Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
jak tam u was ruch 31,10 -było przesilenie? każdy z Was sprzedał dodatkową parę butów,środek ,wkładki i skarpetki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co był ten mail od prezesa? i do kogo? Moja kierowniczka nic nie zmieniła w grafiku, nikomu nie dołożyła godzin. Klientów było więcej ale budżet to budżet, więc pytam się do kogo była ta mailowa ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że kierowniczki są mądrzejsze i mają więcej do powiedzenia niż Prezes, wyszło jak to liczą się z jego zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes prezesem, list listem,a kierownik kierownikiem,a nie czarodziejem. Wraz z mailem w cudowny sposób nie przybyło w budżecie kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, dostałam zaproszenie na rozmowe w waszej firmie czy może mi ktoś przybliżyć jak wyglądają warunki pracy i płacy jaki etat ile godzin itp.? dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dowiesz się wszystkiego na rozmowie kwalif. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem jak przyjdzie co do czego zapłaczesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy w tym sklepie, oj nie... Na rozmowie jest wszystko ładnie, pięknie a później jedna wielka lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Dziewczyny ze sklepów Wrocław:) gdzie się wybieranie na wigilię (10.11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to tak wszyscy maja taki lipny etat 1/4? A jakies premie cos wogole istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze jest premia , od utargu i w zależności ile dni pracujesz , na święta 350 zł i parę zloty na wigilię dla pracowników można spędzić Milo czas, ja nie nazekam fakt umowa smieciowa zarobki rewelacji nie ma,ale praca super ! Przede wszystkim nie ma odpowiedzialnosci materialnej nie musimy płacić za braki w kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To można sobie brać z kasy ile się chce do domu jak niema odpowiedzialności materialnej na kasie.SUPER!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat pracuje na stanowisku kierowniczym w tej firmie i chce mi sie wymiotowac za kazdym razem jak do sklepu dzwoni OKS albo jak do niego wchodzi, jak sie sprzedawcom wydaje ze kierownicy maja tak rozowo to niech sie zamienia na tydzien i niech wysluc***a jacy to jestescie beznadziejni, do niczego sie nie nadajecie itd. itp. Jak sie tego slucha miesiacami to sie odechciewa pracowac mimo ze sie ciezko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he... Ryba psuje się od głowy, jak kierownik beznadziejny to i zespół do niczego... Kierownik ma za zadanie kierować swoim zespołem a jak nie potrafi to słucha jaki jest beznadziejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam normalnego OKSa. Można nawet powiedzieć, że jest super. Może warto zwymiotować na buty, temu , który przyprawia Cię o mdłości. Później mu powiesz prawdę-że to z nerwów i strachu wywołanego jego zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co iszecie takie glupoty ze mozna brac z kasy dziewczyna sie chce rozeznac w temacie a takie bzdety ktos wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiakolasia- problem w tym że ja nie narzekam, bo przeciagać sklep lubię, górny magazyn też a sprzedaż 2 mam powyżej normy. Także tego... Kierownik decyduje jaki ma zespół i jak nim zarządza i dalej uważam że beznadziejny zespół to zasługa takiego samego kierownika, bo skoro sprzedawca nie umie sprzedawać to tylko dlatego że kieronik na to pozwolil i tak go wyszkolil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ,że dużo osób ma racje -wszystko jest zależne od kierownika .Ale jedna rzecz nie -umowa na 1/4 ETATU !! Zarobki są śmieszne ,żeby nawet najniższej krajowej nie zarobić to po co pracować ???? To w marketach na kasie maja lepiej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twierdzisz ,że mają w marketach na