Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Ale pieniądze wydane nie na sprzedawcę, a to najważniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z waszych ankiet tk wynika która dokładnie obslugiwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wynika. Chyba, że obsługuje zastępca/ kierownik. U nas w drugim badaniu napisał, że miała plakietkę zastępcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas klient bardzo zadowolony, ale... Powinnaś stać przy nim cały czas i doradzać, bo inaczej jest zaniedbany. akurat na zmianie była jedna osoba i kilku klientów - ciekawe jak to jest fizycznie możliwe, żeby wszystkich obsłużyć, przy wszystkich stać i jeszcze może towar wciągnąć, posprzątać itp. Punkty odjęte. Czy w takim razie nie bedziemy już same na zmianie, a może jeszcze zwiększymy obsadę jak w ccc? Czy firma zlecając TK dała wytyczne, że u nas obsługujemy wszystkich na raz? Jeśli nie to coś tu jest nie halo. Stary TK byłby na 100%. To jest ta zmiana na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lepiej jest ,że nie opisują osób ,np. pani wiek 45 lat ,rude włosy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedź dla TK-karta lojalnościowa i karta Plus to to samo :-) jak oni rekrutują tych ankieterów- na podstawie wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak stoisz i go obsługujesz, włazisz mu w tyłek to napisze,że zaniedbujesz innych klientów,jak obsługujesz innych to napisze ,że zaniedbałaś jego.jak jest dużo klientów latasz do każdego po trochu to napisze,że robisz to z marszu-podmiotowo.więc ja apeluję- Panie Prezesie ,dorzuć Pan trochę do budżetu to będzie nas troszeczkę więcej na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
98% ?? z obydwu ankiet ? ciekawe gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli następnym razem zorientuję się,że po sklepie chodzi tajemniczy,to do niego podejdę i powiem mu ,,w*********j ze sklepu!" kasjer na kasie musi: -powitać klienta, -zaproponować kartę D+,bo przecież ten program jest rewelacyjny, -zaproponować cudowny środek do butów, -spr.czy buty zgadzają się z kartonem, -spr. prawy,lewy czy nierozparowane, -spr czy w butach nie ma ukrytych skarpetek,bo tak najczęściej giną, -nie wspomnę o fakturach i o wpisywaniu formularzy, więc,nie będę robić z siebie durnia stojąc przy kasie, obsługując i jednocześnie witając i żegnając każdego klienta bez wyjątku,,wystarczy,że powita go sprzedawca na sali sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak nie wystarczy że powita jeden.Nam za to że tylko jeden powitał dano mnie punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no,może się jeszcze mamy kłaniać,te ankiety są beznadziejne,oczekuje się od na rzeczy nie mozliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to aby sprzedaż rosła a TK to sprawdzian dla nas jak działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety sprzedaż nie będzie rosła jeśli na sklepie będą 1-2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci dadzą więcej osób to mniej zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chodziło mi o tą kierowniczkę Arkadii, która jest na zwolnieniu. Teraz jest zastępstwo i powiem uczciwie, pierwszy raz pracuje się w tak zdrowej atmosferze, bez ciągłych plotek, obgadywania i lenistwa ze strony przełożonych, jak się okazuje nawet kierowniczka potrafi ciężko pracować, wystarczy mieć chęci a nie ciągle czekać z cistkami aż przyjaciółka przyjedzie na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna kierowniczka z Arkadii jest bardzo dobrą , życzliwą i pracowitą osobą , oby więcej takich w naszej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jakiś świeżaczek :-) B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to pracuje kilkanaście lat. Świeżaczki mogłyby się od niej wiele nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoSzFirmy
U mnie w sklepie TK rewelacja , od listopada jesteśmy bez kierownika oraz zastępców i dajemy radę! ;) a co do naprawdę dobrych kierowników uważam że świetna jest obecna kierowniczka w jednym ze sklepów w Bydgoszczy która była u nas i wszystkiego nas uczyła. Osoba która pracowała równie ciężko jak my , cała załoga nigdy jej nie zapomni oby więcej takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaden swiezaczek tylko z gdansma jest. Tam jest inna kultura, inni ludzid i OKS ktory jest czlowiekiem. Dzisiaj rzeczywiscid w Arkadii sie pracuje na czystych zasadach i piereszy raz od lat kierowniczka jest kierowniczka a nie telefonistka. Sorry ale trzeba to jasno posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za tą informację . myślałam że to zemną coś jest nie tak.miałam nieprzyjemności pracujac tam,ponieważ niegodzilam się na nieuczciwe i poniżające traktowanie. traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bankier.pl/wiadomosc/Schowani-w-cieniu-Biedronki-Warunki-pracy-w-galeriach-handlowych-7359549.html - porównanie z innymi sieciówkami - ciekawe dlaczego Deichmann nie podaje na jakich warunkach zatrudnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wyplaty masz przebudowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o tym ustawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ta przebudowa bo na urlopie jestem do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebudowa juz !!! Panie prezesie trawa bedzie ba zielino pomalowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przebudowa będzie ciekawa B-),większej obsady na sklepie nie będzie bo wiadomo-budżet,za to będzie trzeba sie rozdwoić żeby jedną ręką klienta zabawiać a drugą kartony przestawiać(bo gdyby tak przypadkiem tajemniczy stał za regałem to może być niezadowolony że nie skaczemy obok niego i innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motywacja to od Balancharda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×