Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Wczoraj spotkałam się z moimi koleżankami z byłej pracy i troszkę rozmawiałyśmy;) Nawiązując do tematu i depozyciki i przebudowa i znów OBCIĘTE ETATY powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleka
trochę dobrej wiadomości teraz czekamy na aneksy z podwyżką nie dużą ,ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaak upragniona podwyżka super sprawa!!! Wszystko ok tylko skoro obcięli wam etaty czyli godziny a jeszcze do tego kierownik będzie musiał naliczać większą stawkę godzinową kiedy rozdziela swój budżet to co wyjdzie??? JESZCZE MNIEJ GODZIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleka
z tym obcinaniem to lekka przesada .Będzie trochę mniej godzin ,jak co roku w styczniu i w lutym ,a od marca znowu zacznie się duży ruch i wtedy straty się odrobi.Jeszcze będziemy narzekać że przydało by się wolne żeby trochę odpocząć. Życzę uśmiechniętych klientów i dużych obrotów a wtedy wszystko się poukłada ,więcej optymizmu i pozytywnego myślenia ,a i z podwyżki coś na plusie zostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak czytam twoje wpisy to od razu robię się weselsza po prostu ''BAJKA''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleka
Do bajki to jeszcze daleko ,ale do życia i problemów jestem pozytywnie nastawiona,i staram się widzieć też te dobre strony .Nie wszystko jest takie złe jak na początku wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Ten cały deichmann to już żenada naprawdę wstrzymali mi pensję za zwolnienie bo kurier nie doniósł ....... do centrali ok super ale o tym fakcie dowiaduje się przed wypłatą..... 2tyg od wysłania zajebiście ponadto doniosłem owe zwolnienie choć nie musiałem zostało wysłane faksem ..... ale nie mogę dostać kasy bo jeszcze jedna osoba musi donieść zwolnienie bo się 2 zagubiły w tym jeba**m kurierze już jest 10 kasy brak zwolnienie doniesione ale pani szanownej w centrali nie chce się oddzielnie robić przelewu w dupie to mam sprawa poszła już gdzie trzeba do Pip'u zobaczymy dostałem informację że pensję dostane w lutym za grudzień zajebiście nie wiem czy skakać czy tańczyć ...... Nie polecam tej firmy. Co do cięcia godzin jest zajebiście co my uwielbiamy to :) jak gadają jaka stawka oczy się świecą jak dużo o kurde... każdy by chciał mieć ale jak przychodzi co do godzin to obsrać się można :) wiec nie polecam :). Pozdrawiam. Warszawski sklep :) wiadomo pewnie nawet który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oemeska
kaleka - nie moja wina że Małgosia z Elbląga nie zna się na tym co robi, gdyby nie jej wieloletni pracownicy nie ogarneła by nawet własnego sklepu, byłam z nią na jednym zatowarowaniu i gdyby nie doświadczeniu asystenci to w miesiąc by się tam nie wyrobiła, jej wiedza i kompetencje to kpina i wiedzą to wszyscy a pracownicy nie są od uczenia OMSki a to właśnie ma miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksAsystentka
Trochę spóźnione, ale szczere życzenia dla byłych współpracowników. Wiele pozytywnej energii, pozytywnego nastawienia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Wielu wyzwań dodających sił. Dla tych co pamiętają. Wszystkim innym życzę codziennego uśmiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
Witam wszystkich! Czytajac wasze opinie na temat sklepu deichmann sama sie zastanawiam jak to jest w moim przypadku i powiem wam ze po czesci to co tu piszecie zgadza sie z tym co naprawde dzieje sie w tym sklepie. Mamy taka kolezanke ktora bardzo przypadla do gustu Pani kierownik choc tak naprawde nie wiele umie i popelnia tak absurdalne bledy ze czasem to glowa boli, a zostala kierownikiem Uwazam ze nie ma sprawiedliwosci skoro jest wiele bardziej zdolniejszych osob ktore przede wszystkim nie odnosza sie do klientow chamsko i znaja sie na tym co robia? Czy kiedys nastapi sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srodek do butow
