Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

uwaga pracownicy jeśli macie do czynienia z kierownikiem który wyżywa się na Was i poniża przy klientach, to uważajcie na okręgowych. Bo jak to będą koleżanki a skarga dojdzie do góry to okręgowe poprzez kłamstwa i oszustwa zmuszą Was do zwolnienia się. Do tego w Sądzie będą śpiewająco kłamać. Życzę wszystkim ludzkich kierowników i uczciwych okręgowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżżżżżaaanka
oburzona12, nie mąć, nie słyszałam nigdy o przypadku, ze jakiś OKS kryje kogoś kto się znęca nad pracownikami przeciwnie jest zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienudzacasie
ja mam nadzieje ze to nie prawda.nawet jesli kier. i oks to znajome (a takich przypadkow u nas duzo)to jednak sluzbowe sprawy powinno sie zalatwiac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
chryste!!!! to nasza firme stac na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaan
uwielbiam przepychac pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmamka
jak to przepychac?a co zapchane byly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koleżżżżżaaanki - jeśli u Ciebie jest inaczej to zazdroszczę i mam nadzieję, że w całej Polsce są też normalni kierownicy i okręgowi , ja jestem świadkiem wyjątkowej nieuczciwości i przez to że tak podle mnie potraktowali to nie mam do powiedzenia nic dobrego o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impregnat - tak tą firmę stać na takie rzeczy, a ich filozofia o chrześcijańskiej firmie pasuje do nich jak wół do karety. Niestety niektórzy kierownicy i okręgowi potrafią bardzo skutecznie dać złą opinię o całej firmie. Ja straciłam całkowicie szacunek i zaufanie do całej firmy i robi mi się niedobrze jak widzę te zielone literki z napisem deichmann....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienudzacasie
no ok. ale jak to sie stalo?chcialas poprawic warunki(psychiczne) sobie i zalodze?powiedzialas oks o zachowaniu kierownika i co ?podali cie do sadu,stracilas prace?no a inne dziewczyny? tez byly przeciwko tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmamka
przykro mi.czasami zycie nas tak niemilo zaskakuje.:-*:-( no ale jesli juz nie pracujesz to napisz ktory to byl sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczka wykańczała mnie psychicznie,poniżała przy klientach, czepiała się bez powodu, wyśmiewała mnie przy pracownikach, nastawiała pracowników przeciwko mnie, można by wyliczać więcej ale nie chcę zanudzać. Może zapamiętała sobie jak nie miałam zamiaru śmiać się z jej głupich żartów wyśmiewających pracownika z którym pracowała w innym sklepie. Okazała się po tym mściwą zołzą. Jak się skarżyłam to okręgowe i tak ją broniły , bo ona zawsze bezczelnie kłamała i udawała, że nie wie o co chodzi. W końcu kiedy wysłałam skargę do centrali to okręgowe zastraszały mnie że podadzą do sądu o zniesławienie. Zostałam zmuszona do zwolnienia się. Przez nich straciłam zdrowie i pracę. Ponieważ sprawa jest w Sądzie i nie wiem jak się potoczy nie chcę w tej chwili ujawniać, który to sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oburzona12, a o co jest sprawa w sądzie skoro sama sie zwolniłaś? Firma podała cię do sądu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki;) mobbingg w tej firmie to ostatnio plaga, ale jeśli komuś uda się coś z tym zrobić, to może w końcu matoły z centrali przejrzą na oczy i przełożeni zaczną trochę szanować zwykłego pracownika...daj znać, oburzona12 jak ci poszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goffii - minie sporo czasu zanim będą jakieś konkretne wiadome, ale dzięki,trzymaj kciuki. Narazie jak wspomniałam okręgowe dały popis w kłamaniu i przekręcaniu tego co miało miejsce. Co do innych pracowników to - nienudzacasie- mogę tylko przypuszczać, że okręgowe włożyły dość wysiłku aby pracowników nastawić przeciwko mnie, bo raptem kontakt się urwał i nikt nie odzywa się do mnie. Ja już doświadczyłam na co stać okręgowe, więc myślę, że pracownicy boją się o utratę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
