Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
nie wymyslaj sobie zadnych problemow :P ciesz sie ze jest taki pewny ;) ja bym sie tam cieszyla :D pomysl sobie ze ja mam odwrotna sytuacje i ktora wolisz ?? :P a moj sie chyba jednak zakochal :O grrrr troche za szybko to poszlo :O a moze ja sobie znowu cos urajam :O kurde ja sobie wiekszosc rzeczy urajam i przez to cierpie potem :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
odwrotna to ja tez mialam wiec wiem jak to jest. Lepiej jak ktos jest pewny ale wtedy wiesz az tak Cie nie kreci :P Oj wymyslam i tyle to norma :P:P:P Jak to sie zakochal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nak nak..witam:)u mnie samopoczucie dobre:) tylko strasznie zimno na zewnatrz....brrr:o zyje sobie powolutku:) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie wiem jakies dziwne opisy ma na tym walonym skype :O :O grrrr normalnie nie moge z nim :O najgorsze jest to ze ja nie rozumiem angielskiego wiec tlumacze to wszystko ze slownikiem i moge zle zrozumiec :P wale to !!!!!!!! i tak mu nic z tego nie wyjdzie bo japonia i rosja to jeszcze dalej niz polska :P choc po wczoraj szer rozmowie myslalam ze ejst lepiej ;) zobaczymy co bedzie dzis a moze jednak jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham...-=> Ty masz anielska cierpliwosc do tego faceta;)podziwiam, ale gdybym ja byla tak mocno zakochana to tez bym przymykala oko na jego dziwne nieraz zachowanie. Ide na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
on tez mial przez dlugooo anielska cierpliwosc do mnie ;) i ja wiem ze prawdopodobnie to ja wszystko spierzylam swoja nachalnoscia i narzucaniem sie i zaborczoscia :O dlatego teraz juz taka nie jestem ;) i wczoraj mi powiedzial ze jest ze mnie dumny ze wreszcie nie odstawiam scen :) a ja ide do kumpeli, zeby zapomniec o tym i nie myslec :P milego popoludnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam całej historii po koleji. po pierwszym wpisie wydaje mi się że czekaj i zyj. on jest tam ty jesteś tu. jeśli jest coś między wami to przejdziecie tę próbe czasu i odległości. ale nie nastawiaj się że po jego powrocie będzie inne lepsze zycie. po prostu zyj tu tak jak zyłaś wczesniej ... z ta świadomością że on JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Anula autorka topicu wyjechala do niego ;) Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Czy rzeczywiście jest tak, że każdy ma swoją, przeznaczoną specjalnie sobie \"połówkę\" na tym świecie? Czy rzeczywiście na każdą i każdego z nas czeka gdzieś tam ta druga osoba i dopóki jej nie spotkamy nie zaznamy spokoju. Czy warto czekać i szukać w nieskończoność jeśli nie ma pewności, że tak w ogóle jest? Z drugiej strony, jeśli zdecydujemy się na związek nie będąc do końca przekonanymi o słuszności naszego wyboru ryzykujemy, że pisane nam przeznaczenie po prostu nas ominie i nie zaznamy prawdziwej miłości. Niektórzy jednak sądzą, że miłość rodzi się powoli i niekoniecznie jest tak, że oto pewnego dnia spotykamy nagle naszego księcia z bajki i przeszywa nas jak grom pewność, że to właśnie ten i tylko ten. Wręcz przeciwnie, nader często jest tak, że to osoba która jest w pobliżu nas od dawna po pewnym czasie okazuje się naszym przeznaczeniem i miłość rozkwita i trwa aż po grób, wcale nie wymagając jakiejkolwiek egzotyki ani niezwykłości, za to ma olbrzymią zaletę - jest wielka i prawdziwa. Tak więc, każdy sam musi odnaleźć w sobie miłość i tę osobę, którą obdarzy tym uczuciem i nie ma znaczenia czy będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, czy przyjaźń, która z czasem staje się miłością🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
powiem Wam tylko ze znowu zle odczytalam jego opis, tzn zle go zrozumialam i sobie urajam jakies dziwne rzeczy :O Solka jak wroce do domu to przeczytam ten tekst bo teraz nie mam za bardzo czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Zgadzam sie z tym tekstem, ze nie wazne czy ta milosc jest od pierszego wejrzenia, czy dojrzewa razem z nami wazne zeby ona byla :) ja naladowana pozytywna energia znowu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niechaj w naszym zyciu pojawi sie lub dojrzeje ta milosc:) tego Wam i sobie zycze:)❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
To Ty sobie nie urajaj a ja nie bede sobie wymyslala problemow :P Wszystkie soie tego zycza ❤️ Ja sie z tamtym przyjaznilam i to dlugo, ale on to ma problemy ze soba i teraz to wiem. I wiem tez ze powinnam docenic tego a nie szukac problemow :O Z czasem moze przyjdzie wilelka milosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
