Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Czasami mniej a czasami i 8h nie ma normy te 1/2 etatu to zapchaj dziurę licz się z tym, że są martwe miesiące dostaniesz minimum godzin, a i nie zawsze urlop będziesz mogła brać kiedy chcesz bo są wymogi...... z d**y tak więc osobiście odradzam, a stawka też .... o d**e potłuc. Pozdrawiam były pracownik ...... były szczęśliwy pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie,zależy od kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich godzinach pracowaliście ? Tyracie od 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 + takie reaila pracy w tej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam 2 tygodnie na umowę zlecenie po tym okresie firma miała się zdecydować czy przedłuża ze mna umowę i ja miałam się zastanowić czy odpowiada mi ta praca. Okazało się jednak ze mój grafik został już ustalony na cały kolejny miesiąc umowa na 1/4 etatu, ustalone zostały terminy szkoleń wiec w sumie to już wszystko zaplanowali a ja od pierwszego dnia wiedziałam ze to nie to. pracujesz 3 dni w tygodniu nie możesz wyrobić za dużo godzin nie możesz mieć kilku dni pod rząd grafik zmieniają Ci bez Twojej wiedzy nie pytają o zdanie potrafią zadzwonić ze jednak nie przychodzisz bądź przychodzisz do pracy wiec nie możesz sobie niczego zaplanować. W sklepie jest zimno serio zimno szczególnie w okresie zimowym nie dość ze klima nad głową chodzi to wieje, ludzie chodzą w kurtkach po galerii a my w koszulkach. Jak już dostaniesz 8h w ciągu jednego dnia które tak chciałaś to po powrocie do domu tak bolą plecy ze odchorowujesz i te stanie i tą klime. W tygodniu jest tak nudno ze chodzisz bez celu miedzy regałami i praca przedłuża się totalnie a usiąść nie możesz. Jak masz ponad 6h dostajesz 15min przerwy a że zazwyczaj robisz 5 to przerwy nie ma. Może dla kogoś to pasuje jeśli tak niech aplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm czytając te opinie to mogę powiedzieć szczerze po tylu latach, że niestety, jeśli ktoś z załogi nie pójdzie na L4 bądź sie nie zwolni to godzin nie ma. Jeśli jest sympatia kierownictwa do wyróżnionej przez nia osoby to ma o wiele wiecej godzin niż pozostali pracownicy... Gdzie tu sprawiedliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam osób chętnych do pracy przy komputerze nie tylko. Praca lekka i w miłym towarzystwie. można zrobić fajne pieniądze , ale nie tylko! Dużo nagród do motywacji na następne jutro! Osoby zdecydowane zapraszam do rejestracji! to naprawdę do zrobienia!!! W najgorszym przypadku będziesz miał/miała dobre kosmetyki po prostu taniej! Zapraszam! https://pl.oriflame.com/business-opportunity/ become-consultant?potentialSponsor=1994302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll buuu
Co myślicie o aneksach, w których zgadzamy się pracować po 12 godzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równoważny czas pracy od stycznia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolniłam sie!!!! w koncu!!!! a teraz napisze wam-pocalujcie mnie w nos pseudo chrzescijanska firmo i niedlugo bedziecie zamykac swojwe sklepy bo nikt nie bedzie chcial u was pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są kozaki ze skóry??!!! Czy ta firma się zwija? Zrezygnowali z dużych rozmiarów na półkach, z halowej, korków, które mieliśmy tylko my!! Mam sprzedawać buty z katalogu??!! Halo centrali??!! Ktoś pamięta buty 5 Aleji Cindy Crawford? To były piękne buty! A nie ten plastikowy badziew, który dostajemy teraz. Czy ta firma się zwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są kozaki ze skóry??!!! Czy ta firma się zwija? Zrezygnowali z dużych rozmiarów na półkach, z halowej, korków, które mieliśmy tylko my!! Mam sprzedawać buty z katalogu??!! Halo centrali??!! Ktoś pamięta buty 5 Aleji Cindy Crawford? To były piękne buty! A nie ten plastikowy badziew, który dostajemy teraz. Czy ta firma się zwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takzeten
