Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość ja tez kocham internetowo
Witam :) ja caly dzienspedzilam w lesie :D uwielbiam ostatnio takie wycieczki :) Solka a jaka zmiene w wygladzie planujesz ?? i co Cie tak nagle naszlo ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam wstretne kłaczyska i stwidzilam ze potrzebuje strzyzenia i farbowania:) a wiec musze oszczedzac...na jedzeniu;) dwie pieczenie na jednym ogniu upieke:) aha, myslisz ze skitranie jakiegos kolegi kolegi(lub kolezank) i przewiezenie go do domu, przedstawienie a potem nagle zerwanie to dbry pomysl aby dac nadzeje rodzicom ze cos sie w moim zyciu uczuciowym dzieje? wiem, glupi pomysl ale tak mi jakos wpadl do glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
:D :D :D :D o mamo ale mnie rozsmieszylas z tym planem :D mnie sie wydaje ze dobry pomysl, skoro Twoi rodzice az tak sie dopytuja ;) to trzeba uspokoic ich ;) ja na szczescie nie mam takich problemow, mnie mowia ze kazda potwora znajdzie sowjego amatora (albo nie wiem jak to bylo :P) a oszczedzanie na jedzeniu tez znam z autopsji :) tez zawsze tak robie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
A tak w ogole to gdzie reszta dziewczyn ???? Kropeczka Daria Monyka gdzie jestescie ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wszystko pieknie ladnie...a nie mam skad kolesia wytrzasnac:o dziewczyny pewnie gdzies sa, a na razie my dwie musimy bronic topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Solka a nie masz jakiegos zwyklego kolegi ktorego moglabys im przedstawic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyklych znaja,nawet tych ze studiow z ktorymi jestem blizej:) moze cos wymysle:) bo niedlugo pomysla ze ja lesbijka jestem hih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
to bedzie musiala poszukac dobrze ;) ja juz chyba sie zbieram spac bo wczoraj za pozno sie polozylam :O dzis znowu sie ukrywam wiec nie bedzie sensacji :P dobranoc solka i wszyscy ktorzy czytaja, moze ktos sie odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki....:o chyba nasz topic wszedl w faze agonii i smierc blisko, a szkoda by bylo:( milego popoludnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Chyba niestety umiera :( niekt sie nie odzywa :O a ja tez nie mam co opowiadac :( milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Kropeczka zalozyla i zniknela a my dwie to chyba dlugo tutaj nie pociagniemy...:o ale milo bede wspominac czas spedzony tutaj:)- jesli okaze sie ze moderator nam temat usunie:( buzki....niech sie ktos odezwie!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Solka nie badz taka pesymistyczna ;) Nikt nie wykasuje naszego tematu :) ewentualnie spadnie na dalsze strony :P Ale mi zimno w mieszkaniu :O zaraz sobie puszcze jakis film i tak spedze piatkowy wieczor :) i oczywiscie mam zamiar sie dalej ukrywac :P mam nadzieje ze mi sie uda :) w ogole moj wyjazd w wakacje do francji stoi pod wielkim znakiem zapytania 😭 wiec spotkanie z nim pod jeszcze wiekszym :O jak on w ogole cche sie jeszcze ze mna spotkac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie lamie sie:) bedzie ok:D ale tak pomyslalam ze moge dac Ci moje gg, jakby co. Tak na wszelki wypadek gdybys chciala sie kiedys wyzalic. Spokojnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
to pisz swoje gg ;) chaton_82@o2.pl tam po n jest kreska _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Witam :) Ujawnilam sie wreszcie dzis rano :P no i napisal czemu do niego nie pisze i czy sie obrazilam ;) a ja ze nie i udawalam ze bylam chora :P ale potem juz rozmawialismy a nie pisalismy wiec juz nie potrafilam mu sciemniac :O on i tak sie domyslil ze nie ma mnie przez te jego opisy do rski :O powiedzial mi ze nie mam o co byc zazdrosna :) i potwierdzil ze sie spotkamy w wakacje :) tylko ze dalej mowi ze nie kocha :O no coz zobaczymy jak to dalej bedzie ;) w kazdym razie ciesze sie ze to z siebie wyrzucilam, i z on wie wszystko mimo ze znowu mu pokazalam ze mi zalezy, ale on i tak sie tego domyslal :P a te niektore opisy okazaly sie nie do niej :P moral jest taki ze musze czekac do wakacji i wtedy sie wszystko wyjasni ;) w ogole mielismy taka wrescie bardziej szczera rozmowe a nie o jakis glupotach :) ciesze sie ze sie ujawnilam :D :D i ze on znowu napisal a nie ja :P dzieki dziewczyny za podtrzymywanie mnie na duchu 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. gratulacje:) wiedzialam ze trzeba sie pokazac i od razu kawaler sie zjawi:) w takim razie czekam na kartke z Francji;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Solka nie ma czego gratulowac bo on mnie nie kocha :( ale ciesze sie ze pogadalismy i czekam .... a teraz ide spac bo prawie cala noc myslalam jak mu delikatnie przekazac ze mam dosc i sie nie wyspalam :O dobranoc :) pomarancza ratuj z nami topik :P gdzie reszta ??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
