Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość zullugulla
A co ma pisać, jak wypłaty były wysokie. To aż głupio narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana007
A gdzie takie wysokie były??? Ja swoją ledwo dojrzałam na koncie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrion
Muszą być wysokie jak jest obrót zrobiony z wielkim plusem bo wątpię by ktoś miał kwiecień na minusie to była by tragedia. Co do wypłaty mogła by być taka zawsze ale trzeba się pogodzić że tak nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada890
U nas było duuużo na plusie- a co do wypłaty to wolę się nie wypowiadać może dlatego że godzin było mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMP
Jejku, narzekacie, że mało pieniędzy za dużo pracy, ale gdzie tak nie jest? No gdzie? Mało Wam płaci Deichmann? Jak, jak słucham koleżanek, które mają prace po 5/6zł na godzinę i się męczą, to jestem w szoku, a Wy mieszacie Deichmann z błotem, bo co? No co? Nie podoba Wam się, to znajdźcie inną pracę. Może za leżenie w domu Wam tyle zapłacą! Ja pracuje w Deichmannie trzeci rok. Czasem jest pięknie, czasem trochę gorzej, ale tak już jest wszędzie. Kierowniczki miałam już trzy i jakoś nie narzekam. Każdej okazywałam szacunek i to samo dostałam w zamian. Jeśli chodzi w wypłatę... Ludzie, każdy wie, że zimą handel spada więc i wypłaty będą mniejsze, Wy to pewnie chcielibyście za stanie za kasą dostać 2.500zł, co? Pracujcie, to zarobicie więcej! Godziny dostaje się według zasług, a nie wielkości pyska ;/ Polacy... nic tylko narzekać na innych a nic ze sobą nie zrobić, ech... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyranie
widział ktoś może prezesa? bo slyszalem ze krazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
Sorry bardzo ..nie wiemm jak u Ciebie ale u mnie go sie za kasa tylko nie stoi!zapieprza sie jak glupi..czlowiek czasami nie wie co sie dzieje jak wychodzi z pracy. A jeżeli chodzi o godz. To oczywiscie ważny jest BUDZET przeznaczony na dany sklep... Jak sie za dużo starasz to kierownictwo to wykorzystuje aż za bardzo. A placa jak placa. Nie zapieprza sie codziennie. Umowa na 1\4 i takie pieniądze to jest ok. Nie ma bardzo co narzekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz byla pracownica
ciekawe jak sie zakonczyla sprawa "oburzonej12"czy miala juz swoj final czy nie ????????i kto wygral?????????odpowiedz oburzona ????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna maryna
Sądząc po jej wypowiedziach i stylu pisania, te 12 to był jej iloraz intelgencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmamka
Dobre! Grazyna ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę do centrali, proszę zmieńcie tą muzykę, ona już się nudna zrobiła, ciągle to samo od juz kilku tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś z centrali czyta to bardzo prosze żeby zmienili te bajki bo ja jak przeciągam dzieciaka i tyl sklepu to osiwiec chcę jak słyszę "hocki klocki myszka miki!" i ta muzyczkę? A może jakies odszkodowanie za sluchanie tego :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dei..
Hahahhaha u nas kazdy nuci poniedziałek, a potem wtorek ..albo hasło Hej cosiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej jakby puścili pełnometrażową bajkę, przecież odcinków pewnych bajek jest wiele, nie można by było nagrac tak na miesiąc i co miesiąc czy co jakiś czas zmieniać... eh to jest masakra i w kółko "Mini, Mini" bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Hej cosiek doprowadza nas do... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deichmamka
"...chcecie zwiedzic moj klubik?..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha widze, że wszyscy z deichmanna uwielbiają klub myszki miki hahahaha :) a no wiec.... centralo zlitujcie się nad nami i dajcie jakieś inne bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha widze, że wszyscy z deichmanna uwielbiają klub myszki miki hahahaha :) a no wiec.... centralo zlitujcie się nad nami i dajcie jakieś inne bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły pracownik
Witam, zaczynam pracę w nast. tyg i czytając niektóre komentarze o tym sklepie zaczynam się bać i myślę czy się nie wycofać... Jest aż tak źle? Stawkę mam 10.29 i etat w niepełnym wym godzin. Doradźcie co robić. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADOWOLONY PRACOWNIK
no tak zaczyna każdy nowy pracownik,zależy gdzie trafiłaś i jakiego masz kierownika,początek może byc męczący,poznanie systemu,i wszystkiego o obuwiu,środki,ale jeśli naprawdę chcesz pracowac to dasz rade,powodzenia,pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz pracowac i bedziesz dobrze pracowac to Cie docenia, wiec podwijaj rekawy i do pracy, a ze nie pelny wymiar godzin to tak ma kazdy ale miedzy czasie mozesz sobie dorabiac gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Chocki klocki myszka Miki :-) prześladuje Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znosze tej bajki hrrrr zawsze lubialam ogladac myszke miki ale od kad dali nam na sklepy plyty z klubem myszki miki mam koszmary w nocy :) i wszedzie slysze ta muzyczke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o sprawy administracyjne to pod tym katem firma jest ok:stawki za godziny fajne ,bony daja na swieta ale umowa jest smieciowa 1/4 etatu malo godzin no moze czasem jest lepszy miesiac ponad 1000zl.ale tak powinno byc w kazdy miesiac.a co do pracy na sklepie to jest jedna tyrania-zalezy na jaka ekipe trafisz czy pracujaca czy samych konfidentow,leserow i sciemniaczy i na jakiego kierownika czy faworyzuje tych leserow a ty zapierd..... bo nie umiesz lizac d.... ,czy zna swoje stanowisko i potrafi ustawic wszystkich jednakowo . jesli trafisz na tego gorszego kierownika to wspolczuje bedziesz zapierdz....... za leserow bo oni beda lade podpierac zeby nie odpadla a ty przeciagac ciagle towar ,dostawy,popoludniowki same a co za tym idzie sprzatanie sklepu a w sezonie musisz zostac dluzej bo nie wyrabiasz na taka obsade jaka jest,a i reklamacje uzeranie sie z klientami -przeklinaja cie jak odrzucisz im -bydlo a nie ludzie. ale sie opisalam ale jesli jestes twarda i pyskata dasz rade...........nie sprobujesz nie dowiesz sie ...powodzenia w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u was z wypłatami, już są, u mnie się nie pojawiła - nadal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też czekam...a dostał już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sprawdziłam, nadal brak wypłaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pko bp tez przed chwila wplynela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×