Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tequilka22

wrzody czy nerwica żołądka????

Polecane posty

Gość helga42
Mówi się o chorobie wrzodowej jako chorobie dorosłych ale ostatnio wśród znajomych słyszałam, że ich nastoletnie dzieci też mają podejrzenie ;( też zależy od stopnia z tego co słyszałam i czytałam np tu http://www.no-spa.pl/bole-zoladka/czym-jest-choroba-wrzodowa czasem pomoże zwykła NO-SPA ale są przypadki, że i w szpitalu lądują ;( no ale teraz stresujący i nieregularny tryb życia i nasze organizmy radzą sobie coraz gorzej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co radze osobom cierpiącym na takie problemy-lepiej nie czytac neta :) u mnie lekarz rodzinny podejrzewal raka zoladka lub przelyku??? Na podstawie chyba koloru oczu. Przez miesiac katowalam sie złymi myślami. Przeczytałam cały "internet" i bylo coraz gorzej. Zwijałam sie z bólu zołądka. Non stop ulewanie odbijanie itd. Dzis wrocilam z gastroskopii i gówno mi wyszlo. Lekki stan zapalny i zarzucanie żółci. Nawet nadzerki ktore jeszcze 2 lata temu mialam zniknely. Te g****a na internecie to najbardziej chore wkręty. Piszą o koledze kolegi bliskiego kuzyna ze cos tam z rakiem mial i sieją ferment jakich mało. Dlatego w internecie zamiast normalnych informacji mozna znalezc mase p********ia i nawkręcać sobie samych zlych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam biegunkę od 2 dni sram wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie wiedzieć co wam dolega to powinnaś wykonać badanie gastroskopii. Od siebie mogę wam polecić placówkę www.skopia.pl we Wrocławiu. Zajmują się wykonywaniem badań dróg oddechowych i układu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytotec
Sprzedam lek na wrzody Cytotec sprowadzony z Włoch. Opakowanie 50 sztuk za 500 zł. Wysyłam zdjęcia na adres email. Kontakt: sprzedam-cytotec@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytotec
kopiując adres email proszę usunąć odstępy pomiędzy znakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można to stwierdzić dopiero po gastroskopii, dlatego nie zwlekaj, żeby nie pogorszyć swojego stanu i zrób sobie to badanie nawet prywatnie. Ja miałam robione w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim 57B w Warszawie i gorąco polecam. Dostałam dokładny opis, a i samo badanie przebiegło w miłej atmosferze ;) Zostawiam Ci link do strony https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Fast Caps. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Fast w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×