Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość na wesolo
a czemu odwolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyranie
gargamel a ty co nic nie piszesz, czyzby cie zwolnionio? nie no bys sie pochwalil hmn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Nie piszę bo to tak jak narzekać na nasz rząd więc możemy sobie tylko gadać :P wolę teraz czytać i wnikliwie przetwarzać informacje :D ,a tak naprawdę to już mi się to znudziło wole sobie odpalić farmerame ciekawsze zajęcie :) Co do pracy teraz to jest zapierdol niestety :P nawet w środku tygodnia duży ruch więc to jest dobra wiadomość dla wiosek gdzie deichmanny są zarobiliśmy na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co masz na myśli pod pojęciem " zarobilismy na was"? skoro w mniejszych miastach jest deichmann to ten sklep zarabia, myślisz że każdy wsiada w samochód i jedzie ileś km po to aby w tym samym sklepie tylko w lekko większym mieście buty kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż kierowniczki
Witam, to że kierownik jest na doskonałym szkoleniu i według innych póżniej wykorzystuje ludzi jest absolutną bzdurą. Doświadczam tego w tej chwili i to zależy tylko i wyłącznie od osoby która zajmuje kierownicze stanowisko. Prawdą natomist jest to, iż każdy sklep ma swój budżet i to kierownik ustala po rozliczeniu miesiąca kto ile zarobi. Im mniej pracowników tym lepsze wynagrodzenie. Ale i tak to kierownik a nie sprzedawca dostaje po d...e za złe wyniki. Podsumowując nie każdy kierownik jest ch...m. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
Gargamel w poprzedni weekend nawet te małe sklepy na siebie zarobiły. Wszędzie panował taki ruch....i bałagan na sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
to że kilka razy zarobią to nie znaczy że same siebie utrzymują są sezony gdzie obrotu nie mają i wtedy wkraczamy my czyli kolosy centra handlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz akurat są sklepy niskoobrotowe, które same siebie utrzymują... nie wiem czym się szczycisz, że więcej przez to zarabiasz czy jak... arogant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
w dupie to mam wiesz, to fakty gdzie sklepik zarobi dziennie może 3 tysiące i na siebie zarabia.... w martwym sezonie powiadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem nie przeczę są sklepy, które mają niskie obroty ale jakbyś zauważył, sklepy które nie zarabiaja na siebie są niestety zamykane... i nie wiem czy tu akurat jest do śmiechu, że w Twoim są obroty a przez to te inne sklepy są zamykane i ludzie tracą pracę... każdy ma martwe miesiące ale przychodza takie w których się nadrabia i to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
Trudno że tracą pracę gdy ja ją stracę to nie ma co się użalać tylko szukać następnej bo jest jej dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoista... ciesz się, może mieszkasz w miescie gdzie w pracach można sobie przebierać... inni nie mają czasem tego szczęścia... a jesli ktoś pewnych kwestii w zyciu nie przejdzie nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyranie
pierwszy raz slysze ze w Polsce jest duzo pracy , ciekawe gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
wszędzie wszędzie jest praca, może faktycznie w mniejszych nie ma z powodu infrastruktury ale zawsze można wyjechać wynająć pokój i pracować a pracy jest wiele wystarczy poszukać, ale niestety nikomu nie chce sie pracować za stawkę 8zl czy 10 zł lub po prostu ruszyć zadka z miejsca gdzie się zasiedziało. I nie piszcie że nie ma wystarczy wejść na głupie portale odnośnie pracy i jest jej wiele wystarczy się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem i tutaj też nie zaprzeczę, że tej pracy nie ma... ale nie kazdy ma mozliwośc wyjechania i wynajecia jakiegos pokoju, czasem sytuacje jakie ktoś ma w życiu nie pozwalają na przeniesienie się, ale też nie zaprzeczę że ludzie czasem nie korzystaja z kazdej mozliwej pracy, bo jeśli ktos potrzebuje to i za 400 zł pójdzie pracować aby jakies środki do życia mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
Brudasy pieprzone....nienawidze ludzi, którzy nie szanują pracy innych!! Ciekawe czy w domu zachowują sie tak samo, ze wezma cos i pieprzna byle gdzie i siedza w syfie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Brudasy to mało powiedziane, to nie do wiary co te ludziska wyprawiają w tym sklepie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulaa
