Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
milej zabawy z kolega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, macie takie tempo pisania ze ja momentami nie nadazam z czytaniem;) jeszcze tu pewnie zajrze dzisiaj. Ale jakby co to juz teraz sie pozegnam:) 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
a ja dzis sie znowu ukrywam :P tym bardziej ze widze ze juz jest na nieobecnym wiec i tak do mnie nie napisze a ja do niego tez nie jak ma taki status :P dziewczyny czemu on sie tak szybko wkrecil w ta ruske :( ?? juz teraz jestem pewna ze nic z tego nie bedzie !!!!! musze sie z tym pogodzic :O na dzien dzisiejszy oki ale jutro juz moze nie byc mi tak spokojnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
to tylko kolega :P:P:P Jak wkrecil sobie ta ruska?? O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza mozemy na gg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porobilo sieeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Jasne :D Kurde wlasnie i tamten zrobil sie dostepny :O Ja nie wiem co on tak sie ujawnia nigdy tego nie robil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
solka przepraszam ale juz nie chce smucic tu na forum :O jak cos to mozesz do nas dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi...
dziewczyny szkoda ze pouciekalyscie :( mam nadzieje ze bedziecie tutaj pisac co u was naprawde taki topik jest pouczajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
czesc solka :) ja jestem :) wierna temu topikowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham, co to za smutna minka? nie smuc sie, nie warto:) spokojnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wszystko jest do dupy :O a przed wczoraj sie cieszylam ze jest lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
nie wiem, mam tego dosc i od dwoch dni sie ukrywam !! mam dosc jego opisow do jakis pierdzielonych rusek :O mam dosc wszystkiego :O mimo ze chyba mu juz to mija to ja mam dosc :O nie chce tego juz ciagnac nie chce z nim rozmawiac nie chce nic ! chce sie od tego oderwac, chce zapomniec tylko jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bedzie latwe ale jesli Cie to meczy to chyba dla wlasnego dobra lepiej zakonczyc znajomosc, bo pewnie relacja:kolega-kolezanka nie wchodzi w gre....:o musisz sama podjac decyzje, nie ma sensu ciagnac czegos co i tak pewnie sie nie uda:( ale przemysl to jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Tylko jak to zakonczyc ?? Przeciez jak to zakoncze to tylko mu pokaze ze dalej mi zalezy :O a zniknac na pewno nie znikne bo to jeszcze gorsze wyjscie wyjde na tchorza :O poza tym obiecalismy sobie ze nie znikniemy i nie zrobie tego :( wiem ze jakbym sie odkryla to zapewne by napisal, ale ja dzis tego nie chce :( poza tym zmieniam opisy wiec teoretycznie powinien wiedziec ze jestem, no chyba ze jest az tak zajety inna ze nie zwraca uwagi na nic :O ale dzis jest dostepny wiec moglabym sie odkryc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
juz sie dal na nieobecny :O mam dosc !!!! chce to zakonczyc :O nie wiem czy sobie urajam czy on mnie unika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu ze ta cala sytuacja Cie meczy, ze juz nie mozesz tak dluzej bo on nic do Ciebie nie poczuje, a Ty potrzebujesz czegos wiecej. Napisz mu ze za bardzo sie w to wszystko zaangazowalas aby teraz przystac na luzna znajomosc. Zniszczyloby Cie to psychicznie, to udawanie ze nic nie czujesz, ze jest ok, gdyby on opowiadal Ci o swoich perypetiach z ruskami albo chinkami. Ze cala sytuacja jest dla Ciebie trudna, bo zdajesz sobie sprawe ze nie zapanujesz nad jego uczuciami, i nie sprawisz ze on Cie pokocha, choc bardzo chcialabys aby tak sie stalo. Dlatego chyba najrozsadniejszym wyjsciem bedzie pozegnac sie i zachowac mile wspomnienia. napisz mu ze go nie zapomnisz... Mozesz jakis watek z tego mu napisac, przeciez nie chcesz go zranic, poprostu trzeba sprawe jasno przedstawic Przykro mi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
tak tylko, ze teraz juz jest na nieobecnym wiec nie bede do niego pisac bo zapewne jest zajety NIA :O nie bede mu psuc wieczoru :O jak zwykle mysle o nim zamiast o sobie !! on wie ze ja nigdy nie mysle o sobie, ale nie chce po raz kolejny mu pokazac ze tak bardzo mi zalezy :( tak bardzo chcialabym cofnac czas, jak to on zabiegal o to zebysmy rozmawiali a ja nie mialam na to ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
no to znowu sobie uroilam ze mnie unika :O ujawnilam sie i on tez od razu sie dal na dostepny :P i napisal do mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham..-> to chyba bledne kolo. Pogadaj z Pomarancza, ona lepiej zna Twoja sytuacje, lepiej doradzi, ja juz nic nie wiem i nie rozumiem, ale chyba naprawde jestes zakochana, wiec idz za sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
pomarancza wyjechala 😭 a poza tym czasami to chya ja sobie sama stwarzam problemy :( myslalam ze on mnie unika bo jak zmienilam opis to dal sie na nieobecny a jednak nie bo jak weszlam to od razu napisal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczekaj az wroci i pogadacie o tym i wtedy podejmiesz decyzje:) ja zaraz zmykam, a kaj pomarancza powlekla swoja szanowna duppencje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
opuscila nas :P pojechala do kolezanki ;) to dobranoc solka :) jak skoncze rozmowe z nim to pewnie zdam relacje tu wiec sobie rpzeczytasz rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
wiec chyba sobie wszystko uroilam ;) byl mily :) i juz poszedl spac czyli juz mniejsze zainteresowanie ruska :P kurde on sie szybko wkreca, ale szybko mu sie tez nudzi :) i dzis chcial mnie sprawdzic :O napisal mi dobranoc i czekal co ja napisze, i mi nie napisal buziaki, dopiero potem jak ja mu napisalam to tez mi napisal ;) on mnie sprawdza, mimo ze wydaje sie ze jest mnie pewny to wcale nie jest :O kurde nic nie kumam juz :O pomarancza wracaj !!!!!!!!!!! solka jak chcesz to tez moge Ci opowiedziec moja historie blizej, ale wolalabym na gg, bo nie chce sie tak zwierzac na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) od dzisiaj zmieniam moje zycie, tzn.konkretnie wyglad i mam na to plan:D milego dnia:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×