To Ty sobie nie urajaj a ja nie bede sobie wymyslala problemow :P Wszystkie sobie tego zycza ❤️ Ja sie z tamtym przyjaznilam i to dlugo, ale on to ma problemy ze soba i teraz to wiem. I wiem tez ze powinnam docenic tego a nie szukac problemow :O Z czasem moze przyjdzie wilelka milosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Ja tez nam wszystkim tego zycze 👄 bo przeciez milosc jest w zyciu najwazniejsza ]kwiatek] przynajmniej dla mnie jest to cos najwazniejszego :) pomarancza ja staram sobie nie urajac :P ale nie zawsze mi to wychodzi :O choc jest coraz lepiej :) a czemu sie nie bedziecie widziec caly tydzien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No wlasnie nie zawsze wychodzi :O ja tez tak mam :P A u mnie to sie pogarsza zero poprawy :P Pojechal do domu na dlugi weekend.Wolne na uczelni wiec do domu pojechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
hahaha wiedzialam ze zaraz napiszesz bo odkrylam Cie na innym topiku :P :P teraz na miejscu skype kafe staje sie moim uzaleznieniem :O tak zle i tak niedobrze :P ale to przynajmniej masz czas na przemyslenie tego i zobaczenie czy bedziesz tesknic ;) gorzej jak nie bedziesz :O ten z ktorym mialam sie jutro spotkac napisal mi ze mnie rozumie i jak bede zebym sie odezwala to pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No wlasnie gorzej jak nie bede tesknic :O Znow cos sobie do glowy wbijam :P:P:P A tam kafe lepsze niz skype :P Od tego serducho nie boli :D:D:D A to stara historia 7miesiecy temu zakonczona :O Dziewczyny sie ludza nie chcialam byc okrutna ale taka prawda jesli facet sie nie odzywa to tak na prawde mu nie zalezy no chyba ze Cie testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
no wlasnie czasami moze Cie testowac ;) "moj" mnie czasami tak testowal :O zreszta ja jego tez :P ale potem oboje sie przyznawalismy do tego ;) ale "moj" to jest z innego swiata i nie boi sie rozmow powaznych i zawsze jak wiedzial ze bedzie powazna rozmowa to nigdy jej nie unikal i zawsze mowimy sobie co jest nie tak i juz :) i od poczatku sobie obiecalismy ze nigdy nie zamilczymy tak bez wyjaznienia i jak na razie to dziala ;) tylko teraz to ja odstawiam fochy i znikam :P ale wiem ze na zawsze bym nigdy nie zniknela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Pewnie poznaj go lepiej i wtedy zdecydujesz czy chcesz sie z nim spotkac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Tak czy siak to facet musi sie starac o kobiete a nie odwrotnie :P I to my mozemy ich testowac a nie oni nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pewnie my mozemy wszystko a oni nic :P a tak serio to mysle ze to wszystko zalezy od faceta :P bo jedni poleca na zolzy a inni wprost przeciwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No pewnie ze my wszystko mozemy :D:D:D no tak zalezy od faceta. Ale jak ktos za Toba biega i sie narzuca to moze odniesc calkiem inny efekt niz zamierzasz tzw zmeczenie materialu. Warto czasem dac mu zatesknic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Ty cos wiesz o tym narzucaniu sie :P ja juz sie nie narzucam ;) to on teraz pisze :) zreszta to zawsze on duzoooo wiecej pisal niz ja ;) ja sie narzucalam tylko gadaniem o tym ze chce wiecej z nim gadac, ze czemu musze cierpiec itd a teraz juz dawno tego nie robie bo zrozumialam ze nie tedy droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No pewnie ze wiem :P U was to nie ma mowy o narzucaniu sie bo wasz "uklad" to calkiem inny jest ;) Ale jak czasami zamilczysz to nic mu sie nie stanie :P Wiesz o co mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pewnie ze wiem o co chodzi :) tylko ja czegos takiego nie mam nigdy ;) jak mi jest z kims dobrze to czy on sie stara mniej czy bardziej to u mnie odczucia sa takie same :) chcialabym zeby ktos sie o mnie bardzo staral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
ja za duzo slodkosci nie moge miec bo robie sie nieznosna ;) A jak ktos sie stara to owszem bardzo mile to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
a ja tam lubie slodkosci al etylko jak ktos mnie juz zna i wiem ze moze mi powiedziec cos milego co jest prawda :) bo jak ktos do mnie pisze pierszy raz i zaczyna mi slodzic to go od razu mam ochote zablokowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
hehehe no to tak:P oczywiscie mowilam o slodkosciach od kogos bardziej znanego :P Ja uciekam bo kolega ma wpasc zaraz :P Chyba bede dopiero po MAgdzie M :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×