Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Gość taka jedna........
Czyli jak mój mąż umrze a ja urodzę w 7 miesiącu ciązy (no ze stresu chociażby) i moje dziecko nie przeżyje to jest nikim? Tak? A księzulo mi pochowa to dziecko czy nie??? Przeciez o kasę się księżom rozchodzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Widać nie dane ci było chodzić głodny lub chodzić w starych ciuchach. Takich ludzi w polsce nie widac, bo kryją sie ze wstydu we własnych domach, z takimi ludzi mnie nie chce rozmawiać, nikt ich nie szanuje. Pytam czy ktos z was był kiedyś w domu dziecka i widział jak zyją już narodzone dzieci? I czy zaadoptowalibyście przynajmniej jedno z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka w berecie
skoro ludzie w Polsce wpieprzają się w nie swoje sprawy to niech kobiety przestaną wpieprzać się w nieswoje życia - to co będąc w ciąży noszą w macicy to nie ich własność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna........
torunianka w berecie a byłaś no chociaż raz w ciąży? W niechcianej ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Ukraińcy zostają tu na czas uzyskania obywatelstwa polskiego potem jadą dalej, bo nie chcą całe zycie mieszkać po 5 w jednym domu, pracowac na czarno dla polskich złodzieji i zarabiac tych marnych groszy co im sypną. Więc daruj sobie te argumenty. Mieszkańcy krajów wschodnich traktują polskę jako poczekalnię, żeby zdobic pozwolenie na pracę, obywatelstwo, które umożliwia im prace w niemczech, UK, Irlandii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_ostro
Moja siostra pracuje w domu dziecka, więc bywam tam czasem. Te dzieci pragną przede wszystkim miłości. Są zawiedzione, sfrustrowane, smutne. Ale prawie wszystkie mają w sobie nadzieję - to zresztą bardzo ludzkie. Rozmawiałem z nimi wiele razy... na kilkadziesiąt takich rozmów może raz czy dwa usłyszałem deklarację typu "nie chcę żyć" albo "lepiej byłoby żebym w ogóle nie żyła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Ale ich brzuch , ich rozciągnięta skóra I MAJĄ PRAWO DECYDOWAC CO SIE Z NIĄ STANIE. To powiedz mi czy ta osoba po domu dziecka byłaby wstanie wychodzac z niego w wieku 18 lat sama sie utrzymac nie wychodzac za mąż? Dom dziecka nie zapewnia takiemu dziecku nic, wykształcenie zawodowe, żadnego mieszkania, zadnej pracy, zadnej przyszłości, wychowanek idzie na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna........
facet.rocznik1978 to może przejdź się raz chociaż do DD i zobacz te dzieciaczki co to bujają si w w kojcach, spójrz im w oczy. Potem wyjdź i dalej głoś swoje myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka w berecie
a tak... pierwsza ciąża była chciana, a druga - no cóż: wpadka ale jakie to ma znaczenie? życie to życie, nie powinno zależeć od mojej wygody i widzimisię :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Strasznie się nad sobą dziewczyno użalasz. Jeżeli faktycznie miałaś takie życie jak piszesz to współczuje, ale wiem coś na ten temat, więc ciężko mi zrozumieć twoją głupotę. Albo jesteś poprostu bardzo młodziutka. Mimo swojego młodego wieku, przeżyłam prawdziwe piekło. I wiesz kogo winię? Matkę! Gdzie była gdy byłam krzywdzona? Co, bała się że ją mąż pobije? Gówno prawda ..... tak jej było wygodniej, przecież miała co do gara włożyć i dach nad głową. Nie pierdziel, że to wszystko wina ojca.......zwyrodnialec, to prawda ..... ale widzę, że po zatym nie masz żadnych innych wniosków, żadnych. Byłam krzywdzona, to teraz dam prawo krzywdzić nienarodzone istoty i nieprzemyślane decyzje ich matek, często podejmowane tylko w strachu przed przyszłością . BZDURY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Bo tak naprawdę każdy chce żyć, jeżeli nie ma źle. Ale jak sie znajduje