Będziesz miała jakieś dowody na ten mobbing? Skoro inne pracownice są zastraszone to raczej nie pomogą ci. Może być ci trudno to udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos mnie to nie dziwi "oburzona" to co piszesz, niby jest ten OKS i sprawe mozna zglosic, powinien zbadac wszystko i zobaczyc jak jest, ale robia to w tak nieprofesjonalny sposob, ze kierownik im zamydla oczy, ze to jakies schizy pracownika jest, wiec komu maja uwierzyc? Kierownikowi ktorego wybrali z posrod wielu i wydali kupe jasy na szkolenia czy zwyklemu pracownikowi? Łatwiej dla nich jest zlikwidowac pracownika, tyko gdzie ta uczciwa firma ktora dba o pracownika? Oburzona jestem za Toba, nie daj sie walcz kochana, stan na rzesach a daj z siebie wszystko nie moze byc tak ze boisz sie postawic. P.S. Droga centaro ! Skoro juz wybieracie kierownikow, to wybierajcie czlowieka a nie zaklamanego tyrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy kierownicy są źli, ja mam wspaniałą kierowniczkę, szanuje pracowników, nie zastrasza, nie krzyczy...Naprawdę fajna kobitka;) Ale za to okręgowa..."wsadzić w rakietę i wystrzelić w kosmos"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma z Niemiec ale władza z Polski, a nasz naród ,, mściwy,, i jak ma kimś rządzic to czasami nadmiar władzy pada na główkę A tak na marginesie co do władzy to od jutra nalot na Warszawę i okolice a później dalej w Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje, przynajmniej macie kierownika fajnego, a OKS nie widzicie tak czesto, ja mam porownanie bo pracowalam z paroma kierownikami i wiem ze mozna wspolpracowac super, mozna ta prace naprawde polubic, ale jak sie trafi ktos kto potrafi uprzykszyc Ci zycie to zmienia sie to w koszmar, a nie mila prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
Okolice Warszawy,ale po wschodniej stronie z tego co ja słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaDa
A na jaki czas przed otwarciem Deichmanna pojawiają się ogłoszenia o rekrutacji? W Zambrowie pod koniec kwietnia ma się otworzyć Wasz sklep i chciałabym tam aplikować na stanowisko kierownicze. Tylko jeszcze nie ma ogłoszeń? Może coś wiecie na ten temat ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
skoro sklep sie otwiera pod koniec kwietnia to juz jest napewno kierownik wybrany, pozostalo Ci startowac na sprzedawce a potem moze zostaniesz zastepca ale nie masz gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaDa
NO właśnie od ponad miesiąca śledzę ogłoszenia na ich stronie i nie pojawiło się ani jedno ogłoszenie dotyczące tego miasta. I zastanawiam się kiedy się ono ukaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JagodaDa kierownik jest od kilku miesięcy szkolony na to stanowisko, nie ma czegoś takiego że kierownik jest przyjmowany na kilkanaście dni przed otwarciem, to dotyczy tylko sprzedawców bo nim się sklep otworzy to musi byc zatowarowany a tego w godzinę się nie zrobi. Jeżeli chcesz startowac na stanowisko kierownika to musisz przejsc kilkumiesięczne szkolenie w sklepach w całej Polsce i inne np.BHP. Po takich szkoleniach dostajesz stanowisko kiedy jest w Twoim mieście lub pobliży otwierany sklep lub zmienia się kierownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaznajomych
Na Zambrów już jest kierownik, który czeka na otwarcie, więc nie masz co szukać ogłoszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JagoDa, aplikuj na sprzedawcę, może kierownik się nie sprawdzi i go wywalą to wtedy będziesz mieć szansę na "wskoczenie" na jego/jej miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły asystent
znajomaznajomych a skad ty taka zorientowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×