Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Oj tam kasy.... w postanowieniu wszystko napisane :), .... Mnie bardziej interesuje gdzie będzie Prezes w poniedziałek..... Hmmmm, ktoś, coś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.od niedawna pracuje w Doichmanie i jwestem zaskoczna.Powiedzcie mi czy tak jest wszedzie czy tylko u nas,bo ja spotkalam sie z tym po raz pierwszy.Kierownik mowi zastepcy, lub osobie odpowiedzialnej za zmiane co nalezy zrobic na zakonczenie dniowki osoba ta dzwoni do niego zdajac raport (tak sobie zyczy) ale nigdy nie robi tego na zapleczu z telefonu sluzbowego( raczej tak by nalezalo)wychodzimy wsiadamy do samochodow ja odjezdzam a skladajaca raport (glownie nalezy podac utarg i to co zrobilysmy wgplanu) siedzi 15 min. lub dluzej i mowi,mowi mowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Jakieś dziwne wymagania ma ten kierownik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj...kobiety hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie obgadują Cię.:)...no bo przecież nie jest tajemnicą obrót, ani co zrobiłyście a czego nie dało się zrobić...takie informacje można podać na koniec dnia i od tego jest służbowy telefon.....chyba że ktoś ma coś do ukrycia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy zastępca kierownika - pracuje na cały czy pół etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na caly etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a drugi i trzeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi zależy od kierownika,zazwyczaj na pół.Trzeciego zastępcy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracujecie gdzieś dodatkowo ? bo kokosów to nie ma tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokosow nie ma ale za to roboty jest jak w kamieniołomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię te kartoniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2141231
Dziewczyny mam prośbę i będę bardzo wdzięczna, jeżeli któraś dokładnie mi to wytłumaczy, a mianowicie staram się o zatrudnienie w Deichmannie, ale boję się że będzie to kolidowało z moją nauką. Deichmann do którego aspiruję otwarty jest od 9 do 21. i tu moja prośba jak wyglądają godziny pracy w takim sklepie, jak wygląda system zmianowy? przychodzi się na godz 9 czy może wcześniej, i o której się kończy pracę, jeżeli przychodzę rano do pracy. I czy jezeli sklep jest otwarty do 21 to jak długo po tej godzinie wychodzi sie do domu? Bardzo proszę o odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kochana jak jest w innych sklepach,ale w naszym jak mamy na 9 to za zwyczaj przychodzimy na 8,30 (chyba że mamy coś do zrobienia to przychodzimy na 8,00--rzadko) sklep zamyka się o 21,00 no a my sprzątamy za zwyczaj do 21,30 max---bardzo rzadko zostajemy dłużej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbeczka
Ci co się tak burzą o to ż ktoś narzeka na godziny to chyba nigdy nie dostał 700 zl wypłaty albo mniej. Mało tego nie zapowiada się na nic lepszego. Wstyd taka firma.... a to co się dzieje ostatnio to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim mieście pracując w Deichmannie dostaje się 700 zł wypłaty?? I za jaką ilość godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2141231
Dziękuje gościu za odpowiedź, a możesz mi jeszcze napisać czy jeżeli sklep jest otwarty tak jak mówiłam od 9 a przychodzę na tą 8.30, to godziny pracy liczą się od 9 czy 8.30? czyli będę kończyć pracę o 17 czy 16.30 (wiem, że mozę to głupie pytanie, ale to moja pierwsza praca połączona ze studiami i jestem pełna obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ani Jeśli w grafiku masz pracę od 9 do 15 to tyle pracujesz i tyle masz wpisane w grafiku i w module czasu pracy. Jeśli przychodzisz wcześniej to tylko po to żeby napić się kawy albo zjeść śniadanie. Za ten czas nikt Ci nie płaci. Jeśli masz sklep czynny do 21 to z reguły zostajesz do 21.15, aby zamknąć kasy, ubrać się i wyjść. Jeśli kierownik sklepu życzy sobie abyście sprzątali wieczorem po zamknięciu sklepu to zostajecie do tej godziny do której masz wpisane w grafiku np. 21.30. Mój sklep jest czynny od 10 do 22, ale zawsze mamy pierwszą zmianę od 9 rano, bo wtedy odkurzamy cały sklep, lecimy na mopy i myjemy lustra upaćkane przez nasze kochane małe latające i wiecznie wrzeszczące wychowywane bezstresowo małe dzieciaczki. Potem otwieramy kasy , a o 10.00 sklep. 