Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Hallo Krakowianki :) Mój synio tez ma jakąś wysypkę ale tylko na policzkach-pojawiła mu się odkąd dajemy mu mleczko nr3 i nie wiem co z tym robić?? wydaje mi się że po kremie oilatum trochę przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to mleko mu po prostu nie spasowalo :) mnie pediatra zalecala hipoalergiczne mleko HA3 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? szczerze mowiac zapomnialam ale chyba bebilon HA 3 tylko jedna puszke zakupilam a potem sama bez wiedzy mojej pediatry przeszlam na zwykle mleko, dlatego napisalam tylko ze mi polecala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my właśnie wróciłyśmy ze spacerku.. Auruśka wogóle zupy nie chce jeść tylko mleko.. a do tej pory mleka nielubiła tylko zupy.. no i nie wiem czy pisałam ma 2 nowe ząbki.. górne jedyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kika>> co tam u ciebie ??? gdzie sie podziewasz?? a gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani to ani to.. nieprzedłużyli mi umowy po macierzyńskim i urlopie.. więc chyba bezrobotna :D... chociaż w naszym przypadku to nie jest dobre określenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, z dzieckiem bezrobotnym byc nie mozna.....:) zazdroszcze Ci tego czasu, który spedzasz z Aurorą.... ja pracuje bo raczej nie mam wyjscia, wiesz jak to z finansami bywa.... tak sobie wlasnie mysle bo moj maz stara sie mnie przekonac do drugiego dziecka, a ja jestem przerazona tym brakiem czasu, pracą i nie wiem juz czy tego chce czy nie..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też chcemy mieć więcej dzieci ... ale też sobie narzaie tego niewyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....jak sobie przypomne pierwszy dzien pracy po macierzynskim.....siedzenie jak na szpilkach i jakis taki dziwny strach....to jakos nie mam ochoty przechodzic przez to jeszcze raz..... to zycie jest okropnie skomplikowane - chce miec jeszcze dziecko ale tak mnie strach paralizuje ze czasem mysle ze jestem jakas bezuczuciowa, bez serca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakuś nie myśl że jesteś bez serca... ja w tej chwili to też nie wiem kiedy następne dziecko może za rok albo za dwa... a może jeszcze później... zwyczajnie jeszcze nie czas... :)... i nie ma sie co zmuszać narazie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak...ale co tam....moze matka natura sama zdecyduje kiedy ;) jak tam Aurora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly ostatnio tez robi sobie rewie mody zakladajac po kolei wszystkie buty jakie znajdzie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Aurora obślinia wszystkie buty które znajdzie... najbardziej lubi klapki taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och te dzieciaki..... moj Bartek ostatnio mam pomysly nie z tej ziemii - no ale to chyba normalne, a mnie cieszy obserwacja tego co robi :) dzisiaj rano budowal sobie garaz z klockow i nagle zapytal mnie z odpowiednia gestykulacja: ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my właśnie wróciłyśmy ze spaceru :) z nad wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale Wam dobrze.... ja jeszcze sie kisze w pracy - jesli w ogole moge to nazwac pracą.... pogoda tutaj taka zmienna ze nie wiadomo czy wychodzic z domu czy nie.... byle do weekendu i nowych podbojów z moim malym :) zaliczamy wszystkie parki i place zabaw jakie uda nam sie znalezc w poblizu :) bo wyprawa gdzies dalej to za duzo stresu dla mojego malego - on po prostu kocha wolnosc i trudno go utrzymac w jednym miejscu ;) /ale pewnie jak kazde dziecko w jego wieku/ po ostatniej wycieczce po Londynie odechcialo mi sie takich wypraw.... w parku czy na placu zabaw przynajmniej moze szalec do woli.... no i zostalo nam jeszcze 13 dni do powrotu.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. !!! Bakuś>> co tam u was?? Kika>> :D no i gdzie cała reszta??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam! kurcze od wczoraj nikt sie nie odzywa, nie zaglada..... co sie porobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×