Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość daria1
no no odrazu dwoch?;)ja bedziesz siedziec cicho to wkoncu kiedys sie odezwie bedzie ciekaw czemu nie piszesz albo mu powiedz ze z kazda rozmowa angazujesz sie a jednoczesnie wiesz ze nic z tego nie bedzie wiec na dobra sprawe to masochizm i lepiej przerwac kontakt bo taki kontakt gdzie jedna strona kocha a druga nie nie ma sensu zapytac go czy nie masz racji pewnie potwierdzi i to tyle. w tym miejsu podziekowalabym pozegnala sie i zaczela krecic z tymi dwoma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
daria my juz ten etap przeszlismy ze to nie ma sensu bo ja sie mecze :O wytrzymalam jak mowilam tydzien, zablokowalam go wczesniej we wszystkich mozliwych miejscach, zeby nie mogl tezx sie do mnie odezwac , sam tego chcial, no i on wytrzymal 5 dni i napisal mi maila (niby zeby mi zrobic przyjemnosc :O) a ja tydzien, nie wiem czy dam rade tak po prostu skonczyc z nim rozmawiac i przede wszystkim chyba tego nie chce, zawsze uwazalam ze lepsza przyjazn niz nic, a wiem ze to jest przynajmniej osoba szczera ze mna a takich ludzi sie rzadko spotyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
ale chcesz sie nadal tak meczyc , jak dlugo? juz nie wiem co ci radzic , ciezka sprawa naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
czekam juz na spotkanie z nim od conajmniej pazdziernika bo wtedy mielismy juz baaaardzo bliskie kontakty ;) wiec moze lepiej poczekac jeszcze do tych wakacji i zobaczyc jak to sie rozwiaze ?? kurcze nie wiem :O ale oczywiscie z drugiej strony nie bede sobie zalowac rozmow i spotkan z innymi facetami jak bedzie taka mozliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
ja bym zrobila jeszcze inaczej kiedy dojdzie do rozmowy jak to u was czesto bywa powiedz mu ze ostanio troche myslalas o waszej znajomosci , dobrze sie rozumiecie , nadajecie na podobnych falach wiec z przyjemnoscia zostaniesz jego przyjaciolka o ile zechce i postaraj sie.. moze to byc trudne ale sprobuj zmienic myslenie nie mysl o nim jako o milosci tylko jak o dobrym przyjacielu czasem informuj go , ze bylas na spotkaniu z kims itp niech zobaczy , ze nie myslisz o nim jako o potencjalnym kandydacie na chlopaka , zobaczy ze spotykasz sie z innymi i wtedy moze poczuje sie zagrozony i sie jako zdeklaruje . zyj sobie tak i czekaj do spotkania w lecie a potem zobaczysz jak to sie rozwinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
dziekuje daria :) wlansie dokladnie tak zrobie :) tylko jeszcze dodam tkilka innych punktow jak opisy do kogos, czeste wlaczanie skype zeby widziala ze z kims rozmawiam itd :P moze to go ruszy :) tzn wiem ze go ruszy bo ostatnio jak wrzucilam opis taki zwyczajny to on od razu sie pytal do kogo to bylo i z kim tak gadam ;) ma na drugi dzien mi napisal czy jestem tak zajeta rozmowa z nowym francuzem ze nie mam czasu do niego napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
a no sama widzisz ten chlopak jest o Ciebie zazdrosny this is loooove love love;) oczywiscie stawiaj sobie opisy o tresci wedle uznania i pamietaj ze jestes jego przyjaciolka i tak tez sie zachowuj jesli to zaakceptuje ty tez zaakceptuj a jesli bedziesz zauwazac sygnaly swiadczace o tym ze jest zazdrosny itp itd to moja droga... ten facet jest Toba oczarowany i trzeba juz czekac tylko spotkania i wtedy to juz mysle dojdziecie do poroumienia i wreszcie sie dowiesz co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja wiem ze on jest zazdrosny, ale on mowi ze sie ze mna drazni :O on mi mowi ze sobie urajam itd :O on mi wysyla sygnaly swiadczace o uczuciu a slowami temu przeczy i to wlansie mnie zbija z tropu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
bo on chyba sam jeszcze nie wie ze kocha a drazni sie bo w tej formie okazuje zazdrosc proste... zreszta koniec slowa kocha teraz badz dla niego przyjaciolka postaraj sie przestawic wiem ze to trudne ale bedzie Ci lzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
bede przyjaciolka :) czytam nawet ksiazke o zolzach moze to cos da :P moze nawet jutro tez nie zainstaluje tego skypa ;) dzis jakos daje rade bez problemu :) a na msn go nie ma wiec pewnie wlaczyl tylko skype :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza____
A dzis jednak on byl na necie :P bo i sie na gg odezwal :O Ale ja nie mialam czasu pisac bo wlasnie musialam wyjsc do reala ;) Mialam mu ochote napisac ze nie mam czasu bo wychodze :P ale nie napisalam nic :D Zreszta dziwnie sie do mnie odezwal "cze" co to mialo byc :P szybkie czesc :P Oj jednak utwierdzam sie ze 1 raz podjelam decyzje prawdlowa jak najbardziej :D Mimo ze nie jest mi obojetny to jednak lepiej go miec za kolege niz kandydata na chlopaka :D Ja tez kocham... Zazdorscisz heheh No mi teraz jest na prawde dobrze :D Oby tak dalej :D A Ty podejmij decyzje jak najszybciej bo szkoda czasu zebys czekala a on wiecznie bedzie Ci mowil ze nie kocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
super pomarancza ze Ci sie uklada :D :D mnie nie ma dzis dalej i nie wiem czy jutro dalej go trzymac czy juz nie :P ale chyba raczej potrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza____
No ja tez sie ciesze :D:D:D obym tylko nie szukala dziury w calym po pewnym czasie bo tak potrafie :O A trzymaj go jak najdluzej wytrzymasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