kasach lepiej to idź tam. Przelicz sobie ile on zarabia tam siedząc na ten cały etat, nie mogąc wstać od kasy kiedy chce do toalety, mając krótką przerwę podczas której musi zjeść, zapalić, pójść wreszcie do tej toalety i kliknąć ,że wychodzi na przerwę i wraca z niej. I uwierz on nasłucha się więcej nieprzyjemności od niezadowolonych klientów niż ty. Przelicz ile z twoją stawką godzinową zarobiłbyś siedząc tyle co on. My nie mamy źle. Wszystko zależy tylko od ilości godzin i zawsze może dorobić i iść posiedzieć na tą kasę tam, skoro jest tam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ,że nie w każdym markecie jest tak samo ale są takie mniejsze gdzie z kasy schodzą kiedy chcą typu DINO , POLO ,SPOŁEM i tp. - a w Deichmannie z tego co tu piszą ,że pracują za 400-600 zł to jest śmiech .Ja bym wolała siedzieć za kasą za 1300 - bo i tak pracuje się po to żeby zarobić . Chyba ,że nie każdy ! Wasz wybór - ja nie mam na szczęście tego problemu:) ale dziwię się tym osobą co narzekają a nadal pracują za takie pensje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale pracują za 400-600 złoty, ale przepracowują ok 50 godzin w miesiącu :) Czyli porównaj sobie teraz to do całego etatu za 1300 w markecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale i tak pracuje" naście "dni w miesiącu -tyle ,że po kilka godzin ! Zależy jakie kto ma potrzeby czy porównywanie godzin czy zarobków ? Ja biorę pod uwagę zarobki -bo wyżyj za 400-600 zł a wyżyj za 1300 zł . Dla mnie odpowiedź jest jasna . Ale każdy decyduje za siebie -nie mam nic do osób którym to pasuje -ich wybór !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanko, a jak pracujecie np.od 10-18 i dluzej jakos zostajecie albo predzej przychodzicie jak to wyglada? Dziekuje za odp , pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o braki w kasie! To bierz ile chcesz jak jesteś zlodziejem! Pomyśl czasem jak cos napiszesz ! Firma przyjmuje normalnych i uczciwych ludzi do pracy a jak nie jesteś uczciwy to jest takie cos jak dyscyplinarka !!!! I przestanie juz tak marudzic jak się nie podoba to się zwolnijcie!! Wcale nie zarabiamy tak malo ja jeszcze nie zarobilam 400 zł bez przesady !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10:46 A gdzie ktoś napisał, że zespół jest beznadziejny? Naucz się czytać, bo do końca życia będziesz przeciągała górny magazyn, z takimi umiejętnościami i ambicjami do niczego więcej się widać nie nadajesz a pisać, że ma ktoś najlepsze 2 może nawet sierota która nie wyrabia trzech procent. Naucz sie czytac ze zrozumieniem lizusko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dechmannie sprzedawca zarabia ok 1500 zł do 2000zł w sklepach wysokoobrotowych a zastępca 2 razy więcej . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe chyba Ty się naucz czytać robaczku wpis- wczoraj :) Akurat coś tam osiągam, ale nie mam potrzeby się chwalić :) Sorry, że nie dołączę do grona sierotek płaczących w kąciku że im źle i nie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zespół tworzą ludzie więc mamy macie taki zespół jak się dogadujecie , a jeżeli już ktoś ma aż tak mało godzin to może nie nadaje się do tej pracy więc niech pomyśli - może się zwolnić niż czekać, ale na co. życzę wam nam wiele zaangażowania w pracę wtedy są efekty i większa prowizja i godziny !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kierownik daje równo godziny dla pracowników to jest super praca.A jeżeli jednej da więcej a drugiej mniej to wtedy się wszyscy żrą.A przeważnie tak jest.Jedna na drugą kabluje. I też zależy jakie ma się układy z kierownikiem. A przeważnie kierownicy lubią donosicieli !!! A jeszcze jak dostanie ciasteczko (wuzetkę) od pracownika !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik kierownikowi, kierownik oks, oks dalej rksowi, rks preziowi i jakos to leci .... Grunt żeby centrala sie nie czepiła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×