Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ariaska

jak leczyc przeziębiebie podczas ciąży?

Polecane posty

Jestem w 5 tygodniu ciazy i złapało mnie jakies przeziebienie, boli mnie głowa, mam podwyższoną temperaturę i boli mnie gardło. Czy moge stosowac jakies leki, bez szkody dla maleństwa? Słyszałam kiedys, że mozna brać panadol, a co z garłem, czy cholinex moze byc? Chwilowo pije wode z cytrunę i miodem i jem grzanki z czosnkiem, ale nie wiem czy to wystarczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoinformowane
Panadol???Pierwsze słysze .Raczej sam paracetamol.Co do gardła to tymianek i podbiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oscilloccocillum - homeopatyczne granulki do ssania Jeśli przeziębienie mocne to antybiotyk bioparox - działa miejscowo więc jest bezpieczny dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębienie jest najczęściej powodowane przez wirusy, więc bioparox na niewiele się zda. Ja tez złapałam bakcyla, i póki co stosuję miodek, cytrynkę, imbir, czosnek i combo, czyli mleko na ciepło z masłem i miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie jeszcze Tymsal-na gardło i kaszel-taki spray, ponoc można tez (ja stosowałam) Tantum Verde w sprayu i syrop Drosetux;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam brac effelargan na goraczke tez ponoc nie szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panadol to przecież
tylko nazwa leku, który składa się w 100% z paracetamolu, podobnie jak apap i wiele innych... :O oczywiście, ze można go stosować, byle z umiarem - natomiast nie rozumiem, jak mozna polecac komus antybiotyki, od tego chyba jest lekarz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzuce do tego - polecane przez lekarza: do nosa - płukanie wodą z solą morską lub solą fizjologiczną na gardło dostałam bioparox, podbiał z tymiankiem i wszystkie mozliwe płukania ziołowe przeciwgoraczkowo paracetamol lub apap (bo to to samo) i jeszcze rutinoscorbin oczywiscie cytryna, iód, malina i lipa jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labella_labella
Bez obaw mozna brac wszytskie leki homeopatyczne, ale i tak nalezy sie skonsultowac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga dziewczyny! jezeli chcecie uzyc jakiegos leku heomopatycznego na bol gardla musicie sprawdzic ich sklad jezeli skladniekiem jest beladonna odposcie sobie bo przeciez to trucizna wam niezaszkodzi ale wasza fasolka moze na tym ucierpiec!!! mnie tez cos zaczyna lamac ale bede dzielnie pila cieple mleko z czosnkiem i miodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram , że Bioparox jest bardzo dobry. Jednak to ostateczność jezeli nie pomogą naturalne sposoby czy homeopatia. Oczywiście jest to antybiotyk i tylko na recepte. Mnie tylko on wyleczył z przeziębienia jak byłam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasoma
No właśnie!Moja mama(wiem to głupie)ma 12 tydzieć ciąży i jest przeziębiona! H E L P ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepetti ty lepeij nie doradzaj
:O na przeziebienie antybiotyk?! antybiotyk zwalcza bakterie! na wirusy jest zupelnie nieskuteczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Prenalen Syrop na pewno Ci nie zaszkodzi, bo jest dla kobiet w ciąży a przeziębienie na pewno wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebiona
tymianek i podbial jest nie wskazany wciazy natomiast na gardlo polecam isla w ulootce jest informacja o braku przeciwwskazan w ciazy na przeziebienie dobry jest wyciag z czarnego bzu i najlepiej isc do apteki oni tam doradza mi doradzili syrop prenalen dla kobiet w ciazy na przeziebienie a i na gardlo nie wolno tez szalwi uzywac w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
ja nie brałam żadnych leków jak sie przeziębiłam w ciąży. Na ból głowy wcierałam sobie amol w skronie, a na katar, gardło i inne przeziębieniowe dolegliowści piłam 3 razy w ciągu dnia ciepłe mleko z miodem i czosnkiem i przeszło w 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propolki, septolete na gardło, herbata z sokiem cytryny miodu maliny, I domowe sposoby wszystkie znane przez babcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×