Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana..........

ZWIAZKI POLEK Z OBCOKRAJOWCAMI..

Polecane posty

Gość a.hysa
a moj jest albanczykiem i jestem szczesliwa mamy 5 miesieczne dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batalia baxis
ja jestem z arabem i.....nie jestem bita, nie usluguje mu i on nie ma 4 zon, bo nie moze....jestem z nim od kilku lat i kazdego dnia jestem bardziej szczesliwa....wkrotce przyjdzie na swiat nasze baby...i dla tego obecnie zyje jak paczek w masle:) ...mam zabronione cokolwiek w domu robic...a szkoda gadac..caly czas opierdzielam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedescaa
A jak dziecko sie urodzi, niekoniecznie od razu, moze po paru latach, facet wyjedzie z nim do rodziny i tyle bedziesz je widziala🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batalia baxis
a czemu mialby uciekac ode mnie z dzieckiem skoro jest mu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinkaaaaa
spotykam sie z albancem i nie wiem czy dobrze robie bo duzo slyszalam o nich zle rzeczty i zaczynam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333333333333333333333333333333
nie sluchaj zlosnic:)) zycze powodzenia i slicznego dzieciatka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olan77
a ja jestem w zwiazku z turkiem,od 5 lat.nie jestem ani bita,ani wykorzystywana,wrecz przeciwnie.robie to na co mam ochote.jakis specjalnych roznic kulturowych miedzy nami nie widze.jestem katoliczka,wszystkie swieta katolicke obchodzimy zawsze razem.jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zwiazek z \"obcokrajowcem\" mial niestety smutny final- jego smierc- mysle, ze jakby nie ten cios losu, bylibysmy razem na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
ja jestem w UK od 6 lat, wyjechalam jak mialam 20 i wczesniej nie mialam chlopaka, mialam do tej pory 3 partnerow Anglikow, z ostatnim planujemy sie pobrac (to ten jedyny!!!) wiec nie mam porownania hehehe od moja siostra jest w Polsce i jest ze swoim chlpakiem od 6 lat, pobieraja sie w sierpniu i on jest wspanialaym czlowiekim, opiekuje sie nie, jest bardzo zaradny i ma dobry charakter, nie pali i nie pije wiec chyba Polacy tacy zli nie sa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter czlowieka nie zalezy od jego nacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1
moj moz pochodzi z Peru, 4 lata razem. kocham go nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznych dzieci sie doczekacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce generalizowac,ale jdnak obcokrajowcy powinni byc ze swoimi kobietami.mialam pare zwiazkow z roznymi mezczyznami z innych krajow( Turek,Anglik,Pakistan,Niemiec,Nigeria) i mimo dobrego charakteru i pogladu na zzycie,roznili sie...na poczatku wydawalo mi sie ze takiego mezczyzne szukalam,ale w normalnym zyciu okazywalo sie ze roznilismi sie w wielu kwestiach i porownywalismy nasze kraje i kultury...chociaz twierdzilam ze ja Polaka nie bede miala,no i po paru latach poznalam Adasia,jestem teraz zareczona i bardzo szczesliwa,nie wyobrazam sobie zycia bez niego,dogadujemy sie we wszystkich kwestiach dotyczacych zycia i wiem ze to moj partner przede wszytkim myslacy w tym samym kierunku.Nie musze juz isc na kompromisy albo myslec czy nie uraze go jesli poprostu mysle inaczej na dany temat niz jego kultura czy tradycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralu
ja jestem juz od 5 lat w zwiazku z Rumunem,mieszkamy w Anglii i niedawno sie zareczylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska01
a moj maz jest z RPA...nie moglam trafic na lepszego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest syryjczykiem i jest naj naj najukochanszym facetem pod sloncem nieche zadnego innego!a w domku dzielimy sie obowiazkami nie usluguje mu nie bije mnie nie zneca sie nademna robie na co mam ochote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnhytrttt
Perki - ja bym sie wstydzila przyznac na twoim miejscu, ze pieprzylas sie z chyba wszystkimi najgorszymi nacjami. Bleeeeeeeee, czarnuch, pakol..... szoda gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppinka80
