Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Gość ale to FACECI w tym kraju
narzucają nam,że mamy rodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcialam
mial 16 tyg,ale nie chciał ze mną zostac.Teraz stawiam mu światelko na nieistniejącym grobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcialam-->przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz P. że to też sprawa faceta co sie dzieje z jego dzieckiem:-O miałem nieprzyjemność widzieć sytuajce gdzie para wpadała i on chciał to dziecko wychować a ona je usunąć, jak pomyślała tak zrobiła, a teraz już nie są razem, on założył rodzinę z inna a ona siedzi w Tworkach:-O ] wiec to chyba mnie dotyczy nie??? wkurzają mnie baby które myślą tylko o sobie, okres wasz problem , ok ale ciąża to NASZ \"problem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie usuwac
tylko sie zabezpieczac. lepszy dostep do antykoncepcji, nie bzykanie sie z byle kim, minimum ostroznosci i juz nie bedzie problemu. co do gwaltu, kazirodztwa, zagrozenia zycia matki badz dziecka to decyzja nalezy do kobiety. ale w pozostalych sytuacjach: widzialy galy co robily i jakie sa konsekwencje. a rzad zamiast robic z kobiet inkubatory niech nie daje jalmuznej marnego jednorazowego tysiaka tylko zapewni warunki bytu w tym chorym kraju. rowne szansy pracy, warunki mieszkaniowe, przedszkola tak jak we francji. i bedzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za aborcja....kobieta ma prawo do wyboru w swym zyciu....moja dupa i moj problem ...mam dwie corki ..wiec jesli bym zaszla w trzecia ciaze powaznie zastanowilabym sie czy urodzic...chodzi tu o wzgledy materialne ( bo trzeba zapewnic dziecku godziwe warunki rozwoju i zycia) zdrowotne(mam 36 lat) wiec jakies tam problemy z donoszeniem mogly by byc...wygodnictwo ...no i oczywiscie akceptacja od strony tatusia...on tez ma prawo wyboru....no tyle co chcialabym przekazac...dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie usuwac
a antykoncepcji nie laska stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken--> prawda jest taka, że nie piszesz teraz o konkretnej sytuacji, tylko ogolnie, wypowiadasz sie na temat losu obcych Ci kobiet i probujesz miec wpływ na to, co zrobią ze swoją ciążą. To jest nie fair, bo co cie do diabla obchodzi jakas Ixinska i to co zrobi, jak zajdzie w ciąże? Dasz jej na mleko dla dziecka? A jak odda do DD, to wspomożesz swoimi przychodami te placówki? Zesrasz sie, a tego nie zrobisz, wiec odsyłam Twoje idealistyczne biadurzenie do lamusa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje z powodzeniem...ale zaden srodek nie daje 100% pewnosci ...wiec zostawiam dla siebie te furtke..po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zabijamuy dalej chooj tam z emeryturami, chooj z przyrostem, chooj i przekazywaniem genów, ważne aby nam było wygodnie, tak mie to obchodzi jak ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie masz na mleko to wyciągaj wcześniej :-O a nie leć do lekarza sie skrobać po to jest mózg aby myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty pitolisz. zobacz, jaka jest sytuacja. Aborcja jest teoretycznie zabroniona, wychowanie sexualne w szkolach praktycznie nie istnieje, czyli powinnismy liczyc na duza ilosc przypadkowych ciąż i wynikających z tego przypadkowych noworodków, co by skutkowalo wiekszym przyrostem.....No i co? I jajco! Myslisz, ze calkowity zakaz aborcji cos zmieni?:o Zresztą mnie akurat malo obchodzi, ze za 100 lat 1/2 spoleczenstwa bedzie w wieku emerytalnym, bo pewnie ja juz nie bede chodzila po tym swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken a jak nie masz na mleko to wyciągaj wcześniej a nie leć do lekarza sie skrobaćpo to jest mózg aby myśleć A wiesz co to peknieta guma np.? Ja bym byla w ciąży prawie przez taką sytuacje, a w obecnej chwili na kant doopy nie byloby mi to potrzebne i nie dalabym rady wszystkiego pogodzić. Nie bedzie mi rujnowala zycia peknieta guma, dlatego chce miec prawo podjac decyzje, za ktora ja bede moralnie odpowiadac pzed sama sobą, a nie zeby jakis moher zadecydowal, co mam robic ze swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasgas
