Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ja miałam 115h w lipcu i tysiaka nie przekroczyłam. porównywanie sklepów pod tym względem to największa głupota...są różne stawki (ja mam 10,29),różne obroty(a to już nie od nas zależy-to nie nasza wina że sklep jest położony w takim a nie w innym miejscu) ...i mimo to jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc w biedronce wcale zle nie zarabiaja ,a w ccc to maja przynajmniej 1/2 etatu nie to co u nas!niech bedzie te 14 zl/h tylko co z tego jak jedziesz na 4,5 godziny badz 5,5, odliczysz dojazd zalezy kto jaki ma dojazd wiadomo i lipa .powinien byc system 8 godzinny!wtedy mozna mowic ze sie zyje tak to co jezdzisz na pare godzin i niestety jedynki niema z przodu.3 badz 4 miesiace powyzej 1000a gdzie pozostale miesiace .POWINNO ZAROBIC SIE 1700 PRZYNAJMNIEJ KOBIETA A MEZCZYZNA W INNEJ PRACY WIADOMO POWINIEN POWYZEJ 2000 WTEDY MOZNABY BYLO ZYC NIENARZEKAC I SIE CIESZYC ,a jak zarabiasz ponizej jedno i drugie i biedujesz z miesiaca na miesiac bo rachunki,zywnosc ,dzieci i reszta rzeczy to jak tu nie mozna narzekac.Bo to nasza piekna Polska.gdyby dali dobrze zarobic to by super bylo.wiadomo niektorzy zarabiaja dobrze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny "Gosciu", chyba nie wiesz,że w CCC Ci co mają te1/2 etatu to swoje przerobią i koniec reszta czasu w domu.co oznacza.ze wiecej nie zarobią.A gdy przeliczysz swoje godziny to gwarantuje Tobie/ze wychodzi wiecej_wię co jest lepsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szcz
co tu tak cicho?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie dzieje, więc jest cicho. Może w końcu koniec z ciągłym narzekaniem (jak ciężko, jak źle)? Kończą się wakacje i lećmy łapać ostatnie promienie słońca, których i tak jak co roku za mało:) Pozdrawiam pracowników deichmanna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....sami "goście"...., a gdzie jest gargamel, zamkowy, zamotanamama i inni??? A gdzie jest oburzona??? Rozpętała taką dyskusję, a teraz o niej cicho... pzdr wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co teraz czeka nas w tym miesciacu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
Sajgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanka
szkoła;-) i białe podeszwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie żyję - jeszcze :P ciężki koniec miesiąca a wrzesień nawet mi się nie chce myśleć:/ fakt, też wracam po pracy total zmęczony a tu jeszcze inne obowiazki są poza pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIki1234567
Dostałam wczoraj telefon. Oczywiście zaproszono mnie na rozmowe .. oczywiście wczesniej wypełniłam formularz , gdzie zaznaczyłam , iz chcę pracowac na 3/4 bądz jak każdy by chciał cały etat. Mam nadzieję,że dzwonnili do mnie ze świadomością jaki etat zaznaczyłam . Bo jak zauważyłam wszedzie pisza o 1/4 etatu co jest dla mnie nie do ogarnięcia. Wcześniej pracowałam w ccc i tam była ciężka praca ale nie narzekam bo jestem fizycznie aktywną osoba i dla mnie to pomagałao(ciężka praca) ale proszę coś więcej o tej pracy. Najlepiej Warm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Zawsze w umowie masz 1/4 etatu, w praktyce jest to ok.100 godzin na miesiąc,a umowa jest takim zabezpieczeniem że jak słaby miesiąc albo słabo się starasz to wtedy masz mniej godzin a wszystko zgodnie z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanka
Nie zawsze jest 100 godzin, zależy od obrotów sklepu i miesiąca .Są sklepy w których kierownicy i zastępstwo przejmują większość godzin a reszta personelu ma 60-80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIki1234567
dzięki za informacje.. myslicie ze warto jest zatrudnic sie w tej firmie w momencie.. kiedy za stancje placic bd ok 400-500 zl. max;/ ech. czyli to taka wielka nie wiadoma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. A wiec... :) nie masz co miesiąc tej samej wypłaty. Miesiąc a miesiąc jest rózny, są miesiące gdzie Twoja wypłata będzie wynosić 600 zł a są miesiące gdzie dostaniesz 1000 zł, umowa na 1/4 etatu jest wszedzie w kazdym sklepie deichmann, no chyba ze jestes kierownikiem alebo zastępcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
->zamotanamama. chyba zrezygnuje;( bo ja sie na tej stancji nie utrzymam;/ ech. dziekuje za informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centralo centraaaallloooo
Centralo, wypłaćcie jak najszybciej wypłąty, bo dzieciak nie ma butów i książek do szkoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowienie
Jak Wam sie podoba nowa muzyka ,którą nas męczą od wczoraj??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba. Nie denerwuje, praktycznie jej "nie słyszę". Spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa muzyka, haha chyba żart... ciagle leci ta sama juz od paru miesięcy nic nowego nie puścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmamka
no przeciez cały czas leci to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie ze nie,mi dodatkowo lecą gile z nosa,no i jeszcze kichawica do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy ktoś z was przechodził szkolenie w deichamnie i mógłby coś na ten temat napisać. Dostałam propozycje pracy na stanowisku kierowniczym ale trzeba odbyć szkolenie. I jestem ciekawa w jakich miejscowościach i na jakich warunkach chodzi o dojazdy noclegi dni wolne godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostałas propozycje pracy na stanowisku kierownika to z tego co ja widze po mojej kierowniczce jezdzi na szkolenia caly czas i wszedzie czasami sqa 1 dniowe czasami 2 a czasami 3 wiec pakuj walizke i moja dobra rada ;) raczej jej nie oprozniaj jak wrocisz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zostałam zaproszona na rozmowe na kierownika, bardzo proszę o konkretne informacje w sprawie tych kilku miesięcznych szkoleń poza miejscem zamieszkania: - czy daleko od miejsca zamieszkania się wyjeżdża i na długie okresy czasu w poszczególnych placówkach? - czy może wyjeżdża się do sklepów w pobliżu miejsca zamieszkania? - czy wyjazd jest konkretnie np. do Warszawy, Poznania na całe szkolenie około 7-8 m-cy? - czy kierownik ma umowe o prace od poczętku czy może zlecenie? - czy kierownik ma cały etet? - ile średnio podstawy ma kierownik, a ile i od czego uzależnione są jakieś premie itp? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry bardzo dziękuje za konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może się orientuje gdzie w Żorach otwierają Deichmanna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mniej więcej kiedy go otwierają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź. A czy te szkolenia to gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania czy za górami za lasami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×