pomarancza wiesz co oznacza to " cze" to ze jeszcze jest dzieciuchem i traktuje cie jak kolezanke!!!! mam nadzieje ze sie nie obrazisz to "cze" niby nic takiego ale jest wnerwiajace przynajmniej mnie by uklulo . I bardzo dobrze niech on zostanie Twoim kolega nikim wiecej bo przez takich lekkoduchow to czlowiek konczy sie psychicznie pisze z wlasnego doswiadczenia teraz ! a pomarancza ten chlopak od "cze" jest z Twojego wieku czy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza____
Oj ja durna zrobilam sie na dostepna na gg i znow napisal :O Wlasnie on nigdy tak do mnie nie pisal :P Nie no co Ty nie obraze sie :D A pewnie kolega moze zostac a jaki dzis rozmowny pyta sie co u mnie itd no nie wiem co mu sie stalo a ja tylko odp na pytania nie udzielam sie za bardzo :P Jakos mnie nie rusza :P Ale co mnie podkusilo :O to nie wiem na dostepny mi sie zachcialo :P On w moim wieku ale lekkoduch to racja. NIe ma co zawracac sobie glowy takim bo zle to sie konczy dla serducha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza tak trzymac :P gdybym ja wiedziala ze on jest lekkoduchem to tez bym sobie dala spokoj :P ale on nie jest :) jak kiedys mielismy gadac wieczorem a jego w kocu mialo nie byc to napisal smsa :) wiec taki nie jest :P ja przetrwalam drugi dzien :D ide spac :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Gdzie jestescie ??????????? ja mam juz plan ;) teraz jak wejde w koncu na tego skypa to wymysle ze nie bylo mnie przez te dni bo mialam randki :P Dzis nie bedzie mnie trzeci dzien ;) jak wejde to dopiero pozno, ze niby wlasnie wrocilam z randki :P jakos nie wierze ze on sie odezwie jak mnie nie ebdzie dzis tez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nikogo nie ma ???😭 solka gdzie sie podzialas ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja wczoraj w realu bylam i dosc pozno wrocilam i nie mialam sily juz wlaczac komputra ;) A i tamten na gg znow do mnie pisal wczoraj. Tylko ze mnie nie bylo dopytywal sie 2 razy :P Myslal chyba ze ja wciaz w domu siedze i bede na kazde zawolanie :O Co to to nie :P Ja kocham... i jak wczoraj wytrzymalas bez skypa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
A moze Solka jakpojechala na Uczelnie to kogos poznala i tak ja porwalo ze ulalal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie wytrzymalam :O wlaczylam msn z opisem ze odinstalowalam skype i zeby do mnie nie pisac :P a jego nie bylo na msnie ale napisal bo byl na niewidocznym ;) nie pytal czemu mnie nie bylo przez te dni wiec ja tez nie moglam tak sobie wyleciec z takim haslem ze z kims sie spotykam :O ale dzis jak wejde to tez pozno, bo mam go juz dosc :/ pomarancza ci faceci to mysla ze my bedziemy na nich czekac w nieskonczonosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Kurcze to niedobrze plan poszedl w leb :O Moze jak pozniej bedziesz z nim pisac to sie spyta czemu Cie nie bylo. No ciezko ich zrozumiec ;/ Tak oni tak sobie mysla,ze nie mamy nic ciekawego do zrobienia tylko siedziec w domu i czekac az sie krolewicz odezwie 😠 Sa strasznymi egoistami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
w ogole to na poczatku rozmowy on sie zapytal czy bedziemy tam o czyms gadac cala noc a ja do niego ze nie bo ja zaraz ide spac :P a on taki zaskoczony pyta juz ;) wiec jakis element zaskoczenia byl :P teraz mi wlansie przeslal jakiegos smiesznego maila czego juz dawno nie robil :P aha i sobie ustawilam opis ktory go pewenie troche zaskoczy :P a poza tym dzis tez wejde pozno i chyba mu powiem ze sie z kims spotykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No to trzymam kciuki za efekty :D:D:D Ciekawe jak bedzie jego reakcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
A ja sie musze przyznac ze teskni mi sie za realem i to juz dzisiaj :P A wczoraj go przeciez widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk:) witojcie:D jestem juz, steskniłyscie sie hihi jasne, poznalam...mhm...to by cud byl;) jak zwylke sama błąkam sie po tym swiecie, choc dzis mnie mily staruszek podrywal:) u mnie nic nowego, stara bieda:) buzki dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
solka :D :D :D :D gdzie bylas jak Cie nie bylo ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu i tam...od jednego kontenera do drugiego, z jednego dworca na kolejny...i tak zeszlo;):D pasowalo chociaz symulowac ze sie ucze hihi bez zmian, serce wciaz wolne, i spragnione uczucia:) a co u Was? nie czytalam jeszcze wszyskich stron ktore szybciutko narosly ale nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
solka nadrabiaj szybko i pisz co sadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no chlopa ewidentnie trzeba bylo na przetrzymanie wziac. musi zatesknic. Cholerka jak zwykle nic madrego Wam nie podpowiem:o Musicie sie jak najszybciej spotkac, jak ma sie udac to bedzie ok, a jak bedziecie mieli zostac\"tylko\"przyjaciolmi to lepiej wybadac to wczesniej i sie juz nie łudzic, nie starac, nie rozkochiwac skoro to i tak wymiernego efektu nie przyniesie.. nie mazna zycia ukladac z kims kto tak jakby\"niczego nie obiecuje\". Kazda z nas wolalaby uslyszec jasna deklaracje, cos konkretnego. na słowach daleko sie nie zajedzie, trzeba dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×