Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość brak zainteresowania
Nie ośmieszaj się.Gdyby każdy chodził na spacer to byś nie miał pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brak
brak zainteresowania, jesteś pewnie pracownicą tego sklepu, pokłóciłaś się z tymi dwoma pracownicami, pewnie za plotkowanie Cię obie ochrzaniły a teraz się mścisz na forum. Żaden klient, jak widzi że dwie panie w jakimś sklepie rozmawiają, nie wchodzi na różne fora i nie dyskutuje, jaka to zła obsługa, bo jakieś laski gadały i jeszcze podaje dzień i opisuje, żeby nie było wątpliwości, jak to czytają dziewczyny z Łudzkiej to niech się zastanowią ktora je nie lubi a będą wiedziały ktora z koleżanek je obsmarowuje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne
Niedziela jest dla rodziny ,a nie zeby pracowac i donosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaxy
Jesteśmy ludźmi i mamy prawo do tego , żeby czasem do kogoś się odezwać.. Często są takie sytuacje , że się ktoś z kimś konsultuje nawzajem w sprawie służbowej. !!!! Ale przecież to nie jest możliwe i od razu trzeba zakładać , że rozmawiając ''komuś się nudzi i ma gdzieś klienta''. Jak klient jest taki zbulwersowany to czemu nie zadzwonił do centrali tylko tu napisał ?? bo to nie klient tylko ''złośliwa koleżanka z pracy'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy dzisiaj będą wyplaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe :D jeszcze ich brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
już niedługo wyniki tajemniczego..... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o kasie na swieta wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bony już są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bony wczoraj przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka z Lomianek
Jestem oburzona! bylam kupic sobie kozaczki ze skórki, zawsze kupowalam w deichannie, nie mogłam znaleźć i podeszlam do kierownika, który sobie przy kasie w najlepsze gadał przez prywatną komorke. Zapytałam go czy mi pomoże a on do mnie z twarza, że co ja sobie wyobrażam i kim ja jestem, że widze przecież ze on jest zajety i ja nie mam kultury! Do kogoś w słuchawce przeklnal ze "te baby to chamki i im się już w d..... poprzewracalo"! Oburzona chciałam żeby sie przedstawil to mnie wysmial,ze skargę to ja sobie moge skladac u pana Boga a jego moge pocałować! to jest skandal proszę państwa zeby tak klientów traktować, ale to nie pierwszy raz bo wiele koleżanek mi mówiło żeby tam nie chodzic ponieważ kierownik jest opryskkiwy chamski i nawet agresywny jak ktoś z reklamacja przychodzi! Co to jest zeby w dzisiejszych czasach tak pomiatac klientami, ja złożę oficjalną skargę do samego prezesa, ja tak tego nie popuszcze, zeby być tak niemily i obrażać klientki to kto to pomyślał! Jestem oburzona i moja noga już w deichmannie nigdy nie stanie tak zostałam obrażona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhmmmmmmnnnnn
Ktoś tu ma ułańską fantazję. Nie wierzę w ani jedno słowo, które rzekoma "klientka z Lomianek" napisała. A najmniej wierzę, że to jest jakaś klientka. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
drogi kliencie.nie wypisuj takich bredni,a jeszcze lepiej jakbyś się przeszedł do psychiatry.może lekarz Cie wysłucha i coś poradzi na tego kierownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś ma wybujałą fantazję, aż wtyd mj że , tacy debile są na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze,że tajemniczy 2x100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś jest kulwa ostatnia świnia żeby tak napisać, jacy ludzie są podli ja pierdziu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocki klocki myszka miki
Niech klientka z Lomianek spojrzy w lustro i zada sobie jedno pytanie: "dlaczego jestem taka podła"! Chętnie sie dowiem, jaką uzyskała odpowiedź...... ohudne te oszczerstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
No raczej nikt w to nie uwierzy. Czyżby jakieś osobiste porachunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleko moze Ty sie wypowiesz? jak bylo naprawde? tez w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
są już wyniki tajemniczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do klientki z Lomianek...no fakt, jesteś nie wychowana.Jak ktoś jest zajęty, to trzeba poczekać nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocki klocki myszka miki
Impregnat jak będziemy czekać na wyniki to się może okazać że podczas czekania nas tajemniczy najdzie i zamiast stówki będzie 75 :P Ciekawe kiedy prezes dostanie anonim od "tajemniczej Krystyny z Łomianek" z donosem i po jakiemu go napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowała poderwać Aleko , on ją olał, to skargę napisała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegiel aktywny
Skonczcie juz z ta niby klientka, bo tylko podgrzewacie niepotrzebnie przykry temat, chyba ze komus specjalnie zalezy zeby wyszla z tego jakas chryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybryda77
Cos widocznie jest w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak zainteresowania
W ŁODZI jest ta sama historia.Myśle,że ta klientka z ŁOMIANEK ma racje.Klient jest traktowany jak intruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuję za wszystkie donosy. Wszystkich oskarżanych od jutra wyrzucam na bruk>- PREZES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonadeichmanka
hybryda77 Tobie chyba ten tani utleniacz z biedronki zaszkodzil, wez ty zainwestuj dwa zyle wiecej to ci moze przestanie mozg wypalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocki klocki myszka miki
Jak Wam idą przygotowania do inwentury? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×