Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość aga ki
Czytam o tych nieszczęsnych środkach to mnie szlag trafia. Jestem najlepsza na sklepie jeśli chodzi środki. Powiem Wam jedno. Nie robię tego dla pieniędzy tylko dla własnej satysfakcji.Fajnie by było dostać nagrodę, ale wystarczy , że moja kierowniczka mnie pochwali. Mam świadomość , że wreszcie jestem w czymś dobra. Chciałam bym być dobra ze wszystkim nie tylko w środkach. ( nie udaje mi się)Dla mnie to jest mega prezent. Nie robię tego dla kasy, ale robię to dla sklepu. Dla własnej satysfakcji. Mam z******tą kierowniczkę, ktora docenia nas. Dziękuję ci kierowniczko :-). Może kiedyś doczekam się pochwały za to , że w środkach jestem dobra, ale póki co wystarczy mi to że ktoś mnie pochwali, docenia , że jestem dobra w tym co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu w firmie bycie dobrym w jednym niestety nie wystarczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga ki
Zobaczymy jak będzie dalej. Pracuje dopiero od 8 miesięcy i uwielbiam tą pracę. Kierowniczka oraz dziewczyny i nasz" rodzynek" są bardzo fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg1
ceny sznurówek z kosmosu... 9 zł?! w CCC po 3,99 i na pasażu tez takie ceny, ludzie głowami kręcą i wychodzą. Ceny wkładek ciepłych 29zł? Sporadycznie kto kupuje, natomiast tych za 9 akurat nie ma rozmiarówki gdzie idą jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się dzieje w naszej firmie... Wartość bonów świątecznych zmniejszyli... Kierownikom pensje obniżyli... Zwalniają dekoratorki bez podania przyczyny... Kiepsko to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co o bonach wiadomo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinii brac udział w programie " szpieg jak szef" może by sie czegoś nauczyli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnabbbbbeelllla
Pozdrowienia dla dziewczyn z Galerii Mokotów. Najbardziej bezwzględnych, wrednych i niemiłych :P Z kimś takim pracować.... Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz do dziewczyn z Galerii Mokotów??? Jest to jedna z lepiej zgranych załóg w tej firmie. Dziewczyny miłe, szybko pracujące, mające dobry kontakt z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinia dotycząca dziewczyn z Galerii Mokotów jest krzywdząca. Zbyt dobrze je znam i złego słowa na ich temat nie powiem:D A Ty Annabbbelllo zanim kogoś oczernisz, zastanów się dobrze 2 razy, czy warto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co _maja do zrobienia_
Bardzo ciekawi mnie jak ty oceniasz swoją pracę, czy widzisz tylko to jak inni pracują? "Zastępca" dostała klucze, bo za sklep odpowiedzialna i chodzi po sklepie obserwując go tak jakby za chwile mieli wtargnąć na sklep złodzieje. Sama nie patrząc na swoją dzienną listę obowiązków nic nie robiąc, śmie oceniać innych. Śmieszna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnabbbbbelllla
He he Widzę, że sama warszawka tu wypisuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz do Warszawy? ?? Oczerniasz ludzi z Warszawy, a sama skąd jesteś dziewczynko? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Może znajdziecie sobie inny sposób na załatwianie swoich porachunków, bo nie wiem czy całą Polskę to interesuje ? jeśli ludzie spoza firmy to czytają to co mają myśleć o kulturze pracowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo CZary Mary, bo już chciałam sięodezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo....czytają to też klienci :) i wyrabiają sobie zdanie o firmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogoś boli niech nie czyta i się nie denerwuję proste, a klienci już dawno wyrobili sobie opinie o firmie nie jest ona 2-3 lata w Polsce no i oczywiście klienci nie przychodzą do sklepu dla pracowników by im wchodzili w d**ę tylko po buty więc nie rozumiem stwierdzenia "jeśli ludzie spoza firmy to czytają to co mają myśleć o kulturze pracowników ? " piszemy tutaj po godzinach pracy, więc kultura w pracy jedno oczywiście, ale poza pracą proszę cię ....... Jak kogoś coś boli niech śmiało piszę jak poprzez to doświadczy jakiejś ulgi. Po to ten temat jest taki FAQ Deichmanna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Kto sobie nie radzi, nie układa mu się z resztą załogi to nie rozumiem po co tam tkwi? Też mi się dużo rzeczy nie podoba ale żeby sobie ubliżać na forum ? Chyba od tego nikomu się nie poprawi. Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
ja slyszalam na wlasne swoje uszy jak jedna kierowniczka do drugiego kierownika muwila ze uzywa wazeliny zeby swoich chlopakow pracownikow meczyc i oni to slyszeli,wspulczuje takiej kierowniczki a ten caly kierownik powinien jej w oczy napluc ja bym tak zrobila jagby mi jakas kierowniczka od siedmiu bolesci tak przy pracownikach mowila a skad bierze daichman takich glupkow prostych zeby takie cos muwic wogule????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik sklepu
Cześć! Jest tu opisana historia dziewczyny która została zwolniona przez koleżanki ??? Hmm!! bzdura czasem rozmawianie godzinami z klientem na sklepie kończy sie złoscia u koleżanek moja droga bo robota sie sama nie zrobi. Cizka praca ? Ja w tej pracy odpoczywam co to za robota pszeciągnąc kartony pukładac według systemu albo górny magazyn bez pszesady !!!! Na bieżąco układac buty i środeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestujcie w słownik ortograficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ;) bo arz oczy bolom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak zainteresowania
GALERIA ŁÓDZKA 08.12.2013r przed południem.Całkowity brak zainteresowania klientem.DWIE STARSZE PANIE NIC NIE ROBIĄ.STOJĄ RAZEM BEZCZYNNIE PRZY KASIE.Jedna ma ciemne włosy,druga ciemne rudawe krotko ścięte.Czy jest tam kierownik na sklepie?Czy w tej firmie płaci się za bezczynność,czy za prace?Więcej do tego sklepu nie przyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak zainteresowania
galeria łodzka.oczywiście to dotyczy sklepu deichmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydziłbyś się chwalić publicznie że w niedziele tyłek zawracasz. Nie wstyd ci donosić. To takie polskie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "brak zainteresowania" rusz tyłek i idź na spacer w niedzielę, a nie szwendasz się po sklepach i patrzysz jak inni pracują. Ty pewnie nie masz tak często kontaktu z ludźmi jak te Panie, więc żalisz się w internecie na obce osoby. Bądź w takim sklepie w jedną niedziele, a nie wytrzymasz fizycznie i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "brak zainteresowania"... kto jest twoim oficerem prowadzącym? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ,że bezczynnie, może omawiały ważne sprawy sklepowe. Podsłuchiwałeś je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×