2 zmiana wieczorem o 21.30 zamyka kasę nr 2, reszta załogi porządkuje sklep, układa tzw. luzy, a kasjer z kasy nr 1 o 22 zaczyna zamykać kasę nr 1. o 22.15 jesteśmy już poza sklepem. Jeśli masz więcej pytań z chęcią odpowiem. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2141231
dziękuję gościu za rzeczową odpowiedź, byłabym jeszcze wdzięczna gdybyś napisała mi, o której zwykle kończy się pracę po południu czy jest to 16 czy 15 tak jak napisałaś czy może jeszcze później? Wiem że to pewnie zależy od kierownika, ale czy jeśli będe zaczynać o 9 to wychodzę powiedzmy punktualnie o 17? bo wtedy jeszcze nie ma sprzątania, tak? Moja pierwsza praca i jestem strasznie zielona w tych tematach, wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ani Mój sklep jest sklepem z dużym obrotem i sporym budżetem. U nas pracuje się w dni dostaw od 7.30 do 15 a druga zmiana od 14.45 do 22.15. To jest po 7 i pół godziny. W dni bez dostaw są to zmiany od 9 do 15.30 albo 16, a wtedy 2 zmiana zaczyna albo 15.15 albo 15.30. Zawsze ,,zazębiają'' się zmiany na ok 15 minut, aby przejąć i rozliczyć kasy przez kasjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ani Znam sklepy,gdzie załoga pracuje 2 lub 3 razy w tygodniu np. po 4 albo 5 godzin. Zależy od ilości zatrudnionych osób, budżetu, utargów i kierownika, który ustawia grafiki. Są miesiące, że u nas w sklepie pracujemy po 140 nawet do 160 godzin ,są miesiące , że mamy 115 godzin. Ja nigdy, a pracuje już ponad 10 lat w tej firmie nie miałam miesiąca w którym przepracowałabym mniej niż 115 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ani Są tez sklepy w których pracownicy maja po 70-80 godzin miesięcznie.Coraz większy nacisk jest na budżet więc kierownicy odwalają całą robotę a ty przychodzisz na 4-5godzin ,żeby miał kto sklep zamknąć. Czasami zdąży się 6 godzin. U nas nigdy się zmiany nie zazębiają. Także mimo, że w grafiku masz np. do 16 to nie znaczy że o niej wychodzisz. O 16 wchodzi dopiero druga zmiana, ty wtedy zaczynasz się rozliczać.Także jakaś 16.20 wychodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham was :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę ,że tyle godzin jest.GDZIE dają 160 godzin,w którym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160godz.to cały etat,czyli zastępca ma tyle.sprzedawca nie może mieć tyle godzin.sprzedawca może pracować max 140 godz, i to wtedy gdy jest megar***** obrót przez cały miesiąc--rzadko to sie zdarza ,albo brakuje w tym sklepie pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie :ile może zarabiać kierownik w sklepie małoobrorowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta o zarobki kierownika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sa tacy hojni ze daja 140 czy 160 godzin ?u nas co raz mniej godzin 60,70 wiecej masz wtedy jak niema pracownika jednego czy jest zmiana sezonu a co za tym idzie ruch jest ale to sa tylko pojedyncze miesiace gdzie jest lepiej a reszta zarobisz 700 stowek i jak z tego przezyc .porazka.ta firma spada na psy.maly zarobek,tyrasz za trzech i maja cie za nic,i jeszcze teraz jedna kasa ma byc na taki sklep.porazka.jak znajde tylko cos innego uciekam z tego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie sklepy w których pracuje się po tyle godzin. Warszawa, Wrocław, Katowice i kilka innych miast, gdzie sklepy wysokobudżetowe mają duży ****** gdzie pracownicy pracują po 140 do 160 godzin. Sama w tym miesiącu mam 152 godziny. I powiem wam szczerze zastanawiam się gdzie są sklepy w których pracuje się po 70 godzin i zarabia 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×