Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

jak o mnie chodzi to jezi miał bym do wyboru : 1 smierć przez wyskrobanie z łona matki 2 a dom dziecka przy odrobinie szczęścia rodzinny dom dziecka \' to wole to drugie, wtedy mam szanse przeżyć swoje życie , coś zrobić na tym świecie , być kimś , a nie tylko kupą matrwej tkanki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provocattion
jestm za tym, żeby nie zmieniać obecnych zapisów w konstytucji i już! a w ogóle po co te gadające głowy wciąz tylko o aborcji?!? nalżałoby pogadać o antykoncepcji, wtedy nie byłoby problemu! no bo kto zachodzi w niechciane ciąże?? nastolatki, co to myślą "mnie sie nie przytrafi ciąża", ciemne babki co nie kojarzą seksu z zajściem i coniektóre frywolne... chociaz te są akurat jakieś niezachodzące najczęściej ;) przerażające, że tak niewiele kobiet w ogóle się zabezpiecza... ale to inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
Jak kobieta nie chce zajśc w ciążę to niech na to nie pozwala, albo facetowi prezerwatywe założy...jak sam o tym nie pomyśli...to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken widac ze nigdy w zyciu
nie byłes w DD :O idz popracuj jako wolontariusz w DD a potem wypowiedz sie, bo nie masz pojecia co piszesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
Nala, wez se takiego co myśli...albo się nie pieprz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam podobnie....faceci maja duzo do powiedzenia w kwesti która dotyczy ich w mniejszym stopniu. Uważam że powinno zrobic sie referendum i to tylko wśród kobiet których to dotyczy. dlaczego? a dlatego że panowie często biorą nogi za pas....a kobieta martwi sie byt dziecka. a za niepłacenie alimentów powinno ucinać sie siusiaka/ za brak odpowiedzialności za własne czyny/ albo chociaż wsadzać do więzienia...ciekawe co wtedy by panowie by sądzili na temat aborcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka
Aborcji mowie zdecydowane NIE!!! Dlatego wlasnie uwazam, ze powinna byc dozwolona w kazdym przypadku, inaczej mowiac - na zyczenie kobiety. Jesli przerywanie ciazy bedzie prawnie dozwolone, trzeba bedzie rowniez wprowadzic zmiany w edukacji seksualnej, czyli w tym, co dzisiaj wlasciwie nie istnieje (--> patrz forum "Antykoncepcja" i miliony topikow "czy jestem w ciazy? czy moglo dojsc do zaplodnienia przez spodnie i majtki?" i wiele innych..). jesli aborcji zabronia zupelnie, liczba zabiegow ani nie spadnie, ani nie wzrosnie w stosunku do liczby zabiegow dzisiaj. to jest bardzo proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken - akurat priorytety zyciowe dzieci z domow dziecka sa, patrzac realnie, dalekie od \'byc kims\', i \'cos zrobic na tym swiecie\' :) no moze pan wisniewski :D to tylko taka dygrasja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać nie wiesz jak wygaldało moje życie :-O nie był to spacerek oj nie jak wieku 16 lat widziałem wiecj niż nie jeden żołnierz w misji pokojowej w Jugosławi , zresztą podejmowałem już dożo poważniejsze decyzje niż nie jedno z was kiedykolwiek bedzie miało nieprzyjemnośc podjać a w domu dziecka pracowało moja ex-dziewczyna a ja czasmi z nią , wiec znam sytuacje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieć idz powiedz ty dzieckiom że lepiej by było dla nich żeby je wyskrobali jako płód i w tej chwili byli bym tylko marnym pyłem, co i tak jest nie uniknione :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nikt nie podjął dyskusji na temat karania ojców...którzy nie wywiązują sie z obowiązków wobec dzieci moze to jest jakis sposób? co kobiety? jasne....łatwo jest oceniać i zmuszać kogoś tylko nie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
Nie wszyscy mężczyzni biorą nogi za pas. W 1 ciążę zaszłam przed ślubem, mój chłopak był jednak dojrzały, nie zwiał, wzięliśmy ślub i już mamy 2 dzieci. Ale to chyba kobieta decyduje się na mężczyznę, jak jest debilem niedojrzałym emocjonalnie i nieodpowiedzialnym, to poco ryzykuje zajście w ciążę!!! I zgadzam się, że o antykoncepcji powinno się mówic więcej w szkołach, wtedy nie byłoby problemu aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie jestem za aborcja
na zyczenie, ale mimo wszystko sklniam sie ku mysleniu "moj brzuch moja sprawa", ale na pe2wno uwazam ze aborcja powinna byc dozwolona w przypadku gwaltu i uposledzenia powaznego plodu. ale zeby takie zero jak Suski i cala reszta tej bandy wypowidala sie w tym temacie i miala decydowac?????? plus mohery???? to jakis chory film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie juken....dopada Cię teraz jakiś zbir...gwałci a Ty masz wychować dziecko które zawsze będzie Ci to przypominać...fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proabortion11
W sumie to co Was obchodzi czy mamy zakaz aborcji czy nie?? Jak kboeta bedzie chciala usunac ciaze, to ja usunie za granica albo u dobrego lekarza. Znaczna czesc szanowanych ginekologow wykonuje takie zabiegi. Takze po co sie ekscytowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet jest normalny to nie weźmie nog za pas , tylko stworzy normana troszeczkę przyspieszoną rodzine bo jeżli już wchodzimy na te tematy to czemu baby zawsze sypiają z nieodpowiedzialnymi debilami, chyba same na siłe chcą sobie zrobić krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarita przeczytaj 1 stronę topiku i moje zdanie w sprawie dziecko z gwału :-O i proszę więcej rozumu mniej bulwersującji :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCY
ale przecież można dziecko zostawi po porodzie w szpitalu...to chyba lepsze niż zabijanie Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi powiedzieć po co ta dyskusja? lekarze są zbyt pazerni by zrezygnować z takiej kasy...oni sie z tego śmieją nie rozumiesz tego? czy słyszysz że aborcja istnieje...tylko za odpowiednią kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla naszych parlamentarzystów to jest dobra karta przetargowa by wkupić sie tam gdzie trzeba? nie muszę mówić gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to czysta utopijjna teoria bo jak mówisz life is brutal a lekarze jeszcze bardziej , i ustawa nie ustawa , nie winni będą skrobani czy tego chcą czy nie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym niedorobionym mikrusom z rządu to nie grozi....bo kto by chciał rozmnażać takie coś. nie gadam z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe....*
MORDERCY a rodziłaś już dziecko? Bo swoje rodziłam 24 godziny!!! ale to było dziecko chciane i dla niego mogłam to znieść, dla dziecka gwałcicela na pewno nie. I nikt by mnie zmusił do rodzenia takiego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś nigdy nie znalazł sie w takiej sytuacji Juken to zostawia ślad na całe życie w psychice kobiety.....ale czasami nie maja innego wyjścia bo gość okazał sie zwykłym fiutem. na moje szczęście wiem tylko z opowieści....nigdy nie miałam takiego problemu. Dzieci mam tyle ile chciałam.....i potrafie korzystać z zabezpieczeń....ale też wybrałam w życiu właściwego człowieka na ojca moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Juken nie kumam, po grzyba sie wypowiadasz w temacie, który cie nie dotyczy. Masz zamiar rodzić, czy jak?Najbardziej wkurzajace są głosy obcych, postronnych facetów w sprawie aborcji. Takie me zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×