Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Jak sobie sami nie pomożemy zwalniając się to nikt nam nie pomoże takie sa fakty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pisałam do centrali i nawet nikt mi nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się rozpisywać weźcie się wreszcie do roboty, bo jesteście w tych narzekaniach żałośni , jak się wam tak nie podoba to wypad z baru, na miejsce jednego niezadowolonego czeka dziesięciu którzy będa po rękach całowac za zatrudnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ewa? ewka to ty? brzmi tak podobnie a właściwie to identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz przez o powiedziec ze Ewka tak ludzi traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś chętnych do pracy to nie ma wielu widać to po sklepach które bardzo długo szukają pracowników i cv niewiele wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę powiedzieć? To są jej słowa... Albo człowieka którego szkoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mówi jedna pani 'mam taka wiedzę ze mogę robić co chce a i tak mi nic nie zrobią, bo za sobą pociagne cała gore' i coś w tym musi byc. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centralo.. Przestań zadawać głupie pytania. Jesteśmy w stanie świadczyć. Czy przed sądem czy w centrali. Jest nas niezłą gromada ludzi zaszczutych, mobingowanych, będziemy tu pisać o wszystkim. O nagraniach które zostały ujawnione o blogu który świadczy cala prawde, o zachowaniach które maja min 2 świadków, o dokumentach, o wszystkim co jest w stanie pomóc ludziom ktorzy zostali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że w w firmie jest burza mózgów, blogera zamknąć w kryminale resztę jakoś uciszyć i dalej udawać że się nic nie stało. Osoby odpowiedzialne powinny ponieść jakieś konsekwencje a okazuje się że są nietykalne..... żałosna obrona oprawców ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleko 2011.04.26 Czytam te wszystkie opinie i oczom nie wierze. "Mobbing", "wyzwiska", "tyranie" i inne cuda - aż się wierzyć nie chce. Z całą pewnością powyższe opinie napisały osoby, które sobie w tej pracy nie radzą. Ot, ponarzekać, dokopać kierownikowi/kierowniczce, oczernić firmę. Przerażający poziom. Ja byłem Asystentem prawie rok. Były dni, kiedy nie miałem kiedy nawet na chwilę usiąść i chwilę odpocząć, były dni spokojne. Nasłuchałem się również o tych "tyranach: OMS, ale te dziwaczne opinie jakoś nigdy nie znalazły potwierdzenia, chociaż pracowałem w kilku miastach, na wielu zatowarowaniach. Praca sprzedawcy nie jest lekka, praca kierownika - tym bardziej. Zatem wniosek jest bardzo prosty - jeśli szukasz pracy, gdzie odbębnisz swoje godziny i wszystko będziesz mieć gdzieś, to szukaj jej w innym miejscu. Jeśli jednak zależy Ci na dobrych warunkach i przede wszystkim stabilności - wybierz Deichmann. Pracę w tej firmie polecam każdemu ze swoich znajomych, bo ją dobrze pamiętam. Najlepszym dowodem na to, że warunki są bardzo dobre jest fakt, że większośc pracowników pracuje tam wiele lat. Biadolenie, że jest ciężko to dziecinada - tam gdzie chcesz zarobić dobre pieniądze, musisz się choć trochę wysilić - nie tylko intelektualnie. Ja musiałem odejść z powodów osobistych i po dziś dzień nie mogę sobie tego darować i to najlepszy dowód na to, że Deichmann jest wartościowym pracodawcą, za którym byli pracownicy najzwyczajniej w świecie tęsknią - bo czy złej pracy może komuś brakować? - nie sądzę. Zatem jak masz szansę ubiegać się o prace w tej firmie, to nawet się nie zastanawiaj - pozdrawiam usmiech.gif Zgłoś Aleko 2011.04.26 A, dodam jeszcze, że Deichmann mnie tak wyszkolił, że do dnia dzisiejszego ja szkolę innych - współpracując z firmą szkoleniową bazuję tez na tym, czego nauczyłem się na szkoleniach i podczas pracy w Deichmann usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piękna laurka .... czyżby centrala zatrudniła ghost writera ? To nauczcie go zeby w następnym wpisie poprawnie opisywał nasza kadre .... OKS - takie jest stanowisko ja nigdy nie współpracowałem z OMS ..... ale żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem Aleko...to jest żałosne i po co pisząc podpisuje się raz jako Al.... a raz jako Re.