Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość taki sobie kierownik
a wszystkim się wydaje, że kierownik to ma tak kolorowo... wiem, że się narażę tym wpisem, ale nawet nie spodziewam się, że ktoś to zrozumie ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem.... Osobiście to współczuję takiej pracy. Mój kierownik zapie....na równi z nami lub i więcej ,jest zawsze na pierwszej linii strzału, zawsze pracuje więcej niż 8 godz.dziennie, a na przerwę chodzi ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Ty szukasz chyba jakiejs wojny tutaj jak nie zauwazyles/las usmmiechu - jakas paranoja ? No szkoda ze nawet zarty tu nie sa na miejscu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sory dopiero teraz zauważyłem, że jakiś idio** się wypowiedział niemiło... jeszcze raz może napiszę, nie pasuje coś to lepiej nie czytajcie i nie zagladajcie a najlepiej do tego się nie wypowiadajcie... to jest forum, każdy może się wypowiedzieć i nikt nic do tego nie powinien mieć... a propo pracy kierowników... do jednych z wypowiedzi: taki kierownik to skarb, który pracuje ponad 8 godzin, pracuje na równi z normalnymi pracownikami i poprostu dba o swoje miejsce pracy, w końcu za coś pieniądze otrzymuje tak a propo a poza tym takim sposobem motywuje swoich pracowników, pokazuje, że mozna na niego liczyć niestety wielu osobom tego brakuje i tylko "stanowisko" że kierownik to nie znaczy, że może siedzieć i nic nie robić... w koncu praca to tez jakby drugi dom, wiekszość czasu w nim spędzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość za długo zapoznajmy się, niech wycieranie pudełek nas połączy, grunt to mieć wspólne zainteresowania tak z chęcią to urocze zajęcie bez życia prywatnego ;) kierownicy wogóle życia nie mają ale to też ich wybór , mój to pracoholik, powinien sobie materac do pracy przynieść i zostać na zawsze , trochę współczuje bo super facet , szkoda życia ale jak lubi to ma . Ja tam lubie swoją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nasze nastawienie do pracy ma ogromne znaczenie:)) mój kierownik nauczył mnie, że: pracuje się po to, żeby żyć, a nie żyje żeby pracować i... w pracy daję z siebie wszystko na 100% bez opierdzielania się a po pracy skupiam się na rodzinie.... i o pracy nie myślę... naprawdę można tak żyć:)) Pozdrawiam Was Kochani i życzę samych sukcesów:)) w życiu zawodowym i osobistym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmamka
ej! halo!!! gdzie są wszyscy? czyżby na urlopach? ..a tu tyle pracy,przebudowa za pasem..-a tu nikomu się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPPPPPPERSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Oj nie chce się nie chce :-) a jak wam się podoba nowa kolekcja ? bo jak narazie to kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bawi tylko jedno - wymyślanie głupot, perfidne kłamstwa i naiwność okłamywanych. A wszystko to kwestia chorej zazdrości. Należałoby się puknąć w głowę i zastanowić się czasami, czy warto robić z siebie idiotę, bo kłamstwo ma krótkie nogi a niektóych ludzi rychło może doprowadzić do kompletnego ośmieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tą wypowiedzią,klamstwa i intrygi niszczą niewinne osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmamka
to nie to,że ktoś chce z siebie zrobić debila tylko to jest właśnie brak zajęcia. niech się co niektórzy wezmą do roboty,a nie zajmują się pierdołami,z których wychodzi nie wiadomo co. ..i tak sie nazbiera,nazbiera a potem ciężko to odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zwykłym pracownikiem Deichmanna. Rozstawałam się z żalem. A Wy wszyscy to chcielibyście nic nie robić a żeby pieniążki z nieba leciały. Jak Wam się nie podoba to po co tam siedzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z ankietą: Na wszystkie pytania jest wymagana odpowiedź, bezsens skoro w 3 pytaniu - nie odkładam to pyt. 4 jest nie potrzebne. Pyt. 8 - jeżeli się nigdy nie posikałam to po co mam pyt. 9? mam opisać jak byłam niemowlakiem i sikałam w pieluchę? Pyt. 10 powinno mieć odpowiedź nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto byc dobrym
