Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
To jest forum dla pracowników, a nie klientów. Zostałaś tak strasznie potraktowana, że nie wiadomo czy dasz radę dojść do siebie. A śnić Ci się będzie wielkie logo Deichmann, wciskające Cię do portfela swoimi zielonymi łapami... Uda Ci się uciec..... .....bo przecież zamek był zepsuty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna Galeria opisana. Widocznie klienci piszą prawdę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻENADA,ŻENADA,ŻENADA. Pozostawiam to bez komentarza. Do gościa godz 22.43.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Wasi kierownicy oksi zamykają sklepy i pracuja normalnie na sklepie,ja pracuje od nie dawna w takim sklepie i moim kierownikiem jest tz oks i przez caly okres widziałam go 1 raz, ciagle mam popoludnia,i tylko prace porządkowe na kasie nigdy jeszcze nie stalam i nawet nie mam komu tego zglosoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dlugo pracujesz?bo to podstawowe pytanie,moze musisz sie nauczyc przeciagac najpierw zanim staniesz na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje blisko 2 miesiace,ze mna byla zatrudniona jeszcze jedna dziewczyna i ona wlasciwie caly czas ma na rano a ostatnio coraz częściej stoi na kasie,ja rozumiem ze musze sie nauczyć, ale bez przesady to jest nie równe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum zlotko ze w tej firmie to chleb powszedni,poczytaj troche wpisow wczesniejszych to zrozumiesz ze nierowne traktowanie to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś sciemniasz ,nie wierze ze raz byl obecny kierownik no chyba ze byl na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz jak podpisywalam umowe i raz na inwenteryzacji,wiec nic nie sciemniam,a pracuje dobrze,staram sie bardzo bo mi zależy, ale denerwuje mnie ze ciagle mam te same zadania, i ciagle te zmiany popoludniowe,dlatego pytam czy u Was takze tsk jest, napisalam prosbe odnosnie przyszlego grafiku a ktoras ja wyrzuciła, tz tak mi sie wydaje bo pozostałe wiszą oprocz mojej, dziewczyny wydaja sie byc fajne,ale po tym to juz nie wiem jak w tej chwili jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna reklamowac obuwie zakupione na rabat,bo mi sie rozkleily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można, było o tym w postanowieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze można przecież za nie zapłaciłaś, tylko uczciwie bez przekrętów, u nas np. reklamacje personelu rozpatruje tylko kierownik i zawsze jest obiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też kierownik ...ale wiadomo ,że ma być to uczciwe i w miarę rozsądne bo buty za 9 zł reklamować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo klientki. Czy taka osoba wchodzi na forum pracownikow? Otoz nie.Sklada odwołanie, odwiedza instytucje zewnętrzne, pisze donos do centrali. To są typowe odruchy niezadowolonych osób. Wyczuwam kolejną intrygę, zemstę na konkretnym sklepie. A to juz chyba przerabialismy. Przy wydawaniu reklamacji pada pytanie gdzie mogę sie odwołac, a czy macie forum i jak sie nazywa. Wczesniej celem byla ruda, teraz czarna. A za chwile bedzie blondyna. Troche wyobraznii!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory A NIE, CZY MACIE FORUM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadiponli1981ffbrv
ile zarabia kierownik sklepu w tej firmie? Jasne http://ut.ag/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zostaniesz kierownikiem, to Twoja ciekawość zostanie zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenithe1982ilony
Witam ! Pracowalam w deichmanie jakis czas , stawka godzinowa powiem ze jak na te czasy jest dobra na okres probny daja 10,88 brutto plus premie to netto z premiami wychodzi 10 zl na godzine. Minusem jest to że w jednym miesiacu na reke zarobisz 1200 a w drugim mozesz 600zl to zalezy od tego ile ci wpisze w grafiku godzin kierowniczka umowa jest na 1/4 etatu. Ja niestety zrezygnowalam poniewaz juz nie wytrzymalam w tej okropnej atmosferze ,ktora stwarzala kierowniczka uwazam iz ta osoba nie powinna byc na tym stanowisku (mobing wywyzszanie sie itp. siedzenie na zapleczu ze swoim partnerem). Jesli chodzi o przerwe to 15 minut z zegarkiem w reku oczywiscie kierowniczki to nie dotyczy Jasne http://fancyurl.altervista.org/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILE ZARABIA KIEROWNIK tak brzmiało pytanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis o zarobkach jest wierną kopią wpisu z 25.01.2010. To już nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z godziny 01.51 dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz czas żeby kontrolować wszystkie wpisy?98 stron to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętanie 98 stron dla takiej bystrzachy jak ja to pikuś. Czasu mam niewiele, ale wystarczająco by czytać ze zrozumieniem i wyłapać to, co się powtarza. Nie wiem czego mi zazdrościsz bardziej-super pamięci, czy wolnego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodźcie w wyżej podane strony int.- to spam .Nie oszukujmy się ,żadni klienci nie wchodzą w to forum...To nasi kochani , byli lub obecni-niezadowoleni, pożal się Boże pracownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak jest u was z obuwiem roboczym? Chodzicie po sklepach tylko w naszych butach ,najlepiej z ostatniego sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tu jest problem. Rozumiem, że głupio by było mieć na nogach buty z konkurencji i dlatego- choć bardzo niechętnie to jednak noszę nasze buty. Noszę i cierpię, bo połówek u nas nie ma, a wkładki nie pomagają. Nie mówię już nawet o tym, że do wygody to im bardzo daleko zwłaszcza jak się jest na nogach dobrych parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zimą mozna by pomyślec o kapciach, szybciej zejdą.:)) klienci często zerkają na nasze obuwie, bo wierzą, źe skoro my nosimy to na pewno są wygodne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina901
za długo by tu pisać, bo pytania powtarzają się z gowork.pl/opinie_czytaj,8655 . Poczytajcie, mi to pomogło i rozwiało wątpliwości ;) powodzenia w szukaniu pracy kochane ! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać was na to ,żeby na każdy nowy sezon mieć buty z New Stylu do chodzenia po sklepie? No bo sorry są sklepy które mniej pracują, nie przepocą tych butów, nie zabrudzą. Są tez takie gdzie mamy więcej godzin i dłużej tkwimy w butach zakrytych. Wkładki nieraz nie pomagają i od dostaw częściej się brudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek tylko się nagada niepotrzebnie i będzie denerwować i tak z pewnych naszych frustracji "góra" sobie nic nie robi, nie ważne że zarabiasz 500 zł utrzmaj w tym rodzinę trochę i kup co miesiąc nowe buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×