nikt nie wie tez dlaczego musimy sprzedawac te zlote srodki na min. 4 pocent.nikt na rozmowie kwalifikacyjnej nie mowil o tym bo to wyglada tak jakbysmy musialy pracowac na akord.a tu nic z tego.im wiecej wcisniesz ludziom tym pewnie wieksza premie maja okregowi ktorzy przyjada z telefonem w reku przejda sklep sprawdza ile srodkow sprzedajesz i najwyzej postrasza ze cie zwolnia bo za malo ich wciskasz.a za co niby mamy je przymusowo wciskac????kto to wymyslil.a tajemniczy klient to juz wogole smiech na sali...china buty ale musisz udawac ze niemieckie najlepsze.cos im sie tym z gory pomylilo.za takie grosze mamy obslugiwac na 100 procent jak trafi sie normalny tajemniczy i musisz wciskac te srodki za nic.porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
heh 4 procent a pomyśleć że było kiedyś mniej ;p później będzie 5,6,7,8 czemu tak zrobią bo dajemy radę mnie bardziej irytuje to że mamy wciskać zapytać moge ale wciskać już nie skoro wiem jak te "cudowne" środki działają w końcu nie możemy oszukiwać klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleko
Środki sprzedajesz w ramach swoich obowiązków i zdumiewa mnie stwierdzenie, że robisz to "za nic", sugerując oczywiście, że za darmo. Stojąc na kasie dostajesz za to pieniądze i do Twoich obowiązków jest również sprzedaż środków, bo za to dostajesz pensję. Masz płacony nie tyle za czas pracy, ile za jej wykonanie, czy to Ciebie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuu aż strach się bać lepie pisać jak najlepiej bo Pan Aeko Was zlinczuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breena
Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia pracownika z jednego deichmanna do drugiego? Jeżeli tak,to jak wygląda taka procedura? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Kierownik sklepu może cię oddelegować za zgodą oksa jak się nie mylę... ale potwierdź to u kierownika bo to tylko za jego zgodą. Tak samo jak w kfc pepsi do tego tak samo na stacji kartę chce pan założyć tak u nas też to jest i to jest obowiązkiem niestety takie życie tzn. praca ale czasem nie ma co polecać... zresztą to i tak wyścig szczurów w końcu ranking 2jek ;p lecz przysłania to dobro klienta... :D by miał piękne buty przynajmniej tak nam mówią :D A ty Aleko co tam słychać nadal mieczyk forumowy na temat Deichmanna :D pozdrawiam mam jeszcze nawet zdjęcia z otwarcia w Poznaniu (panorama) Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzyskiwana
Jesteście niesamowici, skoro tak źle to może przestańcie narzekać i rozejrzyjcie się za czymś innym? Wygląda na to,że można wyrażać tu tylko negatywne opinie, jak tylko pojawi się pozytywny opis pracy w firmie to według Was to kierownik lub OKS. Zapewniam, że nie jestem ani jednym ani drugim, pracuję wiele w tym samym składzie (załoga) może poza niewielkimi zmianami. I dlaczego się czepiacie tak tych środków, one są przecież dobre, sama je stosuję, wystarczy traktować polecanie, nie jako przymus, ale jako doradzenie klientowi właściwej pielęgnacji. Atmosferę w pracy tworzycie sami, pamiętajcie o tym. Podsumowując, pracę w Naszej firmie polecam Wszystkim którzy chcą pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Polecanie to obowiązek bez dwóch zdań ale jeśli mówiłaś z uśmiechem, że pianka uniwersalna (żółta) jest dobra do zamszu to współczuję klientowi. I teraz nasuwa się pytanie czemu zostały wycofane (zastąpione) fakt obecny środek jest lepszy :) i ma ładny zapach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli d
witam do eksasystentki czy istnieje mozliwość rozowy na priv :) będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA_MNIE_JEST_OK
