Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
buuuu znowu bede sama wieczorem :O wczoraj napisalam do niego i powiedzialam mu ze jest ktos ;) ale chyba normalnie to przyjal :( tzn pytal jaki jest gdzie sie poznalismy itd nie bylo zadnej sceny ani nic :O Uswiadamiam sobie coraz bardziej ze nic z tego nie bedzie :( poza tym on cale dnie spedza ostatnio przed kompem :O wiecie czasami mu wpsolczuje, bo jego zycie jest tylko wirtualne, on nie ma prawie znajmych nigdzie nie wychodzi, jak sie zaqinteresuje jakas dziewczyna z kompa to z nia gada czesto i dlugo, potem po jakims czasie mu mija i tak jego zycie wyglada :O ja bym chyba umarla gdybym nigdzie nie wyszla przez caly weekend :O no coz nie pozostaje mi nic innego jak czekac az mu przejdzie z ta nowa na skypie :P i wtedy zapewne znowu ja wroce do lask :P ale zeby nie bylo to on ze mna tez rozmawia caly czas i nigdy mnie nie olal jak poznal inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
moze robil dobra mine do zlej gry , chcial pokazac ze sie nie przejal a wrzeczywistosci jest inaczej .. bardzo prawdopodobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja chyba na Twoim miejscu dalabym sobie z nim spokoj. Nie wytrzymalabym tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wlansie daje sobie spokoj ;) mam go gleboko gdzies :P bede z nim dalej rozmwiac i jeszcze przez jakis czas mu wciskac kit wyimaginowanego faceta, a potem powiem ze mi nie pasowal i juz ;) przede wszystkim zdystansowalam sie do tego;) zero zazdrosci raczej wspolczucie ze ma takie nudne zycie ;P a ja sobie zaczne ogladac filmy, czytac ksiazki wieczorem, zeby jak najkrocej z nim gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Zacznij wychodzic :D:D:D To dobrze ze sie dystansujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza, ja wychodze :) do parku, na rower, nie siedze w domu calymi dniami :) ale i tak ciezko kogos poznac w realu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tak bardzo mnie korci zeby napisac :( a on jest na nieobecnym i skoro nie pisze to nie ma ochoty ze mna rozmawiac :O poza tym zmienil swoj avatar na obrazek z napisem "love" i troche mnie to dobilo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Dobrze ze wychodzisz :D:D:D Oj nie jest takie trudne poznac kogos uwierz mi. Moze i On chce zagrac u Ciebie ustawiajac taki obrazek :P Wiec nie bierz tego tak do siebie. I nie pisze do niego. Wytrzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wlasnie ja sie boje ze on zaczyna grac w moja gre :O mnie to wykonczy !!!! nie napisalam i juz sie dalam na niewidoczny, ale wieleeeeeeeeeeeeeeee mnie to kosztowalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
To Ty masz byc rozgrywajacym wiec sie nie daj prowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
staram sie z calych sil :P ale przeciez nie moge caly czas zyc w klamstwie ze ktos jest ?? :O najgorsze jest to ze nie ma nikogo na gg z kim bym mogla pogadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Pogadac na gg?? Chodzi Ci o faceta ?? ;) Bo jesli nie to ja moge z Toba pogadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie musi byc facet :P wyslij swoj numer na mojego maila chaton_82@o2.pl tam po n jest kreska _ dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leci nie do wiary
czekaćććććććććććććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
taaaaaaaaa czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
poszlo juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pisze do Ciebie :) nie masz zaznaczone odbieraj tylko od znajomych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No gdzie wy jestescie ?? Solka ??? Ja tez kocham...?? Nadal trwasz przy milczeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ja jestem :) i trwam w milczeniu :) zreszta on juz dzis byl i sie nie odezwalam :) ale czy wytrwam wieczor to nie wiem :/ dal sobie opis ze niedlugo wszystko zapomnisz niedlugo wszyscy cie zapomna :O ciekawa jestem czy to tylko cytat czy to do ktortejs z nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:D i czytam . U mnie bez zmian,poza tym ze widzialam dzis boskiego faceta, powiedzial mi czesc, ale to tylko z grzecznosci..no i moj wykladowca wyrazil zal ze mnie nie bedzie na cwiczeniach hihi zyje sobie pomalutku, smetnym losem pokemona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
No w koncu jestescie :D:D:D Solka a co to za boski facet ??? Uuu wykladowaca ubolewal no no :D:D:D Ja tez kocham.. moze wytrzymasz albo moze on napisze :D Wczoraj ten 1 sie odezwal na gg. Teraz kontakt ograniczony do gg, ostatni raz dzwonil tydzien temu. Dziwne to wszystko ehh faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Solka ja tez chce spotkac jakiegos boskiego faceta :P :D ja Wam powiem ze keidys mialam profile na wszystkich portalach randkowych ;) i teraz zaczynam je powli znowu odzwiedzac :) nie bede czekala na jakiegos francuza :P jak sie napatoczy inny to ebdzie inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no i bardzo dobrze ze zaczynaja sie liczyc inni :D Ja nigdy nie mialam na zadnym portalu profilu a moze to blad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza Ty to tu siedz juz cicho o jakis profilach bo swojego juz znalazlas :P :P i drugiego tak wytrwalego nie bedzie :P dlatego na razie o profilach nie mysl hehe ja mam ale na zadnym nie mam swojego zdjecia dlatego mam troche malo odpowiedzi :P ale zdjecia sie nie odwaze dac bo balabym sie ze ktos ze znajomych mnie odkryje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
heheh Wiem ze drugiego tak wytrwalego to na bank nie znajde ;) I dobrze wychowanego i ogolnie dobrego, ale wlasnie sie tego obawialam bo znow mi glupoty fermentuja w glowie 😠 Ja tez bym sie obawiala ze ktos ze znajomych zobaczy moje zdjecie :P Choc mam znajomych ktorzy np na fotce maja swoje zdjecia :D Ale ja bym sie nie odwazyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
co Ci znowu w tej glowie sie rodzi ?? :P ja Cie tu doprowadze do porzadku :P masz takiego super kogos :D ten drugi to hmmm niedojrzaly dupek :O :O ale jestem madra radze innym a sama nie poitrafie zapomniec :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Sama sobie wyszkuje problemow :P Ze moze to nie to ja juz sama nie wiem :P A wiem ze tamten to niedojrzaly dupek wiem to :O On w sumie nie to ze mi chodzi po glowie jest mi juz wszystko jedno to nie chodzi o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
o jejeku to nie wymyslaj sobie problemow ;) a "moj" sie pojawia na nieobecnym statusie i znika :( a kazde jego pojawienie sie przyprawia mnie o bicie serca :O mialyscie tez tak czy to ja jakas dziwna jestem ???? ja oczywiscie sie ukrywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×