w ekstermalnych warunkach to chce umrzeć, żeby cierpienie znikło jak najszybciej. Te dzieci z domu dziecka mają nadzieję, pewnie że mają, bo licza na to, ze ktoś wreszcie je zaadoptuje, pokocha i potraktuje jak normalnego członka rodziny. W większości przypadków sa to złudne nadzieje i nigdy do tego nie dochodzi. Ja wiele razy modliłam sie, żeby mnie wzięli do domu dziecka, bo pewnie lepiej byłoby mi niż we własnym rodzinnym domu. Ja powiem wam jak wygląda dom dziecka np mieście w którym żyłam. Odrapane ściany, stare okna, przez które przelatuje wiatr, budynek nie była remontowany od wielu lat. A obok stoi ZUS piękny w marmurkach, złote poręcze, brama wjazdowa jak z rezydencji Carringtonów. Oto polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka
ponawiam pytanie, bo widze, ze nikt sie nie kwapi na nie odpowiedziec.... Czy ktokolwiek z Was, obroncy zycia, zwolennicy zaostrzenia ustawy, zwolennicy pozostawienia obecnej ustawy antyaborcyjnej...czy ktokolwiek z Was moze mi powiedziec jakie wg Was beda skutki tego, do czego starcie sie doprowadzic? Inaczej mowiac - jakie beda wg Was konsekwencje zaostrzenia ustawy lub pozostawienie jej w takim brzmieniu, w jakim jest teraz? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Wy piszecie...jaki standard życia? czy naprawdę myslicie że jakaś kobieta zdecyduje sie na aborcję bo to opóźni budowę jej własnego domu albo zmusi ją do kupna używanego auta??? ludzie zrozumcie że ten czynnik jest decydujący w chwili gdy nie ma się z czego żyć.....myślicie że nie ma takich osób? kobiet z dziećmi i mężem pijakiem który ma wszystko w nosie i robi kolejne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
dla tego co wkleił zdjęcia aborcji, czy mam poszukac filmików jak wygląda gwałt? Albo jak małe dzieci w polsce żebrzą o jedzenie? Pewnie takich filmików nie będzie, bo hipokryci w polsce zaraz je usuwają Radze pooglądać film z Monicą Bellucci, tam dobitnie jest pokazane ile kobieta ma dopowiedzenia jak ma przyłożony nóz na gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
prawdopodobnie nazywa się " Nieodwracalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady. Z pensji murarza można coś wynając. Z biegiem czau mieć coraz lepszą pracę itd. Ktoś po domu dziecka ma trudniej, owszem. I dłużej popracuje zanim osiągnie stan do założenia rodziny. Ale nie jedni wygrywają tą walkę. Do \"mój ojciec pedofi\" To co np. zrobić ze zwalnianymi z więzień ?????????? Mają znacznie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bni
czy wy widzicie???????????? jak to sie robi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddtrgt
A kto wam się kazał ruchać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_polewka
Ja osobiscie jestem przeciwna aborcji, ale jeszcze bardziej przeciwna jestem temu, ze ktos inny ma decydowac o zyciu moim i mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka w berecie
margarita - oczywiście, że w przypadku złagodzenia ustawy do opcji "na życzenie" takie wypadki będą się zdarzać skrobanka bo: -nie skończyłam jeszcze studiów -bo mamy za małe mieszkanie -bo jeszcze chcemy trcohę poużywać życia i tak dalej... mało to takich postaw? w ZSRR wskutek tego aborcja stała się normalnym środkiem antykoncepcyjnym kadarka - odpowiadam: w przypadku pozostawienia ustawy obecnej (co popieram) nic się nie zmieni, bo niby czemu miałoby się zmienić w przypadku zaostrzenia i złagodzenia - ilość aborcji wzrośnie, choć z innych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianka w berecie
czarna polewka - w jakim sensie: ktoś inny? chyba że myślisz o prawie, ale prawo decyduje o wielu sprawach np: zabrania Ci żyć w bigamii, przechodzić na czerwonym swietle itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×