Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
To troll jakis. Olać go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,napiszcie proszę czy dodatek funkcyjny dla 1-ego zastępcy to inaczej dodatek za nadgodziny? mój kierownik twierdzi,że tak,a przecież 2-gi zastępca też ma ten dodatek (fakt - mniejszy, ale ma) i za każdą godzinę ma płacone, za nadgodziny jeżeli robi też ma płacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś cie kierownik sciemnia i to nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z 2. zastępcą. Moze sie zamieni na funkcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kierownik tez tak sobie to tlumaczyl ale juz został wyprowadzony z tego błędu przeze mnie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też funkcja to prestiż ale masz być na każde zawolanie i tkwić w sklepie 12 h , masz wszystkiego dopilnować i wszystko zrobić i najlepiej żebyś lapal złodziei .... Centralo prosimy dla 1 zastępców motorki w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie , że ściemnia, funkcyjny to funkcyjny, za nadgodziny mają dodatki tylko kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wie kiedy karty będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież 8 -mego wypłata była ,coś słabo zarabiacie ,że już o karty sie pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 wyplata i juz jej nie ma wystarczyło wszystko oplacic, niestety ale wypłaty sa marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiero i jego zastępca nie siedzą po godzinach bo im za to niepłacą,drugi zastępca ma z reguły pół etatu więc ma płacone za nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby były dodatki za nadgodziny to u mnie kierownik siedzi po 12 godzin bo jest tak chytry na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby były dodatki za nadgodziny to u mnie kierownik siedzi po 12 godzin bo jest tak chytry na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak jak większość marudzących na forum , chciałby mieć więcej kasy??? No chyba, że wg Ciebie ci co pytają o kartę, narzekają na ilość godzin i wysokość wypłaty są chytrzy na kasę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierownikiem i mamy płacone za nadgodziny tylko myk jest taki że niezależnie czy je robimy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
jedno mogę powiedzieć ,że deichmann wykańcza psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za p*****ly .... 1 zastępca nie ma płacone za nadgodziny a jak sprzedawcy idą na urlop to zastępca żeby oszczędzić budżet siedzi razem z kierownikiem po całych dniach a wypłatę dostaje taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać wszystkim radę oczywiście tym, którzy męczą się w tej firmie i nie są zadowoleni i nie jest to kwestia, że ciągle ktoś narzeka. Naprawdę uwolnijcie się od tej firmy i znajdźcie coś nowego. Nie musicie jej rzucać ale poprostu w trakcie szukajcie czegos nowego. Firma owszem wykańcza tym bardziej tych co się starają i są dobrzy. Doceniani są tylko tam gdzie ludzie piastujący swe stanowiska są naprawdę z powołaniem do wykonywania swoich obowiązków. Ja już w tej firmie nie pracuję i żyje mi się o wiele lepiej, cieszę się z uwolnienia od chorego towarzystwa. Świat na butach się nie kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha kierownik i zastępca siedzą po godzinach,proszę o kolejny żarcik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u Ciebie ale ja w lutym mialam 180 h przepracowanych a jestem zastępca wiec nie wiem co Cię tak śmieszy, może u Ciebie na sklepie tak nie jest ale u mnie oszczędzamy na budżecie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszy bo zastępca nie może pracować więcej niż jeden etat, a jeśli kierownik każe mu pracować nadgodziny a później tych nadgodzin nie oddaje to jest to patologia a kierownik zasługuje na zwolnienie. Ale znane mi są z drugiej strony przypadki gdzie gdy budżet na minusie to OKS każe kierownikowi pracować gdy ten oficjalnie jest na urlopie. Kierowniku który każesz pracować zastępcy po 10 - 12 godzin, jesteś sadystą i uszustem, nadajesz się jedynie do kopania rowów. Kierownik ma płacony ryczałt za nadgodziny w wysokości 600 zł każdego miesiąca i nie ważne czy robi nadgodziny czy nie, ryczał dostaje zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę to nie sprawiedliwe,ponieważ u nas kierownik w ogóle nie robi nadgodzin a okazuje się że ma płacone co miesiąc.Wszędzie firma szuka oszczędności,a tu proszę ile kasy w błoto idzie.Jeżeli ktoś robi nadgodziny, to fakt ten powinien być odnotowany w PEP i płacone powinno być wtedy kiedy się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę to nie sprawiedliwe,ponieważ u nas kierownik w ogóle nie robi nadgodzin a okazuje się że ma płacone co miesiąc.Wszędzie firma szuka oszczędności,a tu proszę ile kasy w błoto idzie.Jeżeli ktoś robi nadgodziny, to fakt ten powinien być odnotowany w PEP i płacone powinno być wtedy kiedy się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie .... Mimo tego ze ja pracuje całymi dniami to mój kierownik również to robi tylko różnica jest taka ze ja nie dostaje za to pieniędzy a kierownik dostaje. Dlatego też uważam ze zastępcy są pokrzywdzeni, więcej się od nich wymaga i za wszystko się opierdziela a jak obliczycie sobie 180 h przez stawkę sprzedawcy to ile zarobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22;32 ma rację ,,Jeżeli ktoś robi nadgodziny, to fakt ten powinien być odnotowany w PEP i płacone powinno być wtedy kiedy się należy. '' centralo prosimy o sprawiedliwość! 600 zł nie zależnie od tego czy się pracuje czy nie, a zastępcom pożałowaliście na podwyszke w tym roku - wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżkę -przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tym samym centrala pojechala po całości bo mieć dobrego kierownika i zastępcę to jest już sukces o kierowników zadbali a o zastępców już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzajmy, myślę że zastępca nie powinien narzekać na małe pensje.Ja wiem , że pracuje ciężko itd... Ale szary pracownik tez pracuje i każdy chciałby mieć taką pensje jak zastępca i tyle godzin. Nie narzekacie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600 zl za nadgodziny? Dajcie spokoj z tymi bredniami..To ta sama historia jak 6000 zl pensji... Chyba pracuję w innej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od poniedziałku jeździ prezes o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×