Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Gość Sexy Dormibar
Dormibar@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieludzka.........
mam prawo wyrazac swoje zdanie a to ze krew i martwe glupie bachory mnie nieruszaja to moja sprawa niecierpie dzieci i ich smierc nierobi na mnie wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_laska
po co utrzymywac ciaze jak i tak po porodzie zatluke bahora tasakiem :D albo sie pozygam ze mialam takie paskudztwo w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzw.\"aborcji\"--calkowicie nie,nawet gdy ciaza jest spowodowana gwaltem,czy dziecko ma sie urodzic chore itp.Znacie takie przyslowie:kowal zawinil-powiesili cygana?Jezeli kobieta nosi w sobie owoc gwaltu,to zawsze moze dziecko oddac do adopcji po urodzeniu, a nie zabijac!!.Nie zapominajcie,ze to jest tez jej dziecko.Poczytajcie sobie ile bylo przypadkow gdy lekarze twierdzili ze dziecko urodzi sie chore,lub ze matka bedzie miala problemy zdrowotne podczas porodu,a stalo sie calkowicie inaczej.Dzieci nienarodzone sa istotami najbardziej bezbronnymi ze wszystkich ludzi i dlatego powinny sie cieszyc szczegolna ochrona prawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angieq--no taaak,oczywiscie-embrion nie jest dzieckiem,ani czlowiekiem,a Twoim zdaniem czym jest?-jest koniem?a moze krowa?Chcialbym,zebys mi odpowiedziala-czym jest wg.Ciebie poczete dziecko? Nie rozumiem jak mozna cos takiego napisac. A jeszcze a propos tzw.\"aborcji\"-do was-kobiety-poczytajcie sobie o syndromie poaborcyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yago
A ty poczytaj sobie ile kobiet zgwałconych w Jugosławii , tych które zaszły w ciązę, popełniło samobójstwo i nie pierdol mi tu o jakims syndromie - bo wolałabym sie zabić niż zyć ze swiadomoscią zektoś mnie tak skrzywdził. Kobiety to nie gruszki na drzewie, nie zyją w prózni - maja męzów , własne dzieci --------->Tobie się wydaje, ze kobieta nie ma głowy chyba - ciąza po gwałcie to coś porównowalnego z codziennym gwałtem. Gówno o tym wiesz, bo jesteś facetem - wy wszystko gówno wiecie o ciązy , ale mądrzycie sie za poł gatunku ludzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieq
DO yago wedlug mnie jest to kawalek tkanki ktory kiedys w przyszlosci moze stac sie czlowiekiem ale jeszcze niemysmli i zbyt wiele nieczuje a napewno niema uczuc ! wiec tak jak wyrzucam corano smieci tak samo moge wyrzucic to cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieq
popieram kolmezanke nad moim poprzednim postem! jak ktos cie zgwalci to patrzac na siebire i swoj powiekszjacy sie brzuch masz uczucie jakby ktos cie znowu gwlalcil wspomnienia powracaja a gdy dziecko sie urodzi niemorzesz na nie patrzec bo widzisz w nim tego zwyrodnialca i obraz tamtej tragedi. lepiej jest usunac dziecko niz odzcuwac codzienny bol i widziec jak od nowa to przezywasz a faceci mysla ze to tak od juz sobie zaponisz i pokochasz tego dzieciaka! wy poprostu nierozumiecie ze ten bol ktory odczujesz po usunieciu ciazy niemoze sie rownac z bolem codzinnej tragedi jaka jest gwalt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×