Gdzie są kozaki ze skóry??!!! Czy ta firma się zwija? Zrezygnowali z dużych rozmiarów na półkach, z halowej, korków, które mieliśmy tylko my!! Mam sprzedawać buty z katalogu??!! Halo centrali??!! Ktoś pamięta buty 5 Aleji Cindy Crawford? To były piękne buty! A nie ten plastikowy badziew, który dostajemy teraz. Czy ta firma się zwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytam publicznie ciebie Aleko!?!? Ile.Ci zaplacili za ugody ze stac cie bylo na otworzenie restauracji w warszawie??!!!!!!???????!!!? taka przyjemnosc to przynajmniej dwiescie tysiecy!!!????!!!!? Tak bloga pisales a jak dostales kase na konto yo taka cisza?????!!!!! Wrobelki cwierkaja ze zainkasowales lacznie 160 tysiecy a jaka jest prawda???!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sprzedają się reklamówki cena jak z kosmosu 0.60 i 1.50 duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2017.12.21 jak cie to tak obchodzi to idz do jego restauracji i go zapytaj skad mial pienadze zeby ja otworzyc restauracje a nie wylewasz pomyje na forum a o sume odszkodowan zapytaj gore chociaz watpie zeby sie przyznali pewnie beda lgac jak to oni ze ani zlotowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te znaki zapytania i wykrzykniki takie jakieś znajome......... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak u Was z rownoważnym czasem pracy?? U nas nie ma ludzi do pracy i z góry nam nakazali tak pracować a jak komuś nie odpowiada to umowy nie przedłużą to jest jakieś chore!!! Może lepsze warunki pracy by zaoferowali to i ludzie byli by chętni do pracy. Ja pracuję w tej firmie 2 lata i odpowiadały mi takie godziny jak miałam a teraz co mam się zwolnić. Mówię stanowczo NIE!!! równoważnemu czasu pracy . A jak u Was napiszcie coś więcej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo umowy nie przedłużą? I kto będzie pracował, Johannes czy może Ewka dostawę przyjmą? Pytam, kto skoro nie ma już teraz rąk do pracy. Straszenie nieprzedłużeniem umowy jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snopowiązałka
Jakby jakaś paniusia spod Warszawy chciała zoperować nos, to znam doskonałą klinike weterynaryjną w Wyszkowie specjalizującą się w obcinaniu psich ogonów. Najbliższy termin po żniwach, więc jak jest ze wsi, to tym bardziej, bo nie będzie kolidowało z sianokosami i wyrzucaniem gnoju ze stodoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Nie polecam butów z tej firmy.Słabej jakosci a jak sie popsuja reklamację przyjmą owszem ale mają na etacie szewca i raz w tygodniu naprawiają, nie ma zwrotów,zwykłe cwaniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szewca? Znam przypadki podklejania butów kropelką, mój kierownik tak robil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejecie się z dziewczyny a jej okręg urósł ostatnimi czasy, więc chyba nadaje sie na oks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zyskalam na tym systemie pracy tylko mam godziny bardziej rozwalone i ani jednego dnia wolnego w pracy wiecej nie mam nigdy tez podwojnych dni wolnych a o tym tez kierownicy mogliby pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh jak ja się cieszę, że tam już nie pracuję firma niestety DNO..... zero socjalu, 101% chińskiego towaru i pamiętam jak buty torebki itp z zielonym nalotem przychodziły i trzeba było czyścić najnowsze trendy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.16 Nadaje się a pewnie że tak, brak zahamowan, klamstwa na kazdym kroku, lizusostwo, niszczenie ludzi na zlecenie, nadaje sie na oks jak malo kto, tu sie trzeba zgodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 88
Dziewczyny a jak Wam się nowe koszulki podobają? Dla mnie to jakaś żenada. Ponizenie dla nas jako pracowników. Będziemy z Margaret na koszulkach chodzić jak dziesięcioletnie dziewczynki. Mogę nosić ale męską bo jest taka jaka powinna byc dla nas wszystkich a nie dla facetów normalna a dla kobiet dziecięca. Dyskryminacja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest super zależy dużo od ludzi z którymi się pracuje. Kierownik też musi być spoko czego nie można powiedzieć o Płońsku. Nie mam pojęcia kto tą panią wybrał na takie stanowisko ale to po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×