Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightExpress

ABORCJI TAK!!!

Polecane posty

Gość kadarka
mini parowka - (ukradlas mi tego nicka na innym topiku to bardziej niegrzeczne niz moje "wbijcie sobie do glow")....mam wrazenie, ze tak naprawde wszystkim chodzi o to samo, to juz zreszta mowilam, przeraza mnie tylko i dziwi to, ze ci, ktorzy tak zaciekle bronia zycia i podpisza kazda petycje o zaostrzenie prawa aborcyjnego - tak naprawde skazuja setki tysiecy nienarodzonych na pewna skorbanke. ja rozumiem, ze wiekszosc tych, kotrzy chca zakazu aborcji robi to w dobrej wierze. niestety ci ludzie nie kieruja sie zdrowym rozsadkiem i realizmem, a jedynie emocjami, bo temat jest ciezki i nie potrafia spojrzec na to obiektywnie i sie do sprawy zdystansowac. a to jest potrzebme, bo poprzez dzialania takich osob, aborcji bedzie jeszcze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
weszłam na ten temat bo jest o aborcji i był wyświetlony na głównym forum, a ża go ktos załozył na erotycznym to mam to gdzieś, nie intersują mnie pierdoły kto z kim i dlaczego. Zwrócenie na siebie uwagę tak chce tego. Bo nikt nie mówi o dzieciach molestowanych czy gwałconych przez własnych ojców, nikt im nie pomaga, każdy nabiera wody w usta, gdy sie ten temat porusza. TO BRUDNE SPRAWY, TO BRUDY KTÓRE WEDŁUG WAS HIPORYCI PIERZE SIĘ W MURACH WŁASNEGO DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Jeszcze jedno istotne pytanie do forumowiczów którzy są "ZA". Czy to, że możecie decydować czy dacie dupy czy nie, nie jest wystarczającym prawem wyboru? Czego byście jeszcze chcieli? Może wytłuczmy biedne dzieci, no bo po co mają żyć, przecież im ciężko. Jak można wypisywać takie bzdury, mało jeszcze wam wolności? Teraz będziecie decydować kto ma żyć a kto nie? A jak kogoś nie stać na antykoncepcję, to szklanka wody zamiast .... na to chyba was stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini frankfurterka
to że sprawa budzi emocje - zgadzam się ale równie rozemocjonowane sa obie strony, co można zauważyć na tym topiku ps. sorry za nick, już oddaję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez grzechu
ty lewe jądro jesteś głupi,sam se poświęc lewe jądro,może prawego nie masz.w kosciele ostatnio byłam na komuni swojego dziecka,a tak nie chodze wcale i nie musze jajek święcić,poświęć swoje i ode mnie sie odwal.a ty parowa ten nick chyba mówi prawde o tobie,wszyscy wiemy kogo określa się parówą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co proszę/
Spadek prawnie dla dziecka poczetego pzrepisany?????????????? W polskim prawie?////////// no chyba zaraz padnę - gdzie, kurwa, gdzie!????????? Pokaz mi ten paragraf, totalna bzdura, nie ma nawet sladu po czymś takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Czemu tj jest to UK środki antykoncepcyjne nie sa darmowe, wtedy nie byłoby argumentu ża nie ma pieniędzy na antykoncepcję. Ale nie antykoncepcja droga albo zakazana, pracy nie ma, chyba że niewolnicza za grosze, policja i sady skorupowane, tak naprawde mają w dupie czy ktoś jest bity, molestowany, gwałcony, przestępcy mogą z uśmiechem sobie chodzić po ulicach i bez konca dreczyć swoje ofiary. Taka jest ta Polska. HIPORYZJA Czy mimi parówko, odpowiedz mi teraz, czy pomogłas chociaz jednemu dziecku z domu dziecka? Czy zaadoptowałaś chociaż jedno i ulzyłaś jego cierpieniu, przytulając je do piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
>mój ojciec to pedofil, ja ci krzywdy nie zrobiłam, a wyzywasz tu wszystkich wciąż od hipokrytów. Nie miałam, jak uważasz łatwego dzieciństwa, ale nie będę o tym pisać, bo nie o tym temat. Tylko jedno, nie jestem mniej pokrzywdzona jak ty. Jednak uważam, że nie można dać takiej mocy wszystkim kobietom, bo groziło by to zagładzie ludności. Te wszystkie dupodajki, usuwające ciążę zamiast stosowania antykoncepcji......no pomyśl wogóle, kto usuwa ciążę, nie mając kasy? Stać je na antykoncepcję, ale liczą na łud szczęścia ...... tego przedewszystkim nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka
