Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Kika>> może dzisiaj jakby było w miare to skoczymy na spacer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam ale tylko godzine bo mnie deszcz złapał. Dzisiaj raczej nici bo pogoda do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poulka123. Super ze dołączyłaś. Im nas więcej tym lepiej. U nas tez wczoraj urządzenia szwankowały po tej burzy. Z której części Krakowa jesteś? Donn: Zaraz sciągam. Chyba wiem co to jest. Widziałam na sierpniówkach. Jak nic sprzyda mi się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123. Pytałam bo myslałam ze mieszkasz niedaleko nas wiec mogłabyś z nami na spacer chodzić. My z Donn mieszkamy w Nowej Hucie, ale jesli masz ochote to zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Wiem wiem - zaniedbałam wizyty na tym topiku, ale same rozumiecie.......:) U nas jak narazie (tfu) wszystko ok. Po ostatnim USG główek Dzieci - diagnoza WSZYSTKO OK - i już więcej USG jest niepotrzebne:D. Straszliwie Wam zazdroszczę wspólnych spacerków, ja mieszkam w takiej dziurze, że skrzyknąć \"ekipkę\" na spacerkowanie graniczy z cudem. Pozdrawiam Was i Wasze Maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Paulka>> ja niedługo będe mieszkać w tamtych sronach... no troszke dalej w strone Skały :) też przyszła - już obecna mamo>> super że maluszki zdrowiutkie :D Kika>> jak tam??? ja mam taki ból pleców że umieram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka>> nie ma sprawy:D... a ojców super.. ja niedawno byłam pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka: Fajnie by było zroganizować takie krakowskie spotkanie w Ojcowie:) Donn: Nawet mi nie mów o bólu pleców. Tata przez dwa dni nauczył małą i chodzi dokładnie tak jak Aurora. Za chiny nie bedzie siedziec na kolanach. Wydziwia gorzej niz wtedy nad zalewem. Mam urwanie głowy. Po buty musze jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> :D no to przynajmniej nie ylko ja mam przesraniutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy donn nie wiadomo - przed porodem zwiedziłąm wszystkie parki :P AWF - krązyąłm 5 godzin -heheh jak to wpominam to sikam ze smiechy - mały i tak pojawiła sie po terminie :) moze wymienimy sie numerami gg - bo boję sie zę topik może umrzeć :) a tak to się odnajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla80 >> no jasne to moje gg 4558642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> a gdzie po te buty bo ja też chce.... ale podobno takie normalne buty to można dopiero jak dziecko dobrze stawia stópke.. i nie chodzi na paluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Juz patrze:) Nikola: Dobry pomysł z tym gg ale ja podam jak wróce do domu bo w pracy nie mam gg. A po parku AVF to ja tez latałam jak była w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Myśłałam że padne ze śmiechu jak to zobaczyłam. One są poprostu bezbłedne :) Ale ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezłe z nich tancerki :D ja też nie mogłam ze śmiechu :D.. jeszcze troche fotek ci wysłałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć. Ja też z Krakowa... ale ja nie mam dziecka... jedno poronilam i od 5 lat nic, mam 28 lat... Kochajcie swoje dzieci, nawet nie wiecie ile kobiet ich mieć nie może.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s. Przykro mi ale myśle ze i ty wreszcie doczekasz sie na swoje szczęście. Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: dzięki za fotki superowskie. Na przyszły tydzień zapowiadają ponad 30 stopni wiec moze jakiś spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne byle tylko prościutko nad wode :P widziałam dzisiaj u mnie te chustki po 7 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mój mały chory-marudny :( W dodatku nianię zatrudniam i nie mam na nic czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoll80
he niania - to brzmi dla mnie rozsądnie :) ammy wesele mojego brata- - wszyscy sasiedzi znajomi rodzina idą - więc małego nie am z kim zostawić :) teraz rozumiem co to znaczy znaleść opiekę do dziecak - zostay mi jeszcze dwa tyg na wykombinowanie czego ś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U nas od soboty koszmar. Natalia miała cały czas gorączke utrzymujacą sie na poziomie 38,5 stopni. Myślałam ze znów ja jakaś choroba bierze no ale na szczęscie ząbki. Jeden już się wybił. Mam nadzieje ze dziś w nocy i drugi bo rano gorączki juz nie miała. Z dolnymi było to samo - też gorączka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> właśnie czytam o Natalce ... które zęby jej wychodzą..??? i znowu bidulka ma teperaure... u mnie są teściowie cały weekend.. jadą dzisiaj... musimy na jakiś spacer skoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Górne jedynki. Wczoraj juz dziąsło miala przebite. Dzisiaj obadam jak wróce do domu. Z tą temperaturą mamy przekichane po nurofenie miała cały czas 38,5. Na szczęcie rano było wszytko ok, wiec myśle ze sie juz przebiły. Nie płakała tym razem ale chyba dlatego ze była na nurofenie. A spacer koniecznie :) Dostałam pozostałe filmiki :) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Mam na imię Monika mam prawie 8 miesięczną córeczkę Oliwię, która jest największym szczęściem jakie mnie spotkało i mieszkam w Krakowie. Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie się do was przyłącze. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moniczka :) no jasne że sie przyłącz z której części krakowa jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Bronowic. 10 minut do rynku, niedaleko park Jordana, Błonia. mam nadzieję, że kojarzycie?? Ale widzę że mało się tutaj dzieje. Mam nadzieję że to dlatego że wszystkie mamy są na spacerkach ze swoimi pocoechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×