Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Witam..tez jestem z Krakowa.Pada deszcz,jest brzydko i zimno....Kika zgadzam się z Tobą.Paulka123 ja rodziłam w Narutowiczu-powodzenia ! i no koments.....Rodzilam tez na Galla.Popieram,personel fajny,doktor Wrzosek ok. Teraz bedę rodzić w żeromskim-Zobaczymy.Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszle mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonima: Kiedy rodzisz? Żeromski to dobry wybór. Ja rodziłam w sierpniu i wspominam bardzo dobrze. Mam nadzieje ze i Ty bedziesz miała takie wspomnienia. Nie przejmuj sie personlem na noworodkowym, bo niektóre Panie mają swoje humorki ale pozatym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>. to w tym tygodniu ze spaceru chyba nici...musze wyprubować twój sposób z zasypianiem... wcześniej to działało... ale ostatnio Aurora stoi po ciemku i kwęczy... pozatym ona chodzi spać tak ok 19 to jeszcze bardzo ciemno nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Krakuski! wpadłam tylko zeby zyczyć Wam SMACZNEGO JAJKA! wesołych swiąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i gdzie sie podziały wszystki mamuśki ??? Kika>> z tego spaxeru to może jednak coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Dzisiaj chyba ja nie dam rady a jutro .........to zależy od Ciebie :) Jak sie coś zmieni to dam Ci znać. Halo Krakuski co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika>> dzisiaj to ja juz po spacerze byłam rybki zakupić na jutro i koszyk dla Aurusi... a j utro ide po ciasto to chyba już po świętach sie umówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć krakowianki wreszcie skończyłam sprzatanie, nie wiem po co przewracam zawsze na swięta cały dom do góry nogami skoro pewnie tylko przez pół dnia w nim posiedzę. Jeszcze tylko jutro sałatki i można świętować paulka123 szczęśliwego rozwiazania życze bo wiem jak to się dłuzy kiedy czekasz na maleństwo, ale ta chwila nadejdzie i bedzie najwspanialszym momentem twojego życia. Nie wiem tylko czy zamierzasz rodzić sama czy z mężem. Do wszystkich krakowianek, życze wam wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta by były radosne i szczęśliwe, ucałyjcie swoje dzieciaczki bo dla większości to pierwsza Wielkanoc Jakbym sie juz nie odezwała dla wszystkich odemnie i Julki 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i jak tam po Świętach??? jest tu ktoś jeszcze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Donn. Coś nam topik pada. Strasznie mało krakausek jest na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dopiszę się i ja:) Też jestem z Krakowa i jestem mamą przesłodkiej Alicji:) Urodzila się 13 sierpnia 2006 i uczyniła ten dzień najszczęśliwszym w moim życiu:) Pozdrawiam Wszystkie Krakowianki serdecznie🌻🌻🌻 Donn, Kika- widzę,że opanowałyście to forum:) Dla Was szczególne pozdrowienia:) Kiedy spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Doris A kiedy Ci pasuje?. Ja jestem chętna. No w koncu musze zobaczyć nową bryke Ali :). A jak tam jej zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - witaj, a jak tam Święta minęły? Odpoczęliście choć trochę? ALa jeszcze troszkę kaszle, ale gorączki już od niedzieli nie ma:) Jeszcze dziś nie wychodzimy, ale od jutra raczej codzienne spacery jak zwykle - więc moze czwartek lub piątek? Niestety znowu nie mam gg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że jest i doris...:D czyli jesteśmy w kąplecie.. mi też spacer pasuje codziennie może być i czwartek piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy z Krakowa, nie wiem czy już jesteś na Kindi.pl ale jeśli nie to zapraszam Was serdecznie. Chyba dopiero powstaje Wasz klub więc mogłybyście założyć grupę na Kindi i po zapraszać inne mamy z Krakowa. Może Was zainteresuje konkurs, który jest właśnie prowadzony na Kindi. Do wygrania wózek sportowy. Konkurs jest fotograficzny więc aby wziąć udział wystarczy wrzucić na stronę konkursową fotkę swojego