Ja mam meza Wlocha, jestesmy razem juz 7 lat i jestem z nim baaaaaardzo szczesliwa. Dba o mnie, gotuje mi obiadki, przeprowadzil sie ze mna do innego regionu bo tam dostalam prace. Jezeli sa jakies roznice to dlatego, ze wynikaja z roznic naszych charakterow ale i tak dogadujemy sie super. Nie wyobrazam sobie bycia z nikim innym tylko wlasnie z moim ukochanym Andre. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam faceta obcokrajowca... dokładnie pochodzi z Malawi :) jestesmy ze soba prawie 2 lata jest cudownie :) mieszkamy razem w UK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylek28
Hej, ja jestem z Grekiem od 9 lat, a od 7 jestesmy malzenstwem... Mamy dwojke wspanialych urwisow i mieszkamy w Niemczech :) Pozdrawiam was wszystkich, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiw
ja wam powiem tak..od dwoch lat nie spotkalam sie z zadnym polakiem..i wcale nie zaluje..ja spotykalam sie glownie z afrykanczykami mieszkajacymi juz w europie a teraz znalazlam tego jedynego ktory jest z [pochodzenia nigeryjczykiem a mieszkajacym w norwegii..\dzis wlasnie wylatuje w odwiedziny a za nie dlugo sie postanowilismy ze tam zmieszkamy:)slub odbedzie sie w polsce ale imrezke w nigerii tez bedziemy mieli:P i nawet jesli nie wszyscy obcokrajowcy czy polacy nie sa idealni to nie powinnismy ich obrazac bo moze sie to obrocic rowniez w druga strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
z bulgarem od 2 lat razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rising sun
ja jestem z Irlandczykiem i jest cudownie:) mamy czasem problemy z dogadywaniem sie, coz niestety tak bywa, ale wprowadzilismy program " nowe slowo kazdego dnia" wiec jakos daje rade;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunaK
ja mialam polaka i wielkie trudnosci z dogadaniem sie :), teraz jestem z anglikiem i jest ok. Naleze do tych osob ktore niestety nie wierza w milosc do jednego faceta przez cale zycie, owszem szacunek , jak najbardziej, nie wiem czy wogole umiem kochac, ale zwiazek mamy udany, rozumiemy sie, uzupelniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczek gnojaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiiiiiiiii
Tak zachwalano mi Brazylijczykow-i owszem te pary co znam sa szczesliwe,natomiast ci wolni traktuja zycie na zasadzie ,,czy moge prosic do tanca?-na tej samej zasadzie czy pojdziemy do lozka?-po 15 min znajomosci,przyznam ze bylam zdegustowana,a oni bardzo zdziwieni,ze jak to nie podobam ci sie??,no to o co chodzi.??? Do tego sa strasznie namolni,wiec ogolnie jako koledzy i znajomi OK-ale bron Boze nie zadne konfiguracje damsko meskie(do tego strasznie klamia (ze sa wolni),i zdradzaja zony i dziewczyny bez zmruzenia oka) Wiec dziewczyna o romantycznej duszy i temperamencie najczesciej moze obudzic sie z reka w nocniku...cale szczescie mnie sie to nie przytrafilo,bo nie lece na faceta poki go dobrze nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam meza Anglika poznanego w Polsce, jestesmy razem prawie 8 lat a w sierpniu bedzie nasza pierwsza roznica slubu :) Wczesniej bylam w kilku zwiazkach z Polakami i tez bylo fajnie, w koncu jesli by byli tacy beznadziejni to musialabym byc idiotka zeby sie z nimi zadawac :) Moj maz jest fajniutki i bym go na nikogo nie zamienila :) A co do polskich chlopakow - to znam wielu bardzo bardzo fajnych :) tak samo jak Anglikow. W kazdym kraju fa fajni i niefajni ludzie wiec po co uogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham was
lubie czasami poczytac wasze babskie rozmowki... Ale zastanawiacie sie dlaczego my nie z kobietami innej nacji otoz dlatego ze jest was duzo wiecej niz nas i mamy w czym przebierac a ze nie dla kazdej starczy to inna sprawa W kazdej nacji sa dupki itp ale ci fajniejsi juz zajeci i musicie szukac szczescia gdzie indziej i zycze powodzenia ps. jak bedziemy tak sie mieszac to niedlugo same Polaki beda na swiecie hehehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak rozumiem...
ty \'kocham was\' jestes ten z tych fajniejszych? :O No to ja dziekuje, juz twoja wypowiedz duzo mowi o tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham was
oooj tam czepiasz sie:P poprostu myslicie ze jestescie the best a ja chce tylko was uswiadomic ze wiekszosc dziewczyn i tak woli polskich facetow. Przecietny facet ma swoja kobiete i to wlasnie ładną polke:P Czytam czasami posty typu ze obcokrajowcy sa lepsi od nas itp a to nie prawda>>>kazda polka woli fajnego polaka od fajnego obcego a ze nas chlopakow mniej to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×