Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
do,, szykanowana,, .Dziewczyny to jest Pani która kiedyś pracowała w Galerii Łódzkiej. Została zwolniona i się teraz mści. Żenada. Nie zważać na to co mówi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
To jak ta pani miała na imię z GALERII ŁÓDZKIEJ ? Skoro myślisz,że ona tam pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
POMYŁKA.NIGDY NIE PRACOWAŁEM W GALERII ŁÓDZKIEJ. Sytuację tam panującą znam z opowiadań,obecnych pracowników. Zanim posądzsz kogoś to się lepiej nad tym zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież od razu widać że sprzedawca oczernił, a teraz próbuje się z tego wylizać---wypowiedź 09,02 godz 21,17-,,pracuje w galerii " , wypowiedź 09,02 godz.21,18-,,ja tam pracuje'' ,wypowiedź 10,02 godz 17,11-,,pomyłka , nigdy nie pracowałem w galerii" -trzymaj się jednej wersji,albo idź się lecz człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emulsjanka
Jasne ,że się zgodzę !!! nie potrzebujemy tu marud. NIKT nikogo nie trzyma w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z innej czapy:) Jak wam idzie sprzedaż dukatów? My mamy sprzedane coś ok 1000sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ,,szczera,, ! Jak Ci coś nie pasuje to nie przychodź do Deichmanna. To co tu niektórzy wypisują to śmiechu warte. Jeśli nie jesteś już pracownikiem to zajmij się własnymi sprawami a nie kontrolą :) Chyba że nie masz życia prywatnego !!! I pisz pod jedną nazwą a nie kilkoma :) Nikt nie jest tu głupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
DO dominik111@onet.pl Z Twojej wypowiedzi wnioskuję,że się nudzisz! Brakuje CI pracy i życia prywatnego.Kim ty jesteś,że zakazujesz klientom przyjścia do DEICHMANNA.PAMIĘTAJ ,że jesteś tylko pracownikiem i musisz kłaniać się w pas i każdego pięknie obsłużyć!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie jesteś pracownikiem deichmanna to co Ciebie obchodzi co sie u nas dzieje?,przecież to nie twoja sprawa!i dlaczego tak zawzięcie ciągniesz ten temat ? odczep się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
Wypowiedzieć się każdy może, a odczepić to można wagony.Lepiej przestańcie donosić na siebie i poprawcie panującą atmosferę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 sztuk dukaow??? czy raczej 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 08.02.14 ... kiedyś, to znaczy np. na początku istnienia forum...poczytaj sobie...ludzie marudzili, owszem, ale nie było czegoś w stylu "pani X ze sklepu w A to..., a pani Y ze sklepu B to tamto..." nie oszukujmy się - było tylko ogólne narzekanie na złe warunki, a teraz jest pomawianie, oczernianie, donoszenie :( więc nadal twierdzę, że kiedyś było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,szykanowana,,zajmij się sobą , a nie oczernianiem pracowników i kierowników z innych sklepów. ps. OBSŁUŻYĆ TO JA MOGĘ CIEBIE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁA03
Pracowałam kiedyś w Galerii Łódzkiej w Deichmannie i to nieprawda co pisze ,,szykanowana,, . Dziewczyny i kierowniczka są sympatyczne. dominik- popieram co piszesz. Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
A skąd ten ,dominik, znalazł się w tym sklepie? Skoro było CI tak dobrze to należałaś do osób, które donoszą !!! DLACZEGO TAM NIE PRACUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykanowana vel Lidka, daj juz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
MYLISZ SIĘ NIE JESTEM ŻADNA LIDKA!!! Pozostawiam to bez komentarza.Widocznie masz OBSESJE na jej punkcie! Widać,że nie nadajesz się ani na PSYCHOLOGA ,ani na DETEKTYWA.Zajmijcie się pracą,a nie plotami.Jak chcesz wymyślać fikcyjne osoby to podaj swoje imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ''szykanowana "- tak czytam sobie to forum i nasuwa mi się tylko jedna myśl - Ty po prostu jesteś p*****lnięta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykanowana
chyba piszesz o sobie!!!!!! kultura na wysokim poziomie!!!!!! pocałuj mnie ............. ! nim ubliżysz komuś pomyśl o sobie kim jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś na prawdę p*****lnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Takich rzeczy nie pisze się na forum. Będziecie miały problem jak centrala sie za to weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ti jest żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBRZYDLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Ta szykanowana to ma chyba problemy sama z sobą . Pracuj człowieku z kimś takim ! To pewnie wiecznie niezadowolenie i problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impregnat
"problemu nie ma,tylko się go tworzy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pracownikiem sklepu CCC.I weszłam na wasze forum.Zamiast na swoje.I tak czytam wasze wypowiedzi i zaniemówiłam.Jak wy ubliżacie i podajecie imię osoby przez WAS znienawidzonej.NIE CHCIAŁABYM Z WAMI PRACOWAĆ.To co robicie to jest zgodne politowania, że tacy ludzie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidulka... Zamiast na CCC na Deichmann wdepnela...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrion
Żenada :D plujcie plujcie :D sobie w buźki :) i tak to nic nie zmieni to Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×