rozwalają ,nie osoby które usunełyby ciąże z powodu trudnej sytuacji materialnej :o jeśli się chce to praca zawsze się znajdzie mając dwie ręce i dwie nogi można chociażby sprzatać jeśli bardziej zaradnym życiowo się nie jest. xaxaxa Twoja wypowiedz o kobiecie jako inkubatorze też mnie rozwaliła:o wnioskuję, ze uważasz się za worek na spermę. Gratuluję wysokiej samooceny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam już troje dzieci i
nie urodziłabym 4 dziecka-bo troje juz mam ,ale jak zaszłam w ciążę z trzecim też tak mówiłam ,byłam umówiona na zabieg gdyby lekarz chciał to zrobic na miejscu to byłoby powszystkim ,ale że kazał mi prayjść za 2 tygodnie to zmieniliśmy zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, i zeby nie było juken...ja bym na 90% nie usunela tak czy owak, ale ktos inny na moim miejscu....niech se robi co chce, malo mnie to interesi, dlatego prawu do aborcji mówie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wiesz o czym ja do ciebie pisze , kobieto??? Jak ktoś jest dzieciakiem to jego sprawa:-O decydujesz sie na sex= bierzesz na siebie odpowiedzialność :-O taki styl życia teraz, przyjemniość bez konsekwencji a twoją sytuacje znam i nie będę sie wypowiadał bo mam zakaz mówie o kimś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byś usunęła bo tak jak byś w pizdu rzuciła swoją karierę :-O jesteś tak mocna psychicznie jak zapałka :-O ile czasu by minęło zanim byś sie załamała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys sie bzykał, to bys inaczej gadał.....A juz zupelnie inaczej bys gadal, jakbys wpadl z dziewczyną, z ktora nie chcesz sie wiazac na cale zycie.....Teraz mi powiesz, ze wzialbys pelna odpowiedzialnosc, ale jakby bylo naprawde, to niewiadomo......Gdybasz Ty, gdybam ja. A: \' tylko wiemy o sobie, ile nas sprawdzono\'.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak: Jesteśmy jednymi z nielicznych ssaków na ziemi, które mają bardzo szerokie pole rozmnażania. Nasze dzieci rodzą się w można uznać \"dobrych warunkach\", bo ani nie napada je drapieżnik, który ma zamiar je pożreć, w zimie nie zamarza na polu i PRZEWAŻNIE jest kochane przez matkę. Jesteśmy także jedynymi zwierzętami, które stosują środki antykoncepcyjne i dokonują aborcji. U zwierząt \"aborcja\" a raczej zabijanie dzieci przez matki PO porodzie zdarza się tylko, jeśli jest duże zagrożenie ich życia, matka jest w szoku, lub dziecko jest chore i bez szans przeżycia. Każde z tych zwierząt wie, że po to KOPULUJĄ, aby się ROZMNAŻAĆ. Więc drodzy ludzie, seks po to został z góry \"zaplanowany\", abyśmy mogli po biologicznemu PRZEDŁUŻAĆ GATUNEK. Prócz tego jesteśmy najinteligentniejszymi ( w co śmiem wątpić ) ssakami na ziemi, dlatego potrafimy logicznie myśleć. I możemy PLANOWAĆ, zastanawiać się i MYŚLEĆ, MYŚLEĆ, MYŚLEĆ! Jeśli nie chcecie mieć dzieci - zabezpieczajcie się. Mamy XXI wiek, a środków jest tyle, że naprawdę ciąża to nieuwaga, przypadek, nieszczęście lub ogromny cud. A jeśli wpadniecie - nie zabijajcie! Wbijcie sobie do głowy SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbijcie sobie do głowy SEKS=CIĄŻA, czy wam się to podoba, czy nie. Nie za każdym razem, ale to jest PRAWDOPODOBIEŃSTWO. Nie napychajcie podziemnym lekarzom kieszeni ogromną kasą, którą moglibyście zainwestować w co innego. Nie możecie także \"zwykłego\" lekarza zmusić do aborcji. Nie można prawnie zmuszać do zabójstwa. (ucięło mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wzioł bym bo z byle kim sie nie wiąże i niemjestem