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz dlaczego? Wszystko zależy od tego co sie chce uzyskać w 2011 firma była cacy a 2016 jest beee. Co bedzie 2018 tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dobrze sie dzieje w tej firmie że coraz więcej starych pracowników odchodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wakacje pod gruszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resi, się nie ma co przejmować Krzysiem dostał pewno polecenie służnowe i wyjścia nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"astra02 2011.03.03 Najwazniejszym problemem w sklepach Deichmann jest nieumiejetność wybierania odpowiedniej osoby na stanowisku kierownika. Kierownik ma zajmowac sie zarzadzaniem i ulepszaniem systemu pracy a nie ponizaniem pracownikow i dowartosciowaniem sie .Bylam kiedys swiadkiem rozmowy jakiejs mlodej , glupio ambitnej kierowniczki z pracownica. Widzialam, ze nie dosc, ze nie potrafila sie wypowiedziec poprawnie gramatycznie, to jeszcze uzywala wulgarnych slow. SAdze, ze takie zachowanie,jest nieadekwatne do stanowiska ktore obejmuje. Wspolczuje pracownikom i mam cicha nadzieje, ze ktoś w koncu sie tym zajmie. Jest to niedopuszczalne i karygodne. Jesli nie potrafisz szanowac ludzi "kierowniku" nie zaslugujesz na nic..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"exAsystentka 2011.03.29 Szczerze mówiąc w życiu, po tym co widziałam i słyszałam, nie zatrudniłabym się w tej firmie na stanowisku sprzedawcy. Chyba, że jedyną Twoją alternatywą jest praca na kasie w hipermarkecie albo perspektywa braku środków do życia. Stawkę godzinową dają niezłą. Jeśli szukasz pracy, gdzie atmosfera odzwierciedla myśl "homo homini lupus" (czlowiek człowiekowi wilkiem) to startuj. Tylko najpierw naostrz ząbki. Powodzenia!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ponizana 2011.10.07 zgadzam sie w 100% mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing poniżanie jest na porządku dziennym i niezależnie od tego czy zrobisz cos zle tylko od humoru kierowniczki ,kierownicy w sklepie to totalna porazka i nieporozumienie wykorzystują swoje stanowisko do dowartościowywania swojej żałosnej osoby,nasza kierowniczka jest bardzo młoda w dodatku blondynka praca z nią to prawdziwy koszmar i żadna przyjemność w pracy panuje niemiła atmosfera ,ja z koleżanką pracujemy króciutko pare mies ale juz żałuje ze zaczęłam pracowac w tym niemiłym i nie przyjaznym sklepie dla pracownika jak i klienta (te buty to szajs) DO DZIEWCZYN KTÓRE MYŚLĄ O PRACY W TYM SKLEPIE;; NIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU CO MY TEZ MYŚLAŁYŚMY ZE TO GŁUPIE PISANIE PARU NIEZADOWOLONYCH PRACOWNIC ALE W RZECZYWISTOŚCI JEST JESZCZE GORZEJ NIZ TU PISZĄ!!!! PANUJE TAM - DZIKI WYZYSK BIAŁYCH NIEWOLNIKÓW !!! -ZASADA KIJA I MARCHEWKI ; -KIJ - BĘDZIESZ PONIEWIERANA I SZMACONA NA KAŻDYM KROKU I PRZY KAŻDEJ OKAZJI JAK TYLKO TWOJA KIEROWNICZKA BĘDZIE MIAŁA NA TO OCHOTĘ. -MARCHEWKA- CIESZ SIE ZE MASZ PRACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też powklejałam a co ja gorsza od jakiegoś markowego lizusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejajcie sobie wklejajcie co chcecie a mnie interesuje czy firma wreszcie wyjasni to co na blogu bo jak wszyscy maja to gdzies to wychodzi na to ze ktos kto zglasza mobbing nie moze sie czuc bezpiecznie i agresorzy sa nietykalni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz ja , mnie nikt nie mobinguje ale jak cos sie zacznie dziac to widze ze lepiej uciekac niz to zglaszac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa jaaasssnnnnneeeeeeeeee święte krowy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam się blog podoba przynajmniej ktoś ma jaja i otwarcie o tym pisze co się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie nie podoba bo taki blog nie powinien nigdy powstac,gdyby ktos sie rok temu za to wzial nikt by nie musial zakladac blogow,ile jeszcze takich blogow ma powstac zeby sie ktos zainteresowal a moze nalezalo by wyslac ten adres bloga do wszystkich teewizji i redakcji zeby sie oni tym zajeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mają niby zrobić zwolnić kogoś? to byłoby przyznanie się do błędu a wiadomo że góra błędów nie popełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma milczy firma się boi proste jak drut biorą na przeczekanie tak jak od lat to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma to kilkuset kierowników i tysiące pracowników. Firma to nie tylko Aleko i jego szefowe. Ludzie nie nakręcajcie się tak-nie wszyscy to gnidy i szuje. Jak pracujesz uczciwie i zgodnie z zasadami to choćby szukali na Ciebie haka to go nie znajdą. A jak masz coś za uszami to musisz się wciąż oglądać za siebie i szukać wsparcia na forum i blogu kogoś komu nie wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×