maleństwa. Szczegóły na http://konkurs.kindi.pl. Proszę Was podajcie tę informację dalej, chcemy rozkręcić Kindi. Pozdrawiam, Sysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris: Odpoczelismy troche, tylko szkoda ze Natalia tak mało poodychała świeżym powietrzem. U nas wiatry były okropne przez cały weekend. A spacer moze byc w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na spacer miałam wychodzić z tu leje i zimno... więc raczej nie pójdziemy... ale podobno niedługo ma być już 25 stopni :D Doris>> widziałaś jakie Natalka ma włosy??? niemogłam jej poznać w tej kitce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie masz gg to pewnie niewidziałaś zdjęc Natali. Podaje Ci stronke. www.bobasy/kika27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia - Natalka wygląda prześlicznie z tą kitką:) bardzo się zmienila i wygląda już jak duża dziewczynka, a nie niemowlaczek:) ślicznie:) czy moglabyś podesłać mi ten proramik do zmniejszania zdjęć jeszcze raz? bo mi się gdzies zgubił:( a wypadaloby jakies nowe zdjecia Ali powklejać na stronce:) Czyli wstępnie się na czwartek umawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie z Krakowa! :) jak tam po swietach? ja spedzilam je troche nietypowo, nie było tradycyjnego koszyczka, kielbaski itp... zaluje ale niestety inaczej nie dało rady - szkoda tylko ze moj maly nie zobaczył jak to jest - rok temu byl jeszcze za maly zeby cokolwiek zrozumiec.... no ale przeciez jeszcze tyle swiat przed nami ;) a jak tam Wasze maluchy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś - jeśli Cię to pocieszy, to ja spędziłam ta Święta zupełnie nietypowo - czyli w czterech ścianach, bez przyjaciół, spotkań rodzinnych itp. Moja Ala w piątek dostała 38,3 stopni gorączki i nie było mowy o wychodzeniu na pole:( Co do spotkań rodzinnych to moja siostra jest w ciąży więc też jej nie chciałam sprzedawać wirusów:( Moja malutka zamiast spędzić pierwsze Swieta jak należy, leżała w łóżeczku i kaszlała:( Ale zdrowie najważniejsze, choć nie ukrywam,że było mi przykro jak na święceniu widzialam maluszki poubierane ślicznie, grzebiące w koszyczkach z przysmakami i rodzicow dumnie fotografujących swoje pociechy...NIc to za rok sobie odbijemy - będizemy mieć największy koszyk, a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Alusia już zdrowa? tak w ogole ja chwilowo jestem w Anglii dlatego takie nietypowe swieta, do polskiego kosciola daleko.................ale na szczescie za 4 tygodnie bedziemy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiutka:) odsypia chorobę:) a ja już dawno nie miałam tyle wolnego czasu,że sama nie wiem co z nim zrobić:) Donn - dostałaś ode mnie zdjęcia? Bo strasznie duży plik mi się zrobił i nie wiem czy dotarł, bo ode mnie to chyba z 15min wychodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris>> zdjęcia doszły.. ale same w stroju do chrztu.. a miały być jeszcze jakieś... Ala super wygląda... i czapeczka też spoko.. kupiłam Aurorze następne buty od 12-18 mieś.. i są takie akurat.. hej Bakuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris>> a może dlatego tak długo idzie że wysyłasz wszystko 2 razy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn - co to znaczy 2 razy? Ja wysłalam raz, jeśli coś jest powielone to bez mojej wiedzy:( a dlatego CI przyszły najpierw te w stroju tylko, bo do Ciebie wyslalam wczesniej, a dopiero potem do reszty dziewczyn juz obie wiadomosci i do CIebie wtedy tą druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz wiem czemu piszesz,że podwojnie, bo do Ciebie poszlo tez to samo drugim razem - bo wyslalam do Wszystkich osób do których Padlinka automatem i dlatego Twoj adres tez tam byl... Czyli nie dlatego tak powoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że adresy wkleiłaś 2 razy.... Ala też ma super włoski i z tą spineczką jest śliczniutka.. a Aurorze to tylko taki mysi ogonek wychodzi a nie kitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×