palnatem który bzyka laske a potem mówi od widziea, i tak sprawdziłem to :-O Aborcja jest jak zabijanie człowieka, tylko nieliczni sobie z tym radzą :-O I uwierz widok kogoś kogo zabiłeś nie jest przyjmnościa :-O a pomyśl ze będzie cie ta myśl prześladować zawsze i do końca życia :-O ile wytrzymasz??? zanim cie wezmą na proszki a potem zamkna pod klucz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielisz, jakbys z sosny spadł na glebe:o A czy ja pisze, ze bzykam sie, bo wiem, ze jak wpadne to se usune i po sprawie? Chcialam ci tylko pokazac, ze jestes facetem, nie Ty chodzisz 9 mcy z brzuchem, nie Ty masz szanse na wpanialy 24 godzinny porod posladkowy etc, etc. Zostaw ta sprawe kobietom. Ja uwazam, ze takie prawo jak TAK lub NIE dla aborcji powinno byc ustanowione w drodze referendum, w ktorym udzial brałyby tylko babole. Wam, kutongom nic do tego.Conajwyzej mozecie Waszym kobitom powybijac zeby, gdyby zaszly w ciaze i wpadly na genialny pomysl usuniecia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ględzisz jak niedoruchna małpa zrobił bachora to ma prawo o nim decydować i tyle nie każdy sra w majty niektórzy umieją sobie z tym poradzić z tym że bede rodzicami choć tego nie palnowali jak by baba usuneła mi dziecko bez mojej zgody to bym ją zajebał :-O kurwa w zyciu bym nie pozwolił aby ktoś zabił mojego potomka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,poczytalam,i zwatpilam:(:(:( Zwatpilam w ludzi....mozecie wytlumaczyc jak to jest,ze najpierw kobieta rozklada nogi,a potem lament!!!CIAZA!!!!TRAGEDIA!! Ci ktorzy sa za aborcja podaja smieszne argumenty. 1.Lekarze ginekolodzy bardz bardzo rzadko wybieraja pomiedzy zyciem matki i dziecka,mamy teraz zaawansowany poziom w meycynie,mozna uratowac i mamusie i dzidziusia 2.kobieta zostala zgwałcoanawiec dlaczego dziecko ma poniesc kare??dlaczego kara smierci jest wydana na ta kruszynke a nie na tego padalca ktory zgwalcil???kobieta moze urodzic dziecko i odda do adopcji,dzieci z jasna sytuacja prawna bardzo szybko trafiaja do rodzin adopcyjnych. 3.matka ma zla sytuacje materialna???urodz kobieta dziecko i papa,wiecej sie nie spotkacie,dziecko bedzie miala zycie rodzine i milosc ktorej potrzebuje najbardziej,na mleko mozna skombinowac.ubranka mozna dostac z opieki spolecznej,od ksiedza w miejscowej parafi,od sasiada,kolezanki itd itp Poprostu smieszne sa te argumenty,lepiej zabic ,powyrywac rece nogi amiazdzyc glowe takiemu malenstwu...a nie lepiej podarowac mu zycie???ZYCIE najwieksza wartosc!!!!zal mi tych ludzi ktorzy sa za aborcja,poniwaz ich argumentacja wskazuje na brak wiedzy podstawowej,dziecko w wieku 21 dni ma bijace serduszko,i tworzy sie mozg,krew juz krazy,zaczynaja sie ksztaltowac zakonczenia nerwowe itd.to nie jest komorka:)to czlowiek,dziwi mnie ze najpierw dziewczyna idzie sie pier********ic a potem zabija wlasnego synka lub corke,bo jej plany psuje....to jest chore.spadam z tego chorego forum,tym ktore zabily swoje dzieci zycze wyrzutoe sumienia do konca zucia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak - apropo tych złych sytuacji materialnych ( bo mi przypomniałaś ;) ) to uwierzcie mi, kobiety które mają bardzo mało pieniędzy przeważnie nawet NIE MYŚLĄ o aborcji. Dla nich dziecko to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocialm jeszcze zeby dopisac kilka slow. Facet jest ojcem dziecka i ma prawo decydowac o nim,jesli facet chce wychowac dziecko a matka woli zabic.dlaczego matka nie urodzi,nie zrezknie sie praw i odda dziecko ojcu???NIE po co????lepiej z dziecka mokra plame zrobic,polamac kosci i do kosza...co za narod!!!!zwierzeta sa madrzejsze od ludzi!! Ktos wczesniej(jakis niedouczony gamon)napisal ze nie mozna zabic czego co nie ma mozgu...a wyobraz sobie ze ma,i to bardzo wczesnie ok 21 dzien ciazy,wtedy przewaznie kobieta niewie ze jest w ciazy!!!!w