always_honest święta racja ja to mam czasami wrażenie jakby stado bydła wpadlo i wypadło dobrze ze jeszcze nie narobia na środku za to im dziekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ była pracownica
Witam. Mam bardzo ważne pytanie do wszystkich pracowników Deichmann'a. Czy zniżki pracownicze się łączą? Czy przy jednym zakupie, można połączyć jedną 25% razem z nieograniczoną ilościowo 10%? Jestem właśnie w trakcie pisania skargi na kierownictwo, za błędnie przekazywane nam informacje, poszerzanie konfliktów wśród załogi, stworzenie i narastanie nieprzyjemnej atomosfery pomiędzy samym personelem, a co gorsza pomiędzy personelem, a kierownictwem oraz za nieumiejętność kierowania zespołem. Dodam także, że to, co nam z szyderczym uśmiechem na twarzy przekazywali na szkoleniach, że mamy nie czytać tych "bzdur" na Kafeteriach itp. na temat pracy w Deichmann'ie, po czasie, krótkim czasie okazuje się prawdą! Wszystko, co najgorsze dotyczące pracy okazuje się być prawdą. Więc ja, jako kolejna z wpisujących "negatyw", bez zastanowienia napiszę, iż praca w Deichmann'ie okazała się ogromną porażką. Dzieczyny! Te, które zastanawiają się nad pracą w D. naprawdę, szukajcie czegoś innego. Bardzo proszę o szybką odpowiedź na pytanie dotyczące zniżek pracowniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
zniżek nie łączymy...żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdeichmanka
ja też tam pracowałam.....krótko powiem,że zapieprz owszem był ale,,,,nie bylo zle.i gdybym miała trochę fajniejsza ekipe bez tendencji siania durnych plot ,byc może nadal tam pracowałabym. niestety w naszym sklepie nie liczyło się,że ma się niezłe obroty i art. dodatkowe ok.7%.liczyło się to,że 2 aferzystki popłakały się u pani kierownik jak to czują się pod presją i ze łzami w oczach opowiadały jakie są biedne i pokrzywdzone ......królewny które patrzyły i kombinowały jak tu się pozbyć zagrożenia "(bo to przecież okres próbny i kogoś trzeba wygryzć ,żeby nie padło na mnie").miałam serdecznie dość tego smiesznego zaklamania i sama odeszłam.zostalo w tym sklepie kilka naprawdę fajnych dziewczyn i tego mi tylko żal ,oraz kontaktu z klientami,choć bywało róznie-nie miałam nigdy jakichś grubszych chamówek.cóż....jeśli traficie na fajny skład i mądrego kierownika napewno nie będzie wam sie zle pracowało:-)ja nie żałuję zmiany pracy.teraz od maja będę sobie siedziała za biurkiem w PIP-ie:-))pozdrawiam dziewczyny i nie dajcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniżki można łączyć, tak samo można na jednym paragonie łączyć zniżkę i przecenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Myślę że jak ktos weźmie dużą ilość na raz na 10% to musi mieć świadomość że osądzić go można o to, że bierze zniżki dla znajomych znajomych i wszystkich mniej znajomych, bo raczej dla siebie to nikt nie kupi od razu hurtowej ilości. A filozofia jest taka że nie jest to mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ była pracownica
pytalam o znizki bo wmawiano nam ze ich nie wolno polaczyc tzn,ze nie moge wziasc sobie butow np.przecenionych na 10 czy 25 procent.dzieki za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
U mnie też mówią ze nie można,Jeśli juz są przecenione to nie ma na nie innych zniżek,chyba ,ze bogo jest. Tu nie chodzi o łączenie na jednym paragonie kilku par tylko jednej pary z kilkoma zniżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynki
a co z super ceną? teraz np w gazetce będą baleriny w super cenie czy można je jeszcze na 10% kupić? jakby nie było zawsze to pare groszy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
Czytalam w papierach administracyjnych i wiem, ze na SUPER CENE mozemy brać zniżki personalne 10% i 25%. Jeżeli chodzi o przecene("czerwona") nie mozemy. Pytajcie sie i sami czytajcie. Macie dostep i prawo czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem można brać buty z super ceną na nasz rabat personalny ale tylko te, które przychodzą już same z magazynu z przekreśloną ceną i trzeba je oznaczyć super ceną np Nike, Puma, Fila, Venice, Adidas, czasami zdarzy się AM lecz te, które przyjdą w liście przecen niestety nie można brać na rabat... było niedawno postanowienie o tym kto czyta ten wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
To prawda. Czytać postanowienia, bo widzę jak u mnie- to mało kto się zainteresuje, a potem nikt nic nie wie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada890
Ale nas zatkało po ostatnich wypłatach:) Nikt nic ciekawego nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×