Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
13.54 poprawiłas mi humor.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego, że traktujesz poważnie spinasz dupcię i ciągle narzekasz, że mało godzin, że późno bony, że za mało na święta, bo koleżanka na ciebie krzywo spojrzała... Na luzie i z uśmiechem też da radę :) Pozdrawiam spinaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Karty podarunkowe należy wydać na konkretny cel-ściśle określony przez firmę.Nie pamiętam numeru postanowienia, ale mam listę z zeszłego roku i możesz kupić: 1 karp koniecznie żywy 0.5 kg szynki bez kości 1 kg pomarańczy brazylijskich bezpestkowych, tyle samo mąki i cukru ( gdyby nie było to może być 1 opakowanie w kostkach) 2 czekolady mleczne z Goplany 1 z orzechami ale musi być Wedla Skarpety i kapcie męskie( nie kupuj u nas bo Ci przepadnie karta) Kapcie dziecięce zimowe Krem z aloesem na dzień ten z Bielendy Wars po goleniu wraz z pędzlem i kremem do golenia-najlepiej w zestawie. Margaryny 2 kostki- koniecznie Kasia Wszystko musisz kupić w jednym sklepie i zachowaj paragon. Paragon należy wysłać z dokumentami do centrali. Za resztę możesz kupić coś kierownikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.50 pisze bzdury... przecież wyraźnie pisało, że za kartę możemy jedynie kupić buty w naszej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odnalezc w waznych postanowieniach na zapleczu, zeby gafy nie zrobić. ;))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee to my jeszcze po cichu mozemy opakowanie papieru toaletowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale pod warunkiem, że na paragonie widnieje jako spożywka( mak lub włoskie orzechy). Butów już za te karty przecież nie wolno kupować bo były zwroty i odbierali gotówkę a to nie było zgodne z wytycznymi. 19.50 ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano wiadomo! Ani nie można zwracać ani reklamować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bomba , wreszcie Humor i Uśmiech na naszym Forum. Ja kupię choinkę ( paragon na karpia bo też kuje). Pozdrawiam wszystkich wyluzowanych:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz szukamy postanowienia. I znow pytanie a z kad one to wiedza :) Pozdrawiam wtajemniczone (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Zdziwione będą w styczniu jak im centrala każe dokonać zwrotu kasy za źle wykorzystane karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu tak się cieszyłam z karty , że kupiłam karpia już wypatroszonego . I ch... bombki strzelił jak w styczniu się dowiedziałam że mam oddać kasę bo miał być żywy !!! Tak więc uważajcie i najlepiej róbcie zakupy z listą. Kierownikowi razem kupiłyśmy cieplutkie kalesony bo wiecznie rowem świecił:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wariatki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A postanowienie daaaleko :-) Ja zaszalałam na nadprogramowe rodzynki i lipa dopatrzyli sie i musialam i rodzynki i kase oddac. Takze trzeba sie scisle listy trzymac bo po swietach moze byc lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnijcie ze karta można placic tylko 25 i 26 -go grudnia - tylko w tych dniach jest wazna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz zapomnialam. A to bardzo istotne. Bo jak bedziesz chciala ja uzyc wczesniej to zablokujesz i z zakupow nici i kierownik sie rozzlosci jak prezentu nie bedzie :-$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kierowniczka to równa babka. Wiemy, że lubi czytać, więc kupiłyśmy jej książkę. Telefoniczną:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza? Książki czytacie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zachłysnęli się kartami świątecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szał zakupów :) !!!!!!Tyle kasy i nie wiadomo na co wydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiadomo? Przecie lista jest konkretna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka asiiia
Cześć, mam takie pytanie. Dostałam kartę podarunkową, czy może ktoś mi napisać, co za nią można kupić, bo u nas w sklepie nikt nie wie. Podobno w zeszłym roku się te karty zmarnowały, ponieważ centrala nie podała na nich pinów i nie można było za nie płacić :( Zna ktoś może do nich pin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piny podają OKSi. Po zweryfikowaniu twoich danych musisz powiedzieć "ho ho ho szanowny panie oksie"... Bynajmniej u nas w okręgu tak jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pin 1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka asiiia
My nie możemy dzwonić do naszego OKSa, akierownika jak pytam o PIN to mówi że też nie wie i trzeba podzwonić do centrali, ale jak ja dostałam te karty wczoraj to centrala nie pracowała już. PIN 1234 nie pasuje bo sprawdzałam w sklepie i pani powiedziała że mi zablokowało kartę i muszę teraz mieć nowy PIN ale szukałam w segregatorach wczoraj i nie widziałam a kierownik mówił żebym pogrzebała w prezentacji towaru, ale segregator chyba ktoś do domu wziął :( pees. tak napisałam żekierowniczka jestem ponieważ chcę niedługo wystartowaćdo konkursu na kierownika jakiegoś sklepu, jeszcze nie wiem jakiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkursu sklepu???on trwa od stycznia i lada chwila zakonczy. Moze pomyliłaś z innym konkursem np pięknosci., gdzie oprócz wyglądu bystrosc rownie mile widziana. NAJWAZNIEJSZE TO WIERZYC W SIEBIE;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepu wirtualnego:)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Koleżanko ta która pisze o pinie z jakiego jesteś sklepu? z jakiej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×