Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana..........

ZWIAZKI POLEK Z OBCOKRAJOWCAMI..

Polecane posty

Gość SiSlEy
moj maz jest Kanadolem. nie chodzi o narodowsc ale to co czy jest nam dobrze, czy czujemy sie szczesliwe, czy nasz facet/maz traktuje nas z szacunkiem, nie narzuca nam niczego wbrew naszej woli, czy jest opiekunczy itd itp. Facet moze byc nawet z Marsa ;) ale jesli jest nam dobrze to czemu nie? pozdrawiam Wszystkie dziewczyny szczesliwe zakochane w obcokrajowcach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jest amerykaninem...jeszcze tylko 3 tygodnie i go wreszcie zobacze...bylam wczesniej z Polakami i facetem innej narodowości ale dopiero przy nim jestem naprawde szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza_iskra
Moi rodzice, jak sie dowiedzieli, ze jestem z Pakolem, to zalamali rece.. Dopoki go nie poznali. Teraz wiedza, ze to normalny gosc. Nawet sie jezyka zaczeli uczyc. Angielskiego, nie urdu :D A on... po polsku tyle co ladna dupa , kocham cie, jak sie masz... Tyle to i ja w urdu juz powiem. Inna kultura zupelnie, ja jestem nim wciaz zafascynowana. Ale nie tak wiecie, dziecinnie zaslepiona :) Chcialabym jechac zobaczyc Pakistan pewnego dnia. To bardzo piekny kraj... Ale na pewno balabym sie uczynic ten krok... Co jest smieszne... Zazwyczaj podobaja sie im blondynki, bo pakistanki sa czarne.. a ja? brunetka i do tego raczej okraglych krztaltow... zadna tam miss... A on? Smiem twierdzic, ze najprzystojnieszy facet u mnie w pracy, podoba sie kobietom... Och musze przestac juz o nim myslec ciagle, gadac i pisac... Bo zwariuje... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona 24
ja w hiszpani z hiszpanem jest suuupppeeerrr!!!!!!!!!!!viva españa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelujaca
i jak hugolina?? ja mam pol rodziny belgow przeszly zwiazekz belgiem a teraz szczesliwe zycie z ukochanym rodakiem z ktortm wszcesniej ukladalm sobie zycie....a o belgu nei beed nic mowic- szkoda slow ale to mwoie o tym co go spotkalam nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdanka28
Mam meza wlocha.miEszkam od 7 lat we wloszem.jestem mam? 3letniej c?reczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja na swojego Belga nie narzekam:Dokazal sie lepszym partnerem od mojego poprzaedniego-czyli polaka Bywalas w Belgii ?? dlugo bylas z Belgiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdanka28
Szukam dziewczyn w podobnej sytuacji.wyszlam za m?z 3 lata temu.m?j m?z jest wlochem tzn urodzil sie tu a 3o lat byl w niemczech.od 2 lat mieszkam kolo milano tzn w BUSTO ARSIZIO i niestety nie znam zadnej polki.mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdanka28
Czekam i czekam.please!czy ktos mieszka w okolicy milano?dokladnie w BUSTO ARSIZIO,legnano,gallarate!nie znam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugues
ja jestem z portugalczykiem. znam wielu ludzi tej narodowosci, nie roznia sie zbytnio kultura od nas, ale ciagle sa dla mnie znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi24
a ja z Albanczykiem, jestesmy malezenstwem od 3 lat jest super:) bylam w Albanii rodzinke ma swietna, kazdego dnia dziekuje za mojego skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugues
znam jednego albanczyka, jest fajnym facetem tylko, niestety, samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugues
znam jednego albanczyka, jest fajnym facetem tylko, niestety, samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugues
znam jednego albanczyka, jest fajnym facetem tylko, niestety, samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z Portugalczykiem...i jestem zafascynowana nim jak i POrtugalia.Chociaz milosc do Portugalii byla pierwsza ;-) Co mam powiedziec...super jest,ale nie dlatego ze jest POrtugalczykiem tylko dlatego ze sie kochamy :-) i to najwaniejsze. A w takim zwiazku dodatkowo trudniej o nude...ile mozna sobie nawzajem dac, nauczyc... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
moj facet jest pol francuzem i pol algierczykiem,jestesmy rok razem i jest swietnie,zwiazek mamy partnerski..przyznam sie,ze nawet czasem mam wyrzuty sumienia,bo jestem strasznie lewa w pracach domowych,gotowac wogole nie umiem,wiec on gotuje i to nie byle co,ale zawsze jakies ciekawe dania,pysznosci,czasem smieje sie,ze ja do niczego wiecej sie nie nadaje poza moja praca w biurze..on zna mnie lepiej niz ja siebie,czyta w moich myslach,wie jaka jestem,co kocham,czego nie cierpie..kochany jest strasznie,zawsze mnie pociesza gdy mam dol,a przez ten rok jak jestesmy razem,on nigdy na nic nie narzekal,zeby mnie nie martwic,skarb nie facet po prostu i wszystkim kobitkom zycze aby poznaly takiego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagucha
ja tez mam chlopca radarowca polaka bardzo go kocham i tez bym go nie zamienila na nikogo innego,co nie ktorzy sa tacy ze karza sprzatac gotowac itp.lezeliby sobie na kanapie pili piwsko i ogladali tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahrika
Jestem z Turkiem , bierzemy slub. Jestesmy para ponad rok, obecnie bedziemy mieszkać w Europie. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez jestem w zwiázku z turkiem, od ponad dwoch lat jestesmy malzenstwem :P pozdrawiam wszytkie zakrecone w zwiazkach z obcokrajowcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempu
a jest jakas mieszana para mieszkajaca na staøe w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagucha moj jest przeciwienstwem tego co piszesz wszytko robi w domu a ja leze do gory brzuchem :P szczesciara ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zauwazylam
ze np wsrod amerykancow jest moda na europejki i oni bardzo sie polek 'czepiaja'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abokinia
jestem z hindusem... :). jest w moim wieku, oczywiscie kocha na zawsze az do konca jest mi z nim dobrze. mam porownanie do polakow i wiem ze nigdy nie czulam sie tak wyjatkowa jak teraz!:) mieszkam w UK, moi rodzice go znaja, za 2 tygodnie poznam jego tate(jego cala rodzina mowi po angielsku wiec nie mamy oproblemow z komunikacja). wspolna przyszlosc ..hmm czemu nie;) napewno nie w Indiach ( to jego slowa) moze w Kanadzie, ale na stare lata Polska ) to juz moj pomuysl) i Zakopane z moim ciapatkiem;) pissmaXpozitif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam obco...
Hej boza iskro.Piszesz ze jestes z pakolem,nie obawiasz sie niczego?dlugo jestescie razem?zawsze sie slyszy ze leca na biale kobiety,ze moga miec kilka zon i itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie świata
Zapraszam na forum Ludzie Świata, forum dotyczy osób ktore znajdują się po za granicami kraju, a takze dlatych ktorzy mieszkaja w Polsce. Zapraszam do wspólnej dyskusji www.ludzieswiata.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×