ja tez kocham -> czy on tobie powiedzial ze cie nie kocha czy ty sobie sama wywnioskowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pomarancza, Daria sie pojawi i ocala z nami nasz temat:) ja tez niedlugo wskakuje do lozka:) dobrej nocy papa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
Witam :) izabel to on mowi ze nie kocha :O ale zeby uprzedzic Twoja wypowiedz po co w ogole nim rozmawiam to powiem Ci ze wole zeby powiedzial ze nie kocha niz ma nic nie mowic bo tedy robi mi nadzieje albo mowic ze kocha ;) poza tym jakbys przeczytala caly topik to bys wiedziala czy to sa moje wymysly ;) Milego dnia zycze wszystkim :) Solka co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) a u mnie ok:) mam dzis w domu imieniny i ludzie beda wiec bede robic za kelnerke;) tak poza tym w porzadku:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
ja tez kocham internetowo-> mam nadzieje ze nie pomyslalas ze ja do ciebie z jakimis zarzutami o nie! ja czytalam wasz topik ale nie w calosci dlatego moglo mi cos umknac:) masz racje ja tez wolalabym wiedziec i nawet to najgorsze bo chyba nic gorszego jak niepewnosc i zludne nadzieje.. ale wiesz co jesli on ci to podkresla dosc czesto to moze faktycznie tak jest chociaz dla mnie to dziwne jego zachowanie wskazuje jakby mu zalezalo na tobie i to bardzo . Moze byc tez tak ze on sam sobie cos wmawia bo nie wiem.. boi sie ?czy jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
widze , ze ja kocham internetowo i solka zaciekle jak te dwie lwice bronia topiku:) i bardzo dobrze .... ja kocham internetowo ja wierze ze wkrotce wszystko sobie wyjasnicie na ZYWO kiedy dojdzie do spotkania . A teraz zapytam solke:) czy ten chlopak ktory Tobie nie bardzo spasowal , czy macie ze soba jeszcze kontakt czy juz zaniknal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Daria, bronimy:) no z tym facetem wciaz mam kontakt. Pisze do mnie:moja droga, koteczku....zupelnie tak jakby nic sie nie stalo, jakbysmy byli ze soba wciaz... Chyba nie zerozumial ze to koniec, choc watpliwosci mam nadal...takie zycie, a niezdecydowanej rybie trudno podjac wszelkie decyzje, ta nalezy do tych trudnych:o pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
solka hm na moje oko to ten chlopak w tobie zabujany ze hej kurcze szkoda ze z Twojej strony nic bo moglabys miec z nim naprawde dobrze z drugiej strony wiem ze na sile to nie wyjdzie , nie ma szans ja w sumie mialam podobnie kiedys poznalam go , super spokojny , ulozony facet ale dla mnie byl naprawde za spokojny wiem ze to strasznie brzmi ale nie moglam sie zmusic , brakowalo mi w nim odrobiny werwy i znajomosc rozeszla sie . On sie zakochal a ja nie. Ale po zerwaniu znajomosci bardzo nie tesknilam to chyba znak ze to nie bylo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
weszlam na topik a tu kolejne wpisu :D :D :D Solka jestesmy the best w potrzymywaniu topiku :P Izabela ja powiem szczerze ze tez moim zdaniem mu zalezy i to bardzo, ale caly czas mowi ze nie kocha :( nie wiem tez mam wrazenie ze to strach, czasami potrafi mnie tak barzo zranic ... :( wczoraj nawet mi powiedzial ze wie ze nie powinien mi opowiadac o rusce bo nie mowi sie takich rzeczy komus kto kocha ale ze on nie wie czemu mi takie rzeczy mowi i czemu mnie tak rani :O Wiele osob mi mowi ze to jest jego strach przed odrzuceniem, a przeciez tak bardzo mi ufa ... nie wiem i narazie nie chce o tym myslec czekam do wakacji juz tak niewiele czasu pozostalo :) :) Daria fajnie ze sie zjawilas :) ja tez mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni na zywo :) ale jakby nie bylo to nie bede niczego zalowac bo to jest wartosciowa osoba przy ktorej sie rozwijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kocham internetowo
ps izabel wiesz wszyscy faceci mydla oczy slowami a on wlasnie slowami zaprzecza swoim czynom ktore pokazuja ze mu bardzo zalezy ... Wiem ze mnie uwielbia :) wczoraj mi to nawet powiedzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, co za ozywienie na topiku...hej,dziewczyny,nie przekrzykujcie sie!:p hehe no tak daria, on jest zakochany, bardzo. Marzyl o tym aby nam sie udalo, pow. mi ze chwile spedzone ze mna byly najszczesliwsze w jego zyciu... tak bym chciala aby byl szczesliwy ale chyba nie moge mu tego szczescia dac:o cieze sie ze pojawilyscie sie tutaj, od razu milej i sympatyczniej sie zrobilo:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×