Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Czyli jak cos ktos wie o innym kierowniku znaczy ma powodu zeby doniesc i to dobrze ze to robi? Jakby tak w Krakowie kierownik donosil na kierownika to by byl skonczony bo tam nawet jak sie wszyscy nie kochaja to siebie szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mój poziom będzie odpowiadał? :) Koleżanka na koleżankę donosi, kolega donosi na kolegę, czy to normalne i tak powinno być wśród ludzi, którzy się znają, od lat ze sobą pracują a niektórzy nawet wywodzą się z jednego sklepu? O kluczy do służbowego mieszkania i aferze słyszałaś, w końcu cała Warszawa słyszała i uważasz że tak się robi i to jest normalne wśród pracowników jednej firmy? Macie złą opinie w Polsce nie przez forum tylko przez to co niektórzy wyrabiają, nie szukajcie winnych poza Warszawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos tego podatku od hipermarketów,to niby kogo zwolnią?jedna na sklepie zostanie ;-) czy zostanie może tylko sklep on line Więc nie pisz bzdur,że firma zacznie zwalniać bo już mamy minimalną obsadę,mniej już się nie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy to nie Warszawa. Akurat Stolicy jako wzór krakowa nie przedstawiaj. Nie dotyczy naszej firmy, ale "desant" krakowski w Stolicy dobrej opinii nie ma. Podsłuchy, intrygi i zastraszanie .... Strach więcej PISać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsłuchy, intrygi, zastraszanie? Czyli to co macie tam od dawna a z Krakowa nikogo u was nie ma, moze Krakow nie cieszy sie dobra opinia w Warszawie ale Warszawa nie cieszy sie dobra opinia w Polsce ta roznice widzisz? Uciekasz od odpwiedzi na pytanie co sadzisz o donosicielach bo musiala bys wlasne przyjaciolki skrytykowac ale spoko anonimowa jestes mozesz raz w zyciu powiedziec co o tym myslisz bez strachu ze cie zwolnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prosze cie nie lacz Dudy z Krakowem on tu dawno jest spalony, na szczescie wyniosl sie do Warszawy i mamy go z glowy przynajmniej jako mieszkanca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole bez sensu jest ta klotnia mnie chodzilo o to ze kilka osob wam psuje opinie a wy wiekszosc sie nie umiecie od nich odciac a pozniej sie dziwicie ze tez obrywacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pan Zbyszek skąd jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jarosław? Z Warszawy i wszystko jasne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę do centrali!!!! Proszę zainteresować się ile godzin dziennie pracuje kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin jak dobrze idzie, czym lepiej zn OKS a OKS czym bardziej sie z nim kumpluje tym mniej kierownik pracuje bo po co dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik ma zadaniowy czas pracy i może wychodzić kiedy chce i po ilu godzinach chce i nikt mu nie ma prawa powiedzieć złego słowa jeśl zostawia sklep obsadzony pracownikami i wczesniej już zrobił co miał do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zadaniowy przy pełnym etacie nie oznacza 8 godzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedengo dnia mógł być 12 godzin w pracy a innego wystarczyło że przyszedł do pracy na 4 godziny i pracując w ten sposób wypełni cały etat, nie ma nigdzie powiedziane ze kierownik ma siedziec w pracy bite osiem godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie oznacza. Od rozliczania kierownika są jego przełożeni, a nie podwładni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lekturze tego bloga mam mam odczucia ze na kazdego znajdzie sie hak jak tylko ktos podpadnie chociazby towarzysko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam to gdzies od dawna wiedzialam ze to syf i mnie nie zaskoczyl zaden blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pani RKS chce mi pokazac jak w dwie godziny obslugujac klientow wrzucic w system szesc kontenerow bedac samemu na sklepie to niech przyjedzie i mi pokaze bo cos mi sie wydaje ze czepialstwo mialo na celu tylko kogos zgnoic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha!!!!! od 9 do 11 szesc kontenerwo do systemu ma wrzucic jedna osoba i jeszcze obslugiwac klientów???????!!!!!!!! ludzie!!!!! kogo wy zatrudniacie?????!?!!!!!?!?!?!?!?!?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas uciekać z deichmann i trzymac sie kurczowo ze jest etat czy dobra stawka godzinowa jak i tak godzin jest mało , nie dziwne że jest problem z zatrudnieniem.w wielu sklepach teraz dowiadywałam sie jak rzeczywiście jest z umowami i zarobkami i dlatego wiem że można spokojnie znaleźć dużo lepiej płatna prace i na umowe o prace i w dodatku mamy jedne z najgorszych strojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak zorganizować szkolenie dla RKS bo chyba nie wiedzą że nieraz jak mała obsada przetowarowany sklep a klientów dużo to żeby ich nie zaniedbywał czasem caly dzień nie starczy żeby sześć kontenerów wrzucić? najlepiej przyjechać kręcić nosem kazać coś zrobić jak na sklepie dwie osoby i full kientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko koko - to czepialstwo, nikt rozsądny nie powie kierownikowi że ma w dwie godziny rozwieźć i wrzucić dostawę :) Mój OKS powtarza zawsze że najważniejszy jest klient a towar jeśli nie przeszkadza klientom może sobie przy okach stać i mamy się tym nie przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic a nic mnie ten blog nie szokuje. Zawsze, powtarzam ZAWSZE marki byly stawiane za wzór choć trawa malowana na zielono byla zawsze tuz przed wejściem osobistości. Pytanie brzmi jak to się udawalo i udaje? Hahaha rks dzwoni do koleżanki na ploteczki a przy okazji informuje ze tego i tego dnia wpadnie na kawę. Przeciez nie dobije swojego Oksa. Baaa oksow z marek to chyba wam dostatek. Obsadzone stanowiska swoimi ludźmi i kto jej teraz skoczy jak poniekąd to jej zawdzięcza sie wczasy w Grecji Chorwacji i stac ich na wszystko. Niektórzy to nawet wprost wala ze u prezesa to maja chody bo rks to trzyma w garści. Ciekawe tylko czego prezes sie tak boi????? Jaki mocny argument ma podwładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas oks wkurza się jeżeli chociaż jedno pudełko leży przy boku a rks twierdzi że najpierw klient a potem towar a prawda jest taka ze jezeli pracuje jedna max dwie osoby to nie da sie wszystkiego jednoczesnie wszystkiego zrobic bo jest to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ja przy regałach postawić to by nie wiedziała nawet jak system idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze cos, moze powinno sie wrzucic RKSa na jakis sklep na tydzien niech pracuje sama od 9 do 14 i przyjmuje dostawe i jeszcze niech obsluguje klientow i zeby nie zawalila tajemniczego. Po jednym dniu by sie pozwalniali ale wymagac od nas cudow to czemu nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo najpierw klient!!!!!! a jak RKSka tego nie kuma niech idzie pracować gdzie indziej! Tylko że ona dobrze wie jak jest tylko czepić się widocznie musiała czegoś, tu jak ktoś chce cię zniszczyć to nie ma bata i zrobi to jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj usłyszałam, że firma blogera puści z torbami, ciekawe czy to tylko sciema histeryczek czy prawda, jak myślicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Trzeba było pracować w Markach w dobrym momencie to też byś był czy była OKS a nie zazdrościsz innym zaradności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×