsekwencje. Ale ... jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy warto było. Więc ... albo - albo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON MI JUŻ SIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE JESTEM Z KAMIENIA.RODZINY NIE POŚWIĘCE NIGDY,ZBYT WIELE NAS KOSZTOWAŁO,ŻEBYŚMY BYLI RAZEM.MIELIŚMY POWAZNY KRYZYS I MOŻE DLATEGO PODŚWIADOMIE SZUKAM JAKIEGOŚ UKOJENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETA44 SAMA TROSZKĘ KUSISZ....\"JAK NIE SPRÓBUJESZ....\" NIE NIE SPRÓBUJĘ I MOŻE BEDE KIEDYŚ ŻAŁOWAĆ.SZKODA MI TYLKO CHLOPAKA.NAJBARDZIEJ UCIESZĘ SIĘ ,GDY ZNAJDZIE SOBIE DZIEWUCHĘ........ :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
35M ---> niektorzy nie..ale w sumie to czy wazne ile kto ma lat? wazne jakim jest człowiekiem i jak sie z ta osoba czujemy... kobieta44 ---->no to fajnie macie bo jestescie wolni.. kusicielka ----> normalnie jestes moaj bratnia dusza..to tak jakbys czytala moje mysli,ja moge powiedziec ze tez go kocham..ale czy to mozliwe kochac dwoch facetow ??? "twoja decyzja-twoje konsekwencje"..madre słowa..tylko czemu to musi być takie trudne..i chyba kazde rozwiazanie kogos skrzywdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KAZDE SKRZYWDZI.JA PO PROSTU PLANUJĘ (HAHAHAHAHAHA)NIE ULEC I BĘDZIE OK.MYSLAC REALNIE,CHLOPAK JEST MLODY I SZYBKO ULECZY RANY......SAMA SIE DZIWIĘ,ŻE TO NAPISALAM,TO TAAAKIIIIEEEEE OKRUTNEEEEEEEE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
mowisz uleczy rany...ale jednak bedzie ta rana..to ze jednak sie zaangazowal juz i cie kocha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co mam robić,przecież nie zrobię czary-mary i nie odkocham go ???:(((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,ze rany uleczy,gdy kogoś znajdzie,a im szybciej to sie stanie tym lepiej dla nas wszystkich.to naprawde przystojny chlopak i ciezko się oprzeć.Wlaśnie gadamy sobie na gg....motylki mi latają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 44
Wychodzi na to, że nie robić nic Kusicielka. Rozumiem, że decyzję już podjęłaś ( na nie oczywiście) i jej nie zmienisz. Więc nie lituj się nad nim i basta ! Z czasem mu przejdzie ... mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnę tu później.lecę z dzieciakami.Muszę przemyślec jak go....co go?....splawic,zniechecić.????Podoba mi się.Myślicie,że można tak dosadnie komuś powiedzieć,żeby spadal,,zranić go?A z drugiej strony....ehhhh mam jakiś mętlik w glowie!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
...cały czas dajemy im nadzieje..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
a drugie to to ze chcemy tego...chyba nawet coraz bardziej w moim przypadku...i to tez dziwne..mamy seks, nie brakuje nam tego ,a tu nie mozemy poprzestac na duchowym zblizeniu..tylko dazymy do fizycznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
kusiecielka duze masz dzieciaki? pozdrawiam ...tez bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie było jestem od was chyba młodszy ;) , więc nie zastanawiajcie się długo, bo ze mna nie będziecie miały takiego problemu .Mogę byc miły ,czuły, itp,itd ,ale na pewno sie nie zakocham :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
no to ile masz latek? ja 35...no my z toba nie ale zwroc uwage ze kobiety wiaza sie emocjonalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"caly czas dajemy im nadzieję\"Ja właśnie postanowilam zabic tą nadzieję i co? i nic wyszlo wszystko na odwrót.Powiedzaialam mu,że jak tak dalej będzie ze mną gadal,to nie wytrzymam... i spieprzylam,powiedzial,ze w takim razie on poczeka... no dajcie mi przepis jak mu powiedzieć,bo ja już nie wiem?Zniechęcam,zniechęcam,zamiast wprost wywalic kawę na ławę.Tak fajnie nam się rozmawia i szkoda by tego było. Co go takiego rajcuje w starej ,dzieciatej i zakochanej w mężu babie??? dzieci 8lat 16mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
no to faktycznie go zniecheciłas :) ja ci przepisu nie dam bo sama tak mam i topnieje coraz bardziej.. (a ja mam jedno 14 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleon tak ladnie powiedzial:słoneczko i kochanie,to mi normalnie takie motyle zaczęły w brzuchu latać,że poczulam się jak nastolatka.............:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
no prosze cie..wymiekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja...
dzieki hardxxx.... w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim wieku?wypraszam sobie!!!!!!!!!!!Myślisz,że co?ze my juz niemogące w tym wieku.Ciekawe jak Ty będziesz śpiewac w moim wieku.Ja do trumny nie zamierzam się kłaść!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×