wieku 10-11 tygodni,maluszek porusza sie w macicy,ale te ruchy sa jeszcze nie odczuwalne przez matke bo dziecko jest za malutkie.Papiez walczyl o zycie,a byl codownym czlowiekiem,sam wychowal sie w ciezkich warunkach,wojna,strach,glod,bieda.....gdyby jego matka pomyslala ze nie stac ja na dziecko???nigdy nie poznalibysmy tak wspanialego czlowieka,on zmienil swiat,dal nadzieje!!!!wielu juz penie wspanialych i madrych ludzi zginelo,zostali zabici przez wlasne matki,nie zdazyli sie urodzic,nie poznali swiata,nie widzieli nieba,slonca rzeki.....smutne to jest bardzo.moze zamiast pisac bzdury na forum,zastanowcie sie,co jest wazniejsze???? kariera?? wygoda??brak obowiazku??pieniadze?? czy zycie malenkiego bezbronnego czlowiczka.Okrutne jest to ze jedyna osoba na ktora moze liczyc taka kruszynka,jest jego matka,ale ta matka wydaje na swoja coreczke lub synka wyrok ,KARA SMIERCI POPRZEZ WYRWANIE NOG,RAK,ZMIAZDZENIE GLOWKI,LUB POPRZEZ OTRUCIE ROZTWOREM SOLI!!!! kobiety opanujcie sie nie tedy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już tu nie zaglądac....ale musiałam. Normalnie czytając to szystko odnoszę wrażenie że faceci na tym świecie to chodzące ideały zatroskane o swoich potomków....szkoda że życie pokazuje inaczej. Juken nigdy nie będziesz np. kobietą.......bezbronną istotą którą mąż bierze sobie do łóżka kiedy chce i zaspakaja własne ządze mając gdzieś fakt że z tego może być kolejny jego genialny potomek... wiem jaskrawy to przykład...ale takich lub podobnych mało udanych związków nadal jest w naszym kraju sporo....i nie mów mi że z takiego związku lepiej sie wyplątać...bo to też nie jest prosta sprawa mając dzieci na utrzymaniu....i wspolny i jedyny dach nad głową.....bo niestety nie kazdą kobietę jest stać na egzystencję bez męża mając dzieci i wiedząc że na alimenty nikłe szanse. Sama znam sporo kobiet które tkwią w związkach.....ponieważ nie mają pomysłu na lepsze zycie.... aborcja dla kobiety to nie tylko ból psychiczny.....ale i fizyczny....nikt nie decyduje sie na zadawanie sobie podwójnego bólu gdy nie jest do tego zmuszony....dajmy tym kobietom prawo wyboru !!!!! a ci co twierdzą że dziecko można oddać.....tak może napisać tylko facet.....kobieta moim zdaniem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zykła matka polka
jestem w 100%za prawem kobiet do aborcji. to nasze zdrowie, zycie,a takze pszyszłeemerytery sa nadwyrezane poprzez rodzenie dzieci.ja mam tyle dzie ile chciałam stac mnie na nie ,ale ile jest biednych kobiet które tkwia u boku pijaka bez szans na prace, bo co rok to prorok.on zapnie spodnie i idzie na piwko a one nie maja co dac dzieciom jesc.JEZELI NASZ RZAD CHCE ZEBY POLKI RODZIŁY WIECEJ DZIECI NIECH DI NAM DO TEGO WARUNKI SOCJAALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobieta,studiuje,pracuje i mam sie swietnie:) wiem co znaczy byc w ciazy i miec dziecko,owszem brakuje nam pieniedzy i to jest u nas norma,ale to nie jest powod zeby zabijac!!! i gdybym byla w ciazy znowu to nie ma mowy o aborcji!!kocham moje malenstwo,i bede stawac na glowie zeby je wychowac dobrze,najwazniejsza jest milosc i poczucie bezpieczenstwa,choc z kasa krucho to jakos zyjemy,jestesmy szczesliwi,mamy coreczke:)i to jest wazne!!Jak mozecie uwazac ze lepiej zabic niz oddac do adopcji...dziwne to jest bardzo:( i smutne.Gdyby mojemu malenstwu miala dziac sie krzywda to zrobilabym doslownie wszystko zeby je obronic,ocalic,przejac jego cierpienie na siebie...Popier******one jest to wszystko,jedna matka nie dojada i chodzi w dziurawych butach zeby tylko dziecku bylo dobrze,zeby byl brzuszek pelen,a druga matka zabije nienarodzone dziecko bo psuje jej kariere ,komplikuje plany itd....Zalosne sa kobiety ktore zabijaja wlasnie dzieci.Moim zdanie powinno sie je karac tak samo jak morderce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×