Dawno nie byłam na tym forum i zaglądam z ciekawości. Jak widzę nadal niektóre osoby przerasta rozmowa z klientem (polecanie środków) a nawet tajemniczy klient czyli zwykła życzliwa rozmowa z drugim człowiekm za którą w dodatku Nam płacą... Sklep w którym pracuję robi w tej chwili blisko 10% środków, nikt nas nie naciska, nikt nie stoi nad nami z widmem"sprzedawaj bo jak nie to Cię zwolnią". Nikomu też nie wciskamy nic na siłę, proponujemy, ale się nie spinamy jak klient odmawia. Pracuję już długo i też miałam lepsze i gorsze chwile, ale pomyslcie czy za prace na kasie w markecie za tyle godzin co w Naszej firmie zarobicie takie pieniążki jak u Nas ? Załoga z mojego sklepu jest zgrana i pewnie dzięki nim pracuje się tak dobrze, Pani kierownik, Oms i Oks też są w porządku, mają swoje wymagania, ale w końcu to praca, a nie przedszkole :) Pozdrawiam wszystkich zadowolonych "Zwykłych pracowników" i tych którzy sa Kierownikami i Omsami i Pana Aleko- prosze nie dać się zjeść tym marudą ;) Są plusy i minusy tej pracy, no ale zawsze można zmienić przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA_MNIE_JEST_OK
Gargamel555 4% sprzedaży środków to żenada... Pomyśl że mały sklep w którym pracuję robi prawie 10% :) No ale u mnie w sklepie wykonujemy obowiązki z przyjemnością zamiast marudzić ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
fakt żenada ale pisałem że 4% to wymogi naszej firmy ale chyba o tym wiesz.... poczekaj na lato środki spadną na łeb lub początek zimy tego roku wtedy nie będzie środków jak co roku :) i tak przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzyskiwana
oj, o co Ci chodzi z tą pianką, w całej swojej karierze sprzedałam ich może dwie na wyraźne życzenie klienta. Sama nie stosowałam, więc nie chcę się wypowiadać na temat skuteczności. Ale jeżeli Ty do zamszu polecasz żółtą piankę, to znam odpowiedź dlaczego tak narzekasz na sprzedaż środków:( A lato to świetna okazja do sprzedaży wszelkiego rodzaju wkładek więc przestań narzekać tylko poczytaj o ich właściwościach i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA_MNIE_JEST_OK
Ja pracuję już kilka lat w firmie więc wiem jak to jest z tymi srodkami :) I dokładnie tak jak pisze wyzyskiwana latem poprostu sprzedajemy wkładki, a żeby cos polecać klientom trzeba chociaż wysilić się i poczytać o zastosowaniu i właściwościach i pod żadnym pozorem nie wciskać klientom byle czego, to nie na tym polega, jak się zrażą bo cos źle im polecisz to na bank już nie kupią nic u Nas :) podejdźcie do sprzedaży środków bardziej na luzie, pokonkurujcie ze sklepami z waszego okręgu może to jakiś sposób na to żeby sprzedawać wiecej ;) Pozdrawiam i życze powodzenia :) a tak naprawde Ci którzy w kółko marudzą jak to jest źle demotywują resztę załogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Co kraj to obyczaj nie wiem z jakich sklepów jesteście czy jesteście oblegane, czy mały sklepik, ale tylko pozazdrościć najwidoczniej macie lepszą mobilizację ze strony kierownika jak u nas :) jednym słowem jeden wielki foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA_MNIE_JEST_OK
Ja jestem z małego sklepu, faktycznie kierownik nas motywuje zamiast naciskać, jak mamy dobre wyniki nagradza nas ;) Ale największy wpływ na sprzedaż mamy My sami więc skoro i tak musimy to robić to nie za karę, bo wtedy to naprawdę bedzie demotywujące :/ i bez fochów proszę ;D moje srodki za dzisiejszy dzień to 11,30 ktoś mnie przebił ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Są u mnie 2 dziewczyny takie co cię pobiły bo dzisiaj sprawdzałem mi osobiście brakuje 3% do ciebie +/- 0,5 ale to też nie oto chodzi mnie nurtuje inne zachowanie pewnych osób ale nie mogę pisać bo śledzą ten temat niczym życie na gorąco a później mają ploty i ploteczki co ucieka z naszych 4 ścian :) tak to jest w warszawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA_MNIE_JEST_OK
:D a tu nie ma jakiegoś priva czy coś ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Właśnie nie wiem ja tu tylko piszę nie dociekam opcji tego forum :P może za kilka miesięcy będę mógł spokojnie pisać nie martwiąc się o nic wtedy na luzie porozmawiamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA_MNIE_JEST_OK
A to ja mogę zaszaleć i publicznie gg podać :D 41244346 :) śmiało możecie pisać ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×