mini franfurterka - ano fakt, sa rezemocjonowane, ja sie nie dziwie, mi tez cisnienie skacze jak zaczynam taka dyskusje i w pewnych momentach rowniez mam ochote porzucac miesem, jakos sie powstrzymuje - to chyba sila mojej woli i charakter - nie kazdemu bozia dala :) zreszta nie chodzi mi o styl dyskusji, ale o to, jakimi argumentami posluguja sie obie strony i do czego taka argumentacja prowadzi. nikt z obroncow zycia nie mowi o FAKTYCZNYCH SKUTKACH zaostrzenia ustawy. wszyscy twierdza jedynie, ze trzeba tego zabronic, bo to jest zle. ok, jest zle, zgadzam sie, ale do czego to doprowadzi? bo plany sa takie, zeby ograniczyc aborcje. HALOO, czy ktos z z ruchu "pro-life" uwaza, ze zabronienie aborcji sprawi, ze ona zniknie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym sie tym tematem nie przejmował. Polska jest sporo do tyłu za pewnymi państwami, więc i za ich błędami. Do nas dociera coraz więcej informacji że na zachodzie po pewnych rozwiazaniach nastąpiły dalej posunięte itd. Efekt? - spada liczba zwolenniu\\ków - dych decyzyjnych. 2 lata temu Parlamentarna Grupa Kobiet (SLD) chciała zmienić ustawę. Kwaśniewski powiedział: nie! Więc nawet jak lewicowy predynet był przeciw, to kto??? PO? (są przeciwko zmianom), PSL? (przeciw) SLD? (część za, część przeciw) :-) :-) Po co tu ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Poczytaj sobie topiki kobiet, które się skarżą, że jak nie dadza dupy swojemu męzowi, to co sie dzieje? Ile kobiet w małżenstwie jest przymuszanych do seksu wbrew ich woli. Mążsię obraża, obraza ją, karze, znajduje kochankę itd itp. Powody sa różna, bo mąz sobie znajdzie kochankę, jak mu nie da, bo nie da pieniędzy na utrzymanie jej i dzieci, bo będzie wydawal pieniądze na burdel u jakiejś dziwki, a ile kobiet takich jak moja matka było piprostu trzmanych za gardło i poprostu gwałconych, wdychają odór alkoholu swojego męza i tylko czekają jak skończy. O takim wyborze czy mogą dac dupy czy nie mówisz? Spróbuj gwałcicielowi odmówić, powiedzieć stanowaczo czy grzecznie, że wybacz, ale ja nie chce ci dać dupy :D Kobieto ty nigdy nie miałas doczynienia ze skurwielem, który jest napalony. Da ci w mordę, będzie cię dusił, wybije ci wszystki zeby, to wtedy powiedz mu jeszcze raz , ze nie chcesz dac dupy, może się nad tobą ulituje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez grzechu
ty stanowczo nie -pozwolisz mi się przespać dziś z moim facetem?dędę jechać na maxa,a jak się cos przytrafi, to zawsze mam wybór,gadajcie sobie co chcecie,ja jestem wolna.SPADAM STĄD SZKODA MOICH NERWÓW NA CIEMNOTE typu stanowczo nie....po naszej stronie jest większość.Prosze nie odpisywać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również nikt nie przekonał że sie mylę w swoich poglądach...... uważam że taka możliwosć powinna być.....co wcale nie oznacza że nagle wszyscy będziemy z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiony
ze co prosze -> uprzejmie służę: art. 927 KC 1. Nie może być spadkobiercą osoba fizyczna, która nie istnieje w chwili otwarcia spadku ani osoba prawna, która w tym czasie nie istnieje 2. Jednakże dziecko w chwili otwarcia spadku już poczęte może być spadkobiercą, jeżeli urodzi się żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Ja jestem za aborcją w każdym wypadku, chodzi tu o wolnośc wyboru. Jeżeli taka bezmyślna panienka usunie ciążę a potem w przyszłości nie będzie mogła a będzie chciała miec dzieci, to sie sama ukaże. Jestem tez za adnotacją tego faktu, bo wtedy taka kobieta co w przeszłości usunęła ciąże, nie mogłaby starac się o leczenie bezpłodności. Trudno usunęła ciąze, bo chciała się bawić, to teraz niech cierpi, że była głupia. Będzie ostrzeżeniem dla innych lekkomyślnych dupodajek, które mają kase na antykoncepcję a grają w rosyjska ruletkę. Wolnośc wyboru musi być, żadne zaostrzenie kary czy nakazy czy zakazy nic tu nie dadzą, chronią tylko patologię, albo ją pogłębiają. Ciemne grzeszki sa wtedy bardzo łatwo ukrywane za sprawą kasy, a u tych co nie mają kasy patologia się pojawi, albo pogłębi. I nie można uciec od tego piekła potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co proszę/
własnie - jelsi urodzi się zywe(!) i jest takim w chwili otwarcia SPADKU, a dotyczy to li TYLKO i wyłacznie dziecka tzw. pogrobowca, czyli w wypadku ojca, który umarł , zostawiajac zonę w ciazy. Zygota, ani płód na szczęscie, jeszczenieczego tu nei dziedziczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z powyższą opinią. Aborcja powinna być kwestią wyboru kobiety a nie polityków. Walka rządu o całkowity zakaz aborcji wynika z próby zwiększenia liczby narodzin za wszelką cenę. Nawet jeśli miałoby to odbywać się kosztem chorych dzieci czy też biednych kobiet, które zmuszone są do oddania dzieci, bo politycy każą rodzić ale pieniędzy na wychowanie nie chcą dać... Ja chciałabym mieć wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
