Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnemmonic

Wytrysk na twarz - dziewczyny, czy to takie straszne?

Polecane posty

Gość mirohej
a moja żonka nie chce.....czasami do buzi weżmie,po czole też daje sie popukać...ale jak powiem połknij to nieee,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kihjhgf6676
Co za głupia pinda!!! Powinna się zgodzić ba powinna sama zaproponować i to z dziką rozkoszą w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie wziął głupią pindę,
to so mu zrobisz? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię loda partnerowi ale
nie połykam spwermy bo mnie to nie kręci. Na twarz wytrysku też nie miałam i może to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfbrteh
ludzie jak dziewczyna nie chce to nic na siłe. Ja też nie chciałabym na twarz bo to dla mnie poniżenie facet myśli że jak ma kutasa to wszędzie mu można sie spuszczac jak was to tak kręci to do ucha sie jej spuść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orydzyk
gdyby jacys naukowcy udowonili ze sperma odmladza twarz i usuwa zmarszczki, to te wszystkie panie ktore tu pisza ze sie brzydza i czuja ponizone pierwsze by sie tego domagaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 37
Ja uwielbiam tryskać na twarz, aczkolwiek nie nadużywam tego, lubię tryskać wszędzie. W zaciśniętej c*pce z ptakiem wsadzonym do samego końca, na pupcię, na cycuszki trzymane w dłoniach, na brzuszek i na uda w pończoszkach. Mojej żonie nie przeszkadza wytrysk na buzi, mimo, ze mam w większości przypadków tzw "powodzie". I to na serio takie ilości spermy, że niektóre z Was nie widziały. Staram się nie celować we włosy, bo wiadomo... Wytrysk na twarzy strasznie mnie podnieca i lubię patrzeć jak spływa jej na cycuszki i brzuszek. Jej to nie przeszkadza. Ani tego nie lubi ani nie uwielbia, choć ostatnio po porządnym tryskaniu powiedziała, że czuła uderzenia gorącej wręcz spermy i ją to podnieciło. Lubi mój zapach. W ustach nie bardzo i rozumiem, choć chciałbym bo wiem jakie to uczucie, znam z przeszłości. Nie namawiałem dziewczyny żeby to zrobiła, po prostu przytrzymała go do samego końca mimo, że dawałem jej znać, że to już moment na wyjęcie. Do samego końca, do ostatniej kropli jakby to uwielbiała. Po wyjęciu nie było co wycierać, bo czysty jak z fabryki a ona uśmiechnięta. Chętnie ją wtedy całowałem w usta aby dać jej poczucie, że mnie to tez nie brzydzi. Teraz po wytrysku na twarz zawsze daje buziaka w usta czując swój smak i zapach spermy i zawsze wycieram buźkę z tego co narobiłem zanim uda się do łazienki. Dziewczyny!!! na prawdę nie wystarczy leżeć i pachnieć z rozchylonymi nogami. Musicie dać z siebie coś, bądźcie gorące, namiętne, a czasem dzikie i pozwólcie facetowi czasem na coś więcej niż spust w c*pce czy na brzuszek. Nie spełnione fantazje mogą być później przyczyną konfliktów, których nie powiążecie z niespełnionym tryskaniem albo powodem doi tego, że facet w ukryciu będzie sobie trzepał sam, bo od was wieje nudą. Nuda w związku - chyba wiecie... SZANUJCIE SIĘ NAWZAJEM, ROZMAWIAJCIE I EKSPERYMENTUJCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie chorzy. na twarz tez sikacie i sracie? ludzkosc upada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz888
Ch*ja możecie zrobić dziewczyny , my zwarte młode wilki chcemy się spuszczać na twarz , do buzi i tak będzie chyba że się nam znudzi - bo co niby zrobicie ?zmienicie partnera ? na kogo jak 95% facetow tego wymaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to c/h/u/j/ obchodzi co wymaga, ja na twarz spuścić się nikomu nie dam, tak samo do buzi. Jak się nie podoba to w/y/p/i/e/r/d/a/l//a. Nie będę dla jakiegoś fagasa się do czegoś zmuszać. Jezeli ktos nie potrafi zaakceptować tego, że czegoś nie lubię to droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej stopniowo czyli najpierw na cycki, potem tak się ustawić że tryśniesz na cycki, szyję i trochę buźka, niby przypadkiem, potem tylko na twarz ale z daleka.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dla was to kur...wszystko jest ble wytrysk na twarz,anal,oral wszystko poniżające itp itd. Tylko dla nas facetów lizanie waszych minet po okresie i po inncyh infekcjach bakteryjnych to jest cacy.Pachniecie wtedy w tych miejscach kwaitkami.Kur tylko za talary dymacie się jak króliki albo za inną korzyśc materialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem bi i nie rozumiem co w tym ponizajacego? Strasznie mnie to jara i nie rozumiem Was dziewczyny. Aktualnie mam chlopaka i ani dla niego ani dla mnie nie jest to "be", uwielbiamy to. A potem lubimy zlizywac sobie nawzajem sperme z twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikta1234
A ja uwielbiam robić loda robię nie jednemu i uwielbiam gdy jestem daleko od mojego chłopaka bo wtedy mogę se połazić wypić z innymi i possać innym bo uwielbiam jak mi wypływa z ust i ujędrnia mi cerę na twarzy i na całym ciele sperma jest lepsza niż nie jeden krem i jest to naturalne wystarczy poczekać aż wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj po 6 dniowej abstynencji postanowiłem namówic swoja dziewczyne na loda z wytryskiem na twarz,byłem w szoku jak i ona ile spermy moze byc w jajkach po tylu dniach była w szoku ale i zadowolona ze cała twarz zachlapana,uwielbiam sie na kobiety spuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jajkach a tak na prawdę w jądrach masz tylko plemniki. Cały płyn nasienny tworzy się w pęcherzykach nasiennych i prostacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś moja koleżanka, może nawet przyjaciółka leczyła nasieniem trądzik. To znaczy poprosiła mnie o przysługę i początkowo spuszczałem się jej do szklanki a ona rozprowadzała moje świeże nasienie po twarzy. Gdy lepiej się poznaliśmy i polubiliśmy Ola poprosiła, że jeśli się nie wstydzę, to aby to zrobił bezpośrednio z penisa i tak się zaczęło. Trądzik wyleczyła może niekoniecznie tylko moim nasieniem ale także preparatami od lekarza ale my dzięki temu dziś jesteśmy parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moze komus sie wydaje ze jest to ponizajace.Trzeba przelamac pierwsze lost wiadomo.Ja tez kiedys nie lubilam,brzydzilam sie ale skoro go kocham wiec pomyslalam ze musze sprobowac przelamac sie.Teraz z biegiem czasu nie zaluje.Roznie na mnie konczy nie zawsze na buzi.Wiec nie czuje sie ponizana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najpiękniejszy widok na świecie jak niunia ma buzie całą w spermie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biolog