tam gdzie pracuje ,kierownik przedklada zycie prywatne nad prace,wazniejsze jest zycie towarzyskie,wymyslanie glupot jak ktos napisal oraz perfidne klamstwa tej osoby i pupili,robienie z pracownikow glupich ale tylko tej osobie sie wydaje ze nikt nic nie widzi ,niewie itd .poprostu czlowiek sie juz nie odzywa na glupote osoby ktora nie nadaje sie na kierownika i pupili ktorzy geba nadrabiaja bo nic nie umieja albo kabluja bo nosza d... wyzej niz s.... i wiecznie zmeczeni na zapleczu odpoczywaja badz maja problemy z pecherzem, tak wiec do jednego z "gosci"na temat naiwnosci oklamywanych by mozna bylo sie poklocic ,POPROSTU WEJDZIESZ MIEDZY WRONY MUSISZ KRACZEC JAK I ONE:D,ale wiekszosc to prawda :klamstwo,falsz i jedno madrzejsze od drugiego a wszysscy robia takie glupoty jak tylko mozliwe.i wtedy cicho zeby nie wyszlo ale jak kolezance cos sie przytrafi... ola boga co ona zrobila jak tak mozna...itd.itp.Na zakonczenie NIEWARTO BYC DOBRYM I UCZCIWYM bo zle czlowiek na tym wychodzi wykorzystuja jak tylko moga wtedy bo czlowiek przychodzi do pracy pracowac ,robic swoje a nie zajmowac sie glupotami.....mam tylko nadzieje ze sprawiedliwosc dopadnie kiedys tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładnie ktoś napisał.Ma racje..Ja też się z tym spotkałam.Kłamstwa, intrygi niszczą niewinnych ludzi.Nie wiadomo co jeszcze kogo spotka w życiu.Pozdrawiam tą osobę co wyżej napisała ten komentarz.Wszystkiego najlepszego Tobie życzę.Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bydgoszcz
Kolejne kłamstwa w bydgoskim sklepie w Focus Mall. Jak tak można pani Kierownik? To, że stosuje pani mobing wsrod swoich pracownikow to wszyscy od dawna już wiedzą. Pytanie tylko jak długo pozostanie pani bezkarna. Jedna z koleżanek nie wytrzymała presji i napisała pismo do centrali firmy na ten temat. Co zrobiono w tej sprawie???? Po cichu przeniesiono ja do innego sklepu, obmywając swoje ręce. Ciekawe co dalej bedzie z nami? Może wkońcu pan prezes przyjrzy się tej Pani która nic w tej firmie nie robi poza panoszeniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa...to pani kierownik z Bydgoszczy była napewno na tym samym szkoleniu co Monisia z Płocka :) i teraz gnębią pracowników "wielkie kierowniczki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deichmann to w ogóle jedna wielka rodzina hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Krakow
do tego "milego"grona kierowniczek mozna zaliczyc jeszcze jedna osobe < wscieklosc >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam powiedzieć, że nasza praca i komfort jej zależy tylko od kierownika. Pracuje już 9 lat. Różnie bywało. Byli kierownicy którzy....... przychodziłam do domu to beczałam. Teraz mamy kierowniczkę super. Pogadać można o problemach, interesuje się jak ktoraś ma problemy rodzinne. Ona idzie nam na rękę a my jej, to jest ogopólna pomoc :-) Rozumie , że mino że nie przysługuje ci przerwa chcesz zejsc na " fajeczkę" , napic sie , zjesc. Zapieprza bardziej niz my. Robi wszystko i nie patrzy że jest " górą" .Oj kochani życzę Wam takich z***bistych kierownikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto ustala przeceny to jakis debil chyba ktory nigdy na sklepie nie pracował. Nie dosc, że przez 3 dni z rzędu przeceny były to jeszcze dostawa i przebudowawa. Oc***eli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Krakow, Twoja kierowniczka też jest "miła"???;) Ale myślę, że i tak nikt nie przebije Monisi... to mistrzyni intrygi i psychoterroru. Ale, jak mówi przysłowie, kiedyś "trafi kosa na kamień" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej monisi? Ja miała kierowniczkę Darię.... ta to była... Współcziję dziewczynom ktrorę ja teraz mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Bydgoszcz
A kierowniczka z fokus mal !!!!!!! Każdego psychicznie zniszczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Deichmann zszedł na psy, dwie pracownice na jednej zmianie. Aż wstyd. Podłogę myją w 15 min!!! Taka wielka i porządna firma a sprzątaczek firmy nie stać aby zatrudnić... Śmieszne umowy o pracę. Dziewczyny jak wy tam wytrzymujecie !!! Kierownictwo dwa razy na urlop letni idą wycieczki, wyjazdy a wy za grosze pracujecie !!! O towarze na sklepie nie wspomnę, buty które 3 sezon już są !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szcz
a do tego jakaś chora rywalizacja między sklepami,punkty,wizyty RKS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×