>mój ojciec to pedofil, ty wogóle nie czytasz postów. Pisałam już nie raz, że nie chodzi mi o gwałty, upośledzone dzieci itd. Mówię o kobietach, chociażby takich jak co to aborcję traktują w zamian antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kandyno nie używaj argumentów finansowych (jak wspomniałem 1/4 Niemców żyje w ubustwie. Wynajmowane mieszkania, używane auta. No straszne). Zgadzam się też z opinią zeby nie zmieniać obecnej ustawy. Kwaśniewski 2 lata temu miał pretekst by powstrzymać jej liberalizacje (oznajmił że jest ona kompromisem) lepiej żeby kiedyś inny lewicowy prezydent też miał ten pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
miało być "takich jak"..... bez grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiony
no to chyba oczywiste, że jak urodzi się martwe to dziedziczyć nie może ten przepis pokazuje, że wg polskiego prawa cywilnego dziecko poczęte ma zdolność prawną a więc dziedziczyć może ktoś kto w momencie otwarcia spadku był ...hmm no właśnie, kim? odpowiedź na gruncie prawa prosta - był człowiekiem, tylko że jeszcze nie narodzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: bo nie wierze żeby ta totalna miernota, czyli Tusk znalazł się w II turze z Kaczyńskim. Prędzej Borowski (lub Olejniczak) - są lepszymi politykami od tuska. Więc jak np wygra Borowski to dobrze żeby śladem Kwaśniewskiego mógł zablokować aborcje z przyczyn społecznych. Czyli zasłoniśc się argumentem o kompromisie. Giertych walczy o polityczne przetrwanie. Oby mu się nie udało. Bo jak się uda. To kiedyś lewica całkiem to zliberalizuje. Więc stanowcze STATUS QUO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
magaritta, każdy tak mówi, ale nikt tego jeszcze nie zrobił, tacy ojcowie najczesciej nie ponoszą kary, bo wszyscy nabierają wody w usta, wmawiają dziecku kłamstwo, albo zmyślanie, albo w ogóle wstydza się o tym mówić. Nie obchodzi mnie to czy chodzi o kobiety, które traktują aborcję jak antykoncepcję. Wiem to, że te kobiety wcześniej czy pózniej się same ukażą. Czy o kobiety gwałcone itd. Jestem za aborcją, bo chodzi tu o wolny wybór, o to, że jak chce usunąć ciąże to ide do lekarza i po sprawie, bez zbędnych formalności, pytań, tłumaczeń leakrzowi, sędziemu, policjantowi, księdzu, sąsiadowi itd. W polsce ludzie lubią się bardzo wpierdalać w nieswoje sprawy i moralizować, ale mój przykład pokazuje, że jak trzeba pomóc, jak trzeba walczyć z oprawcą to każdy cicho siedzi i ani palcem nie kiwnie. HIPOKRYCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie
Nie będę cię przekonywać, bo żadne argumenty cię nie ruszają. Prezentujesz postawę, JA ZOSTAŁAM SKRZYWDZONA, TO NIECH INNI JAK GŁUPI TEŻ SIĘ KRZYWDZĄ. Brak mi słów, i jeszcze jedyne słowo jakie znasz to HIPOKRYZJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
Facet porównujesz standard życia w Niemczech i polski? To dlaczego to z naszego kraju ludzie wyjeżdzają a nie przyjeżdżają masowo do na własnie ci ubodzy niemcy? Odpowiedź jest prosta u nas by poprostu wykitowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"mój ojciec jest pedofilem\": to czemu Ukraińcy walą do nas? A Mołdaiwanie na Ukrainę? U nas jeszcze długo nie będzie tak jak w Niemczech (ps: u nas jest tak jak u nich 20 lat temu. Mimo to Polacy wtedy też tam się garnęli) W argumencie ekonomicznym zawsze będzie niedosyt z porównywania. Dlatego tzw. przyczyny społeczne nie powinny być brane pod uwagę w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec to pedofil
też sie krzywdzą? Aha ty chcesz robi za taką która na siłe chce ludzie powstrzymać przed popełnieniem błędów. Wiesz jak mój ojciec z poczatku argumentował to dobieranie się do mnie? Że to uratuje małżeństwo mojej mamy i jego, ale nie wolno mi o tym mówić, bo jak mama się o tym dowie to będzie zła na mnie, że się wtrącam, bo pomyśli, że tego sama chce. Tez miał dobre intencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój penis w twoich ustach
i od tego gdzie jest jaki standard życia ma zależeć czy się dokona aborcji czy nie? weź się puknij w ten twój pusty łeb albo idź zrobić loda tacie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×