W spermie są plemniki, a czasem też i choroby weneryczne 🙂

A do homo synów to obrzydzacie ludziom seks i życie ... wasza mać!

A co do poniżania to wszelkie seksualne obrzydliwe praktyki mają na celu kogoś poniżyć dla zabawy, np. pissing, wypróżnianie, bukkake, tego się nie robi dla od tak dla zabawy, chodzi o poniżenie, kogoś, celowe obrzydzenie itp Oczywiście są masochiści i ... -jady bi/homo ale masochizm który jest taki popularny wśród kobiet i pedrylów nie jest czymś zdrowym, jest zaburzeniem seksualnym, i głupotą, takim przeciwieństwem instynktu samo-zachowawczego. Nie ma nic podniecającego w plemnikach, moczu, kale, ślinie, krwi, czy bocie obiektywnie mówiąc, z punktu widzenia biologi seksowne jest tylko to co zdrowe np. zdrowa kształtna kobieca sylwetka, a odbieganie od takiej normy czy dalsze tym bardziej jest chore (w sensie psychoseksualno-społecznym) - tzw parafilie, dziwaczne fetysze.

Część zachowań/osobowości może być wrodzonych ale nie znaczy to, że nie są to wady wrodzone etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogromca Białorycerzy
9 godzin temu, Gość Biolog napisał:

W spermie są plemniki, a czasem też i choroby weneryczne 🙂

Choroby się leczy. 

9 godzin temu, Gość Biolog napisał:

Oczywiście są masochiści i ... -jady bi/homo ale masochizm który jest taki popularny wśród kobiet i pedrylów nie jest czymś zdrowym, jest zaburzeniem seksualnym, i głupotą, takim przeciwieństwem instynktu samo-zachowawczego.

Masochizm nie jest chorobą według światowej organizacji zdrowia i nigdy nie widziałem książki, która twierdziłaby inaczej. Tak więc nie wiem skąd posiadasz takie informacje. 

 

9 godzin temu, Gość Biolog napisał:

Część zachowań/osobowości może być wrodzonych ale nie znaczy to, że nie są to wady wrodzone etc

Prowadź nas wodzu ku czystości umysłowej. Obyśmy wiecznie żyli w świetle twej mądrości przewyższającej wszystkie organizacje badające zdrowie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168cm.

Dla mnie najlepiej jak